July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Batys jak boją się odpowiedzieć dziewczynie na „cześć”, to co tu się dziwić?
1
@Frimpong Tobie kupię.
1
@Batys Ty stara cholero… Ty stara Ty.
9
@lajcior thermomix jest dla tych, co nie potrafią gotować. Taka jest moja prawda gotowania.
2
@gaucho104 jakie damsko-męsko, skoro podobno tu nie ma kobiet, tylko stare chłopy je udające?
1
@Eklerek oj, żebyś widział jak ja kasowałam Włochów jak byłam kiedyś tam u nich…
3
@LAMC_10 Miło ze strony tego małolata, że docenił wielkiego mistrza.
1
@Katalończyk 99 przecież w sumie, to wrócił…
0
@Eklerek prawdziwy włoski patriota
3
@FcPortoFan1999 to wszystko brzmi jak jeden wielki żart… Kamil już nie skoczy w Pucharze Świata, Polska nie jedzie na mundial po dobrym meczu. A idź pan!
2
@FcPortoFan1999 w roli widzów?
2
@urbipl gdzie? Poproszę źródło.
Dziękować :)
0
@Giwera ja tak od weekendu
1
@LAMC_10 Dobrze, że chociaż w poniedziałek dali odetchnąć, bo już naprawdę serca nie mają…
5
Ciężkie te ostatnie dni dla polskiego kibica… :/
0
@tomek8756 wiadomo, ja to tylko na urlopie wiecznie jestem :p
@Kgorecki2500 postuluję taki slajd o mundialu
0
@Krzysztof1987 Ja nic nie chcę nakusić bo zajęci mnie nie interesują, a już tym bardziej tacy 30 lat starsi… wręcz przeciwnie, ja chcę żeby się tacy przestali gapić xd
A co Ty mnie dla zmyły oznaczasz?
2
@Kgorecki2500 dobrze, że ja jutro wolne.
1
@Robert_Kubica Geniusz!
0
@Misiusessi jak już muszą to być zboczuchy, to wolałabym w swoim targecie wiekowym… XD
A tak już na poważnie: ta jest zajęta i trudno, ale jeśli pojawi się następna to odwagi!
3
@tomek8756 i za Vateusza
0
@Chimera Betoniarek*
1
@Czajka90 czas pokaże, czas pokaże
0
Kamiś, jak Ty mnie dziś imponujesz
0
@mekston gra przecież
0
@Gaucho Podoliński to zażył cały sildenafil z okolicznych aptek.
7
No niunia nam faulują dziady…
0
@mientusek1407 w Argentynie to są łobuzy, a w realu wiadomo…
7
Szwecja to taki real madryt narodów
2
@majkiii @Kessie opinia