3

@Batys jak boją się odpowiedzieć dziewczynie na „cześć”, to co tu się dziwić?

1

@Frimpong Tobie kupię.

1

@Batys Ty stara cholero… Ty stara Ty.

9

@lajcior thermomix jest dla tych, co nie potrafią gotować. Taka jest moja prawda gotowania.

2

@gaucho104 jakie damsko-męsko, skoro podobno tu nie ma kobiet, tylko stare chłopy je udające?

1

@Eklerek oj, żebyś widział jak ja kasowałam Włochów jak byłam kiedyś tam u nich…

3

@LAMC_10 Miło ze strony tego małolata, że docenił wielkiego mistrza.

1

@Katalończyk 99 przecież w sumie, to wrócił…

0

@Eklerek prawdziwy włoski patriota

3

@FcPortoFan1999 to wszystko brzmi jak jeden wielki żart… Kamil już nie skoczy w Pucharze Świata, Polska nie jedzie na mundial po dobrym meczu. A idź pan!

2

@FcPortoFan1999 w roli widzów?

2

@urbipl gdzie? Poproszę źródło.

Dziękować :)

0

@Giwera ja tak od weekendu

1

@LAMC_10 Dobrze, że chociaż w poniedziałek dali odetchnąć, bo już naprawdę serca nie mają…

5

Ciężkie te ostatnie dni dla polskiego kibica… :/

0

@tomek8756 wiadomo, ja to tylko na urlopie wiecznie jestem :p

@Kgorecki2500 postuluję taki slajd o mundialu

0

@Krzysztof1987 Ja nic nie chcę nakusić bo zajęci mnie nie interesują, a już tym bardziej tacy 30 lat starsi… wręcz przeciwnie, ja chcę żeby się tacy przestali gapić xd

A co Ty mnie dla zmyły oznaczasz?

2

@Kgorecki2500 dobrze, że ja jutro wolne.

1

@Robert_Kubica Geniusz!

0

@Misiusessi jak już muszą to być zboczuchy, to wolałabym w swoim targecie wiekowym… XD

A tak już na poważnie: ta jest zajęta i trudno, ale jeśli pojawi się następna to odwagi!

3

@tomek8756 i za Vateusza

0

@Chimera Betoniarek*

1

@Czajka90 czas pokaże, czas pokaże

0

Kamiś, jak Ty mnie dziś imponujesz

0

@mekston gra przecież

0

@Gaucho Podoliński to zażył cały sildenafil z okolicznych aptek.

7

No niunia nam faulują dziady…

0

@mientusek1407 w Argentynie to są łobuzy, a w realu wiadomo…

7

Szwecja to taki real madryt narodów

2

@majkiii @Kessie opinia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?