July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rifek też się ostatnio wkręciłam w jego oglądanie, ale jeszcze nie doszłam do etapu rozstania z Wojkiem. Od Ciebie się dowiedziałam…
3
@Kessie jeszcze truskawkowe było
@Bykunn panie, bez laktozy jest za drogie, żeby za złotówkę dali…
1
@LAMC_10 chcesz żebym zamarzła?
1
@KyngPyng stosunkowo szybko się obuczyłam, bo moja zmiana przypadła na sam początek pandemii, więc nie było wyjścia. Z perspektywy czasu, gdzie teraz w pracy używam Windowsa, a prywatny mam Maca, nie chciałabym już Windowsa.
1
@LAMC_10 powyłam się bardziej niż rano :(
1
@LAMC_10 Młody, perspektywiczny chłopak.
Wcale mi się nie szklą oczka… wcale
0
@lithotripter @VAMOS1899LaMasia dramat dla moich uszu…
0
@addept ciekawe, kto to jest…
2
@EzioAuditoreDF to za 13 minut ;)
0
Czy Was też irytuje, jak ktoś mówi „Barca” z „c” zamiast „s” w wymowie???
2
@LAMC_10 na miejscu żony czułabym się zazdrosna haha
2
@Marusek No coś mi się nie zgadza, żeby on miał 26 lat… No przynajmniej 27 musi mieć…
1
@Eklerek za stara nawet xd
0
@Chimera nie wszystko chce mówić komukolwiek… ale jak będę potrzebowała się zwierzyć, to już wiem do kogo uderzać :D
0
@Chimera są tajemnice, o których nikt nie wie ^^
1
@Marusek chyba jednak pan Zenon jest starszy ode mnie… sporo starszy…
1
@LeoMessiiBarcaPepa najlepszy jest poniedziałek, gdy masz urlop.
Czyli w tym tygodniu nie dla mnie xd
0
@Chimera za dużo chcesz wiedzieć…
1
@Chimera ale jak już płacę, to niech mi chociaż smakuje bardziej jak mleko, niż jak siki.
1
@Chimera i to jest mało? Ja na Boże Narodzenie dostałam 140 netto, teraz nie będzie wcale, bo kasa na premię poszła na catering dla klientów xd
0
@Chimera Nie wymyślam. Mlekovity np nie da się pić według mnie.
0
@Chimera Niedużo czyli ile? Nie musisz mówić konkretnie, powiedz tylko jaki rząd wielkości.
1
@Chimera bardzo ważne, bo tanie mleko jest zazwyczaj niesmaczne.
16
@KamQiX dla niego to najlepiej 40% od razu
0
@Chimera jakiej marki?
3
@Bykunn jak wygramy, to będzie, że było po równo, a jak przegramy, to nie zdziwią mnie takie wymówki ;)
7
@maroon piłkarze mają godzinę odpoczynku mniej xd
5
@Kgorecki2500 coś biedny ten Kuba ostatnio…
1
@Vegeta88 Aaa bo już myślałam, że mnie poprawiasz, żebym Was nie opuściła na trochę :P
0
@Vegeta88 czy to słowo należy do kanonu słów zakazanych, bo nie rozumiem???