1

@Rifek też się ostatnio wkręciłam w jego oglądanie, ale jeszcze nie doszłam do etapu rozstania z Wojkiem. Od Ciebie się dowiedziałam…

3

@Kessie jeszcze truskawkowe było

@Bykunn panie, bez laktozy jest za drogie, żeby za złotówkę dali…

1

@LAMC_10 chcesz żebym zamarzła?

1

@KyngPyng stosunkowo szybko się obuczyłam, bo moja zmiana przypadła na sam początek pandemii, więc nie było wyjścia. Z perspektywy czasu, gdzie teraz w pracy używam Windowsa, a prywatny mam Maca, nie chciałabym już Windowsa.

1

@LAMC_10 powyłam się bardziej niż rano :(

1

@LAMC_10 Młody, perspektywiczny chłopak.

Wcale mi się nie szklą oczka… wcale

0

@lithotripter @VAMOS1899LaMasia dramat dla moich uszu…

0

@addept ciekawe, kto to jest…

2

@EzioAuditoreDF to za 13 minut ;)

0

Czy Was też irytuje, jak ktoś mówi „Barca” z „c” zamiast „s” w wymowie???

2

@LAMC_10 na miejscu żony czułabym się zazdrosna haha

2

@Marusek No coś mi się nie zgadza, żeby on miał 26 lat… No przynajmniej 27 musi mieć…

1

@Eklerek za stara nawet xd

0

@Chimera nie wszystko chce mówić komukolwiek… ale jak będę potrzebowała się zwierzyć, to już wiem do kogo uderzać :D

0

@Chimera są tajemnice, o których nikt nie wie ^^

1

@Marusek chyba jednak pan Zenon jest starszy ode mnie… sporo starszy…

1

@LeoMessiiBarcaPepa najlepszy jest poniedziałek, gdy masz urlop.


Czyli w tym tygodniu nie dla mnie xd

0

@Chimera za dużo chcesz wiedzieć…

1

@Chimera ale jak już płacę, to niech mi chociaż smakuje bardziej jak mleko, niż jak siki.

1

@Chimera i to jest mało? Ja na Boże Narodzenie dostałam 140 netto, teraz nie będzie wcale, bo kasa na premię poszła na catering dla klientów xd

0

@Chimera Nie wymyślam. Mlekovity np nie da się pić według mnie.

0

@Chimera Niedużo czyli ile? Nie musisz mówić konkretnie, powiedz tylko jaki rząd wielkości.

1

@Chimera bardzo ważne, bo tanie mleko jest zazwyczaj niesmaczne.

16

@KamQiX dla niego to najlepiej 40% od razu

0

@Chimera jakiej marki?

3

@Bykunn jak wygramy, to będzie, że było po równo, a jak przegramy, to nie zdziwią mnie takie wymówki ;)

7

@maroon piłkarze mają godzinę odpoczynku mniej xd

5

@Kgorecki2500 coś biedny ten Kuba ostatnio…

1

@Vegeta88 Aaa bo już myślałam, że mnie poprawiasz, żebym Was nie opuściła na trochę :P

0

@Vegeta88 czy to słowo należy do kanonu słów zakazanych, bo nie rozumiem???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?