July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@LAMC_10 Jutro chusteczki w ruch…
1
@AssisMoreira gorzej jak laska nie przepada za psami jak ja :P
1
@AssisMoreira a to już pytaj @LeoMessiiBarcaPepa ;)
2
@TR3YWAY @mr Barca klasyczne TOP!
1
@kubix05 Lubimy, lubimy :D
0
@Epean za 2 złote, to może i bym kupiła, ale chcieli 16,99 za gałązkę, więc obejdzie się.
Ale masz u mnie punkt za to, że wiesz co to jest ;)
0
@Popitek12 carnivore. Białeczko, Popitku. Białeczko.
5
@LeoMessiiBarcaPepa żebyś wiedział, że chętne.
1
@Luciano99 mam rozumieć, że regularnie kupujesz Jowici gipsówkę?
0
Niby jest takie wow na gipsówkę, a spróbuj kupić to nie ma, albo stara.
1
@Kozinho. I jakie wnioski?
2
@LAMC_10 ja wiem, że to jedna trasa, ale Mińsk jest w połowie drogi do Siedlec XD
1
@LAMC_10 przecież on jest z Siedlec xd
5
@Luciano99 jak tak podbijasz do @clyde to może zaśpiewaj jej Oh Carol! i będzie Twoja ;)
1
@Eklerek mam nadzieję, że nie stoisz pod oknem od łazienki :p
1
@Eklerek wzięliście jak nie było mnie w domu xddd
1
@Kozinho. Aż tak?
1
@Eklerek w ogóle to widelce mi zajumaliście. Oba xD
0
@mrboom a pamiętam, pamiętam.
1
@Kozinho. Albo przechytrzył xd
2
@Vegeta88 a może dla niego się podoba…
0
@mrboom Julian to nie ona :p
1
@Kozinho. No i okej.
6
@TR3YWAY @KamQiX chcesz się bić? :P
3
@Eklerek To nie zazdroszczę temperatury :P
5
@Eklerek Nie ma na co narzekać. 17 stopni, słoneczko. Piknie jest :D
1
@michaleu ja to bym pooglądała Stocha w prime timie
1
@krefi10 no to dla Ciebie nie istnieje, a dla nas istnieje i elo.
1
@Criss18Barca ooo żyjesz, już się martwiłam ;)
0
@kosiarz92 ważne są 2 równe skoki…