4

@LAMC_10 Jutro chusteczki w ruch…

1

@AssisMoreira gorzej jak laska nie przepada za psami jak ja :P

1

@AssisMoreira a to już pytaj @LeoMessiiBarcaPepa ;)

2

@TR3YWAY @mr Barca klasyczne TOP!

1

@kubix05 Lubimy, lubimy :D

0

@Epean za 2 złote, to może i bym kupiła, ale chcieli 16,99 za gałązkę, więc obejdzie się.

Ale masz u mnie punkt za to, że wiesz co to jest ;)

0

@Popitek12 carnivore. Białeczko, Popitku. Białeczko.

5

@LeoMessiiBarcaPepa żebyś wiedział, że chętne.

1

@Luciano99 mam rozumieć, że regularnie kupujesz Jowici gipsówkę?

0

Niby jest takie wow na gipsówkę, a spróbuj kupić to nie ma, albo stara.

1

@Kozinho. I jakie wnioski?

2

@LAMC_10 ja wiem, że to jedna trasa, ale Mińsk jest w połowie drogi do Siedlec XD

1

@LAMC_10 przecież on jest z Siedlec xd

5

@Luciano99 jak tak podbijasz do @clyde to może zaśpiewaj jej Oh Carol! i będzie Twoja ;)

1

@Eklerek mam nadzieję, że nie stoisz pod oknem od łazienki :p

1

@Eklerek wzięliście jak nie było mnie w domu xddd

1

@Kozinho. Aż tak?

1

@Eklerek w ogóle to widelce mi zajumaliście. Oba xD

0

@mrboom a pamiętam, pamiętam.

1

@Kozinho. Albo przechytrzył xd

2

@Vegeta88 a może dla niego się podoba…

0

@mrboom Julian to nie ona :p

1

@Kozinho. No i okej.

6

@TR3YWAY @KamQiX chcesz się bić? :P

3

@Eklerek To nie zazdroszczę temperatury :P

5

@Eklerek Nie ma na co narzekać. 17 stopni, słoneczko. Piknie jest :D

1

@michaleu ja to bym pooglądała Stocha w prime timie

1

@krefi10 no to dla Ciebie nie istnieje, a dla nas istnieje i elo.

1

@Criss18Barca ooo żyjesz, już się martwiłam ;)

0

@kosiarz92 ważne są 2 równe skoki…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?