1

@Gary Włochy są bardziej po tej stronie, co Wola i Ochota xD

0

@Azi Ciekawą masz koleżankę…

0

@Faro Najak? Oczywiście, że na srajfonie.

0

@Faro Mi pokazuje 9, pochmurnie, bez opadów xd

3

@Azi Fuj, fuj, fuj…

1

@clyde jestem młoda duchem xd

1

@Faro chyba na Pradze…
@Kessie Mietki to mnie nawet o piątaka boją się poprosić

3

@Faro Że Ty jesteś stary, to ja wiem. Nie musisz mi przypominać.

4

Powiem Wam, uwielbiam optymizm starszego pokolenia. Zamiast cieszyć się, że jest ciepło, to narzekanie na to, że zaraz się ochłodzi…

0

@Popitek12 obiektywność jest dla słabych. Silni mają zawsze swoje zdanie.

0

@Popitek12 gdzie Fermin?

1

@Laminedependencia to musiałeś ostro nagrzeszyć…

6

@qbsonFCBarca O taką informację dnia nic nie robiłam.

12

@Kapitan hawk Najbardziej tymi urodzinami Mazurka xd

1

@Batys Ja na swoją najbliższą nie narzekam akurat.
@Nazio_87 teraz to nie wiem po czyjemu… chyba po systemowemu.

2

@Nazio_87 Ustawiam siebie, rodzinę, ratuję życie kilku osobom, inwestuję i zaczynam żyć po swojemu.

3

@michaleu masakra… oby skończyło się tylko na siniakach i ewentualnych zadrapaniach.

5

@Kgorecki2500 Coś tam chyba zgrzyta na linii Ewcia - Sławek.

3

@Zbyszard i to i to

1

@FCB_dimiC myślałam, że ktoś gdzieś wspomniał o mnie i @Lola120… ale jak lesbijki to nie o nas.

1

@Ilka znaczy wiesz… jakby miał chłop urodzić za mnie to dla mnie spoko, tylko tu pojawia się inny problem :P

0

@FCB_dimiC o proszę… a gdzie to takie atrakcje???

3

@Batys kto wie? Ja z moją przejściową szefową na rozmowie zaczęłam plotkować, mimo że nie znałyśmy się wcześniej.

8

@michaleu do jakich my czasów dożyliśmy, że kultura osobista jest czymś wyjątkowym, a nie normalnym?

3

@Safrani Hobbita miałam jako lekturę w jakiejś 5-6 klasie i nawet mi się podobał.

3

@gumaz jaki kawaler, jak to mąż?

5

@DariaFCB Nikt nie mówił, że będzie lekko ;)

1

@RafiVeB wzięli mnie do ekipy… Już bez podtekstów… xD

2

@culedawid ja znowu w gimnazjum byłam totalnie nieakceptowana przez ludzi i w sumie nie wiem z czego to wynikało, bo jak zaczęłam liceum to wzięli mnie taką, jaka byłam i nikt nie miał problemu z moim istnieniem.
Zresztą, z liceum mam najlepszą ekipę i cały czas mamy jakiś tam kontakt i się spotykamy.

1

@Vegeta88 Ale Hanka to już wyjątkowo xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?