1

@LAMC_10 odwołać to i tyle!!!

1

@heniusss z podziękowaniem!

0

@esem91 no dobrze, ale dlaczego tak jest mi wytłumacz???

1

@LAMC_10 Ja to myślę, że to po to, by Kamil Stoch nie wygrał po raz 40.

1

@MessiForeverTheBest bardzo zmiennocieplni są

1

@esem91 a dlaczego plecy nazywają się w liczbie mnogiej, jak jest jeden plec?

0

@FcPortoFan1999 przez chwilę był komunikat, że zaczynamy za 30 sekund, a jak dodałam post, to się zmienił.

0

Komunikat na stronie FIS jest taki, że zaczynamy 18:15!!!

Skończcie to!!!

1

@Sulimo to jak Stękała odpali XD

1

@MessiForeverTheBest w sumie prawda. Ale i nawet tyle nikt by nie wytrwał xd

2

@Marusek co to za facet jak nie szanuje potężnego flickballu?
Na szczęście zmyśliłam tę historię, przecież wiadomo, że nikt by nie chciał spotykać się ze mną aż 4 tygodnie xD

0

„Próba” rozpoczęcia konkursu lotów 17:45.
EDIT: 18:00

Na moje, to dzisiaj nie poskaczemy.

6

Spotykałam się z facetem, ale zostawił mnie, bo uznał, że jestem uzależniona od flickball.
Zupełnie go nie rozumiem, przecież byliśmy razem przez 4 kolejki la ligi…

#takiżarcik

0

@kibic1899 Tak. Pedri go osobiście odwiózł.

3

@esem91 Fakty są takie, że skończymy po ostatnim skoku xd

2

Kacper is all fine!

- podał Sandro Pertile

1

@Szczygiel06 Odmawiam złożenia wyjaśnień!

0

@Gary Nie miałam…

0

@esem91 Może ja chcę, żeby poszło akurat w dupę?

0

Jest Joan!!!!!!!!

2

@vangoor u mnie dziś gołąbki ;)
@FcPortoFan1999 Dzięki Oski :D

0

No to kawusia, kawałek ciasta i Vamos Barça!

1

@LAMC_10 ja wyjdę po meczu pośmigać trochę po okolicy i wrócę na konkurs. Kwali odpuszczę.

1

@tbas jaki poranek, jak już po rosole jest xd

1

@LAMC_10 wiadomka :)

2

@kundee dobra, do niewidzenia się z Wami!

2

@FcPortoFan1999 Kto by się spodziewał?

1

@tomek8756 @Jakchcesz ja to chcę Pedriego, ale nie na kamerce tylko na żywo i nie za pieniądze.

3

@kundee @LAMC_10 zostawić Was samych…

@FcPortoFan1999

1

@MessiForeverTheBest zero motywacji by wrócić…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?