3

@michaleu czyli wszystko, co ma xD

0

@Cule1234 Nie zdziwi mnie, jak chłopaczyna będzie straumatyzowany i więcej na belce nie siądzie.

0

@BojanKriKicz Zjedź ciut w dól Rambli

1

@Kapitan hawk i to masowo xd

5

@Kapitan hawk jest robota dla Ciebie!

4

2

@heniusss Dobra!

3

@heniusss lecę po popcorn, też chcesz?

6

@Jakchcesz autor wiadomości: lucek...

@Luciano99

1

@heniusss ja też sobie nie przypominam, bym sobie sama wybrała rodziców.

1

@Marusek to wtedy samiec...

1

@LAMC_10 Dla niego na pewno xd

2

@Marusek czyli to samica...

1

@mientusek1407 Może być np. papuga imieniem Fortuna, więc pytam xd
@ProMILs oryginalnie

2

@Roobo Jak się zowie ptaszyna?

8

@Arden Moje koleżanki z pracy twierdzą, że dzieci same wybierają sobie rodziców, więc jak są bite czy głodzone, to dlatego, że chciały, bo według nich dusza, która się reinkarnuje sama sobie wybiera ciało.

0

@Eklerek do kocyka jeszcze długa droga...

0

@NeroTFP1 Chłop chyba na rekord z tymi rozwodami leci. Średnie osiągnięcie życiowe, ale co kto lubi.

1

@Eklerek chyba dzisiaj nie umiem...

0

@Eklerek Taka moja rola xd

2

@Eklerek to się robi deskę i wtedy te 47 sekund będzie trwało wieczność XD

0

@TR3YWAY To dobrego masz pracodawcę. Ja to aby do końca umowy i żegnam to miejsce.

0

@TR3YWAY a ja się dowiedziałam, że nie będzie premii za pierwszy kwartał... Co jest w sumie lepsze (a przynajmniej mniej dowcipne), niż premia świąteczna 140 zł XD

1

@LAMC_10 No pewnie nie, bo jakby się przyjrzał i dostrzegł Pedriego na tapecie w telefonie, to mógłby zagadać...

1

@LAMC_10 No tym razem niestety się z Ciebie nie nabijam...

0

@Jakchcesz Bernal

1

@LAMC_10 Zgaduj!

1

@FCB_dimiC no właśnie nie…

@LAMC_10 pozdrawiam z 1 ;)

1

@Filipem właśnie mi się poskarżył, że jakiś mój kolega go za ogon złapał xd

@Laminedependencia

0

@VeB 1899 kim jest Juan?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?