1

@Vurt Nie prawda, przegrzałam się nawet.

3

Pochwalony!

Dobrej Niedzieli, bamblowicze!

1

@Rifek bo widzisz, co żona to żona. Dziewczynę można zmienić, a żona jest z Tobą zawsze :p

2

@FCB_dimiC szkoda Twojego wzroku na te głupoty… :/

0

@Kazragore ja myślę, że jak temu żarłokowi ugotuję frykasów, to nie będę musiała go porywać. Gorzej, że wtedy może forma mu siąść, a tego nikt z nas nie chce.

0

@Kazragore dziękuję za podróbki, mam swoją godność
@Kozinho. daj spokój, przecież pewnie gdybym zobaczyła Pedriego na żywo, to by mi sparaliżowało mózg i tyle by z tego było, że nawet o una foto bym nie była w stanie poprosić…

0

@Kozinho. Bez przesady, oni mają krótki staż, to jeszcze nie taka poważna sprawa…

0

@Kozinho. Pedri to Pedri (:

0

@Kozinho. Cóż, ja się za zajętych nie biorę, więc przyjaźń to wszystko co mogę Ci zaoferować ^^

0

@BulaKG witam i o zdrowie pytam!

0

@Kazragore tu jest wszystko
@Kozinho. my nigdy nie rozmawiamy normalnie, na tym polega bycie kumplami :P

0

@Kozinho. Sam zaczynasz

1

@LAMC_10 dobra
@Kozinho. zależy co chcesz zobaczyć xd

1

@macio_944 to nie może się zalogować, bo chomiczki nie przerabiają liczby oznaczeń.

1

@Kozinho. Ale to by z podbródka musiało być xd

5

@Aequlibre ja myślę, że Wojtek to tu się z nami wygłupia.

1

@Kozinho. Ok, to o 6 ze stópkami ;)

1

@LAMC_10 no Ty, wiadomka!
@Kozinho. imię jego zakazane, gdyż jest już w otchłani.

1

@Kozinho. Nie moja wina, że chłop w swoim pierwszym poście do mnie fika i jeszcze madryl w dodatku xddd

0

@Kozinho. To mu wyjaśniłam i powiedział, że tylko Ciebie z moich rycerzyków się boi xD

1

@michaleu tu jest La Rambla, tu nie ma miejsca dla zadymiarzy.

4

@blakkudium @macio_944 właśnie dlatego napisałam wczoraj, że Rapha jest uroczy… a Tobie od razu zdradzanie Pedriego w głowie.

0

@Kozinho. Tak, ale widzę, że posty poleciały. Zadymiarz chciał mnie lać za orlenem xD
@michaleu po zadymie xD

1

@Eklerek brzmi źle… ja przynajmniej w weekendy nie muszę robić…

1

@Eklerek Nie wiem, ale to brzmi jak taktyka mojej szefowej, dowalić w piątek o 15 do zrobienia 50 pism na poniedziałek na 7:00 xd

1

@Eklerek i czego nie rozumiesz?

3

@michaleu czyli wszystko, co ma xD

0

@Cule1234 Nie zdziwi mnie, jak chłopaczyna będzie straumatyzowany i więcej na belce nie siądzie.

0

@BojanKriKicz Zjedź ciut w dól Rambli

1

@Kapitan hawk i to masowo xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?