July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Vurt Nie prawda, przegrzałam się nawet.
3
Pochwalony!
Dobrej Niedzieli, bamblowicze!
1
@Rifek bo widzisz, co żona to żona. Dziewczynę można zmienić, a żona jest z Tobą zawsze :p
2
@FCB_dimiC szkoda Twojego wzroku na te głupoty… :/
0
@Kazragore ja myślę, że jak temu żarłokowi ugotuję frykasów, to nie będę musiała go porywać. Gorzej, że wtedy może forma mu siąść, a tego nikt z nas nie chce.
0
@Kazragore dziękuję za podróbki, mam swoją godność
@Kozinho. daj spokój, przecież pewnie gdybym zobaczyła Pedriego na żywo, to by mi sparaliżowało mózg i tyle by z tego było, że nawet o una foto bym nie była w stanie poprosić…
0
@Kozinho. Bez przesady, oni mają krótki staż, to jeszcze nie taka poważna sprawa…
0
@Kozinho. Pedri to Pedri (:
0
@Kozinho. Cóż, ja się za zajętych nie biorę, więc przyjaźń to wszystko co mogę Ci zaoferować ^^
0
@BulaKG witam i o zdrowie pytam!
0
@Kazragore tu jest wszystko
@Kozinho. my nigdy nie rozmawiamy normalnie, na tym polega bycie kumplami :P
0
@Kozinho. Sam zaczynasz
1
@LAMC_10 dobra
@Kozinho. zależy co chcesz zobaczyć xd
1
@macio_944 to nie może się zalogować, bo chomiczki nie przerabiają liczby oznaczeń.
1
@Kozinho. Ale to by z podbródka musiało być xd
5
@Aequlibre ja myślę, że Wojtek to tu się z nami wygłupia.
1
@Kozinho. Ok, to o 6 ze stópkami ;)
1
@LAMC_10 no Ty, wiadomka!
@Kozinho. imię jego zakazane, gdyż jest już w otchłani.
1
@Kozinho. Nie moja wina, że chłop w swoim pierwszym poście do mnie fika i jeszcze madryl w dodatku xddd
0
@Kozinho. To mu wyjaśniłam i powiedział, że tylko Ciebie z moich rycerzyków się boi xD
1
@michaleu tu jest La Rambla, tu nie ma miejsca dla zadymiarzy.
4
@blakkudium @macio_944 właśnie dlatego napisałam wczoraj, że Rapha jest uroczy… a Tobie od razu zdradzanie Pedriego w głowie.
0
@Kozinho. Tak, ale widzę, że posty poleciały. Zadymiarz chciał mnie lać za orlenem xD
@michaleu po zadymie xD
1
@Eklerek brzmi źle… ja przynajmniej w weekendy nie muszę robić…
1
@Eklerek Nie wiem, ale to brzmi jak taktyka mojej szefowej, dowalić w piątek o 15 do zrobienia 50 pism na poniedziałek na 7:00 xd
1
@Eklerek i czego nie rozumiesz?
3
@michaleu czyli wszystko, co ma xD
0
@Cule1234 Nie zdziwi mnie, jak chłopaczyna będzie straumatyzowany i więcej na belce nie siądzie.
0
@BojanKriKicz Zjedź ciut w dól Rambli
1
@Kapitan hawk i to masowo xd