14

@draxidox w jakim języku ona mówi?

4

@La Pulgaa czuję zakwasy.

2

@Zoker widzę, że La Rambla ma mnie za dużo odważniejszą, niż w rzeczywistości jestem…

2

@Kessie słaby żart…

7

@APTAPT nie no… aż taka naiwna to ja nie jestem.
Wiadomo, że w Mikołaja.

7

@Azi ja rozumiem, że czasami ludzie nie planowali tych dzieci, ale co one im zrobiły, żeby aż tak ich nie kochać?
Lexy? Dżoana? Kawa?

0

@Laminedependencia stare, znałam

0

@Roobo Cudownie. Oby hat-trick sprawił, że Rapha się odblokował…

1

@FCB_dimiC O rany! Ja już mam wszystko z drobinkami, włącznie z lakierem do włosów, ale tego to JESZCZE nie mam XD

0

@Faro to zabrzmiało jakbym miała kija w tyłku xd

3

@Faro zależy ile płacisz…

0

@Popitek12 Niby tak, ale jak człowiek się z rozpędu nie przyjrzy, to może Was pomylić…

1

@Kgorecki2500 Właśnie, od Kuby łapska precz!

2

@TR3YWAY Nie, to akurat Karol do Ali XD
@clyde właśnie włączyłam i dlatego :)

3

Maleńka, jesteś wielka…

4

@gumaz wystarczyłoby w połowie tak xd

1

@Eklerek ja się postaram Ci uwierzyć…

15

@TR3YWAY ja myślę, że każdy kto kibicuje Barcelonie, a nie realowi, nie jest porażką.

1

@Damian11 było takie. Jak dla mnie obrzydliwe.

0

@Chimera ahhhh, no to gorzej…

WIEM!!! Kup mu biovital dla seniorów :P

6

@Chimera jak jest Barcelonowaty, to weź go na mecz.

6

@Dieselzor Zmień awatar, bo mylę Cię ciągle z @Popitek12 i chcę po Tobie cisnąć…

1

@Safrani to ewidentny fejk. Pod @jowita zapadłaby się podłoga.

0

@Ilka ja lubię kebabowe crunchipsy ;)

5

2

@gumaz wiadomo, w smaku są dobre i przede wszystkim wciągające, ale też bym nie dała swojemu kaszojadowi tego jeść do pewnego wieku. Trzeba by było ukradkiem jeść w nocy :P
@mrboom ja danonki jak były takie z zabawkami podświetlałam w sklepie, żeby nie kupować z powtórkami, człowiek sobie radził :D

1

@Sulimo No to spokojnie, dzisiaj nic nas nie pogrąży ;)

3

@gumaz 20 lat temu to nie dawali mi jeść chipsów. I w sumie dobrze.

10

@Sulimo Was czyli kogo?

2

@Batys kiedyś to były czasy, teraz to nie ma czasów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?