July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCB_dimiC O rany! Ja już mam wszystko z drobinkami, włącznie z lakierem do włosów, ale tego to JESZCZE nie mam XD
0
@Faro to zabrzmiało jakbym miała kija w tyłku xd
3
@Faro zależy ile płacisz…
0
@Popitek12 Niby tak, ale jak człowiek się z rozpędu nie przyjrzy, to może Was pomylić…
1
@Kgorecki2500 Właśnie, od Kuby łapska precz!
2
@TR3YWAY Nie, to akurat Karol do Ali XD
@clyde właśnie włączyłam i dlatego :)
3
Maleńka, jesteś wielka…
4
@gumaz wystarczyłoby w połowie tak xd
1
@Eklerek ja się postaram Ci uwierzyć…
15
@TR3YWAY ja myślę, że każdy kto kibicuje Barcelonie, a nie realowi, nie jest porażką.
1
@Damian11 było takie. Jak dla mnie obrzydliwe.
0
@Chimera ahhhh, no to gorzej…
WIEM!!! Kup mu biovital dla seniorów :P
6
@Chimera jak jest Barcelonowaty, to weź go na mecz.
6
@Dieselzor Zmień awatar, bo mylę Cię ciągle z @Popitek12 i chcę po Tobie cisnąć…
1
@Safrani to ewidentny fejk. Pod @jowita zapadłaby się podłoga.
0
@Ilka ja lubię kebabowe crunchipsy ;)
5
@BojanKriKicz albo Fermin.
@Popitek12
2
@gumaz wiadomo, w smaku są dobre i przede wszystkim wciągające, ale też bym nie dała swojemu kaszojadowi tego jeść do pewnego wieku. Trzeba by było ukradkiem jeść w nocy :P
@mrboom ja danonki jak były takie z zabawkami podświetlałam w sklepie, żeby nie kupować z powtórkami, człowiek sobie radził :D
1
@Sulimo No to spokojnie, dzisiaj nic nas nie pogrąży ;)
3
@gumaz 20 lat temu to nie dawali mi jeść chipsów. I w sumie dobrze.
10
@Sulimo Was czyli kogo?
2
@Batys kiedyś to były czasy, teraz to nie ma czasów
1
@gumaz wiadomo, plotkujemy sobie z @FCB_dimiC przed wizytą :P
1
@FCB_dimiC mówisz z autopsji, koleżanko?
2
@agaFCB u mnie wiecznie klima na full. Nawet zimą, bo grono wzajemnej adoracji musi mieć zimno.
0
@gumaz tylko kobieta.
3
@zadafcb wzajemnie :)
1
@Kozinho. Powiedział, że nie założy białej koszulki i odpłynął…
3
@Kozinho. A Pedri jak gej.
6
@Faro Nie i kropka.