1

@FCB_dimiC O rany! Ja już mam wszystko z drobinkami, włącznie z lakierem do włosów, ale tego to JESZCZE nie mam XD

0

@Faro to zabrzmiało jakbym miała kija w tyłku xd

3

@Faro zależy ile płacisz…

0

@Popitek12 Niby tak, ale jak człowiek się z rozpędu nie przyjrzy, to może Was pomylić…

1

@Kgorecki2500 Właśnie, od Kuby łapska precz!

2

@TR3YWAY Nie, to akurat Karol do Ali XD
@clyde właśnie włączyłam i dlatego :)

3

Maleńka, jesteś wielka…

4

@gumaz wystarczyłoby w połowie tak xd

1

@Eklerek ja się postaram Ci uwierzyć…

15

@TR3YWAY ja myślę, że każdy kto kibicuje Barcelonie, a nie realowi, nie jest porażką.

1

@Damian11 było takie. Jak dla mnie obrzydliwe.

0

@Chimera ahhhh, no to gorzej…

WIEM!!! Kup mu biovital dla seniorów :P

6

@Chimera jak jest Barcelonowaty, to weź go na mecz.

6

@Dieselzor Zmień awatar, bo mylę Cię ciągle z @Popitek12 i chcę po Tobie cisnąć…

1

@Safrani to ewidentny fejk. Pod @jowita zapadłaby się podłoga.

0

@Ilka ja lubię kebabowe crunchipsy ;)

5

2

@gumaz wiadomo, w smaku są dobre i przede wszystkim wciągające, ale też bym nie dała swojemu kaszojadowi tego jeść do pewnego wieku. Trzeba by było ukradkiem jeść w nocy :P
@mrboom ja danonki jak były takie z zabawkami podświetlałam w sklepie, żeby nie kupować z powtórkami, człowiek sobie radził :D

1

@Sulimo No to spokojnie, dzisiaj nic nas nie pogrąży ;)

3

@gumaz 20 lat temu to nie dawali mi jeść chipsów. I w sumie dobrze.

10

@Sulimo Was czyli kogo?

2

@Batys kiedyś to były czasy, teraz to nie ma czasów

1

@gumaz wiadomo, plotkujemy sobie z @FCB_dimiC przed wizytą :P

1

@FCB_dimiC mówisz z autopsji, koleżanko?

2

@agaFCB u mnie wiecznie klima na full. Nawet zimą, bo grono wzajemnej adoracji musi mieć zimno.

0

@gumaz tylko kobieta.

3

@zadafcb wzajemnie :)

1

@Kozinho. Powiedział, że nie założy białej koszulki i odpłynął…

3

@Kozinho. A Pedri jak gej.

6

@Faro Nie i kropka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?