July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Kessie z miłości Donalda oczywiście…
8
@NeroTFP1 Gael jest przecudny ♥️
0
@gumaz Może i jestem za młoda, by kogoś typować, ale za Neymara dałabym np. Puyola. Neymara w ogóle nie powinno być w TOP 5.
0
@ItaloCalvino Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, ale jeśli pytasz czy też mam wtedy urodziny i lubię wymienione przez Ciebie utwory i danie to: nie.
0
@michaleu dobrze, przekonałeś mnie :D
0
@michaleu O no to się nie załapię, bo nie jestem fajna xD
0
@LeoMessiiBarcaPepa i wszystko jasne (:
0
@LeoMessiiBarcaPepa powiem Ci, odważna propozycja :P
Powiedz mi tylko dlaczego chcesz odwiedzić akurat mnie, a nie np. @michaleu albo @LAMC_10 ???
1
@Czajka90 tak :D
0
@Kazragore dobrze, to dla Twojego komfortu psychicznego, on może siadać na moich kolanach. To bez znaczenia…
2
@DragonxNF dokładnie tak ;)
0
@LeoMessiiBarcaPepa ojej, a z jakiego to powodu??? ^^
@karci0 on się wprasza do mnie…
2
@Kazragore przecież wiem o co walczymy, od samego siedzenia kontuzji by nie dostał, a na co inne przyjdzie czas po mundialu ^^
@majkiii weź baner z napisem: „Pedri, Julka Cię kocha ♥️”. Wojtek mu przetłumaczy.
2
@majkiii jak już tam będziesz, to napomnij mu słówko o mnie ;)
14
@majkiii awansu ;)
2
@Ilka wszystkich ziomków z LR zaprosimy na wesele, także warto dobrze ze mną żyć ;)
@LAMC_10 na pewno ma coś w sobie, co ją ujmie.
2
@Ilka w miłości jak na wojnie haha
A nie chce nic złego, tylko żeby @Lanosss rozkochał w sobie Alejandrę :P
6
@Kessie nigdzie się nie prześlizgam, mamy interesy z @Lanosss do ubicia w Barcelonie. Wylatujemy jutro o 3.
1
@Lanosss Uwielbiam interesy z Tobą :D
2
@Lanosss dobrze, będziemy Wam płacić alimenty, tylko zabierz ją od mojego chłopa…
1
@Kozinho. Ty to zawsze obejdziesz wszystko…
2
@Lanosss weź ją sobie, dobrze Ci zapłacę ^^
3
@Lanosss przez zimę zrobiły mi się ciemniejsze włosy :P
0
@Kozinho. Zyskiem za te stópki byś się chociaż podzielił…
1
@heniusss to słabo poinformowani w takim razie, bo żadnego wesela być nie musi ;)
2
@Dari0G fakt. To najlepiej przez LR.
1
@LAMC_10 coś słabo mi się przyjrzałeś…
1
@Dari0G spisać umowę na serwetce najlepiej ;)
6
@LAMC_10 a gdzież? Gdybym to była ja, to siedziałabym mu na kolanach ^^
5
@heniusss dlaczego ślub to strata kasy? Przecież wesele, stroje itp nie są obowiązkowe…