10

@Kessie z miłości Donalda oczywiście…

8

@NeroTFP1 Gael jest przecudny ♥️

0

@gumaz Może i jestem za młoda, by kogoś typować, ale za Neymara dałabym np. Puyola. Neymara w ogóle nie powinno być w TOP 5.

0

@ItaloCalvino Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, ale jeśli pytasz czy też mam wtedy urodziny i lubię wymienione przez Ciebie utwory i danie to: nie.

0

@michaleu dobrze, przekonałeś mnie :D

0

@michaleu O no to się nie załapię, bo nie jestem fajna xD

0

@LeoMessiiBarcaPepa i wszystko jasne (:

0

@LeoMessiiBarcaPepa powiem Ci, odważna propozycja :P
Powiedz mi tylko dlaczego chcesz odwiedzić akurat mnie, a nie np. @michaleu albo @LAMC_10 ???

1

@Czajka90 tak :D

0

@Kazragore dobrze, to dla Twojego komfortu psychicznego, on może siadać na moich kolanach. To bez znaczenia…

2

@DragonxNF dokładnie tak ;)

0

@LeoMessiiBarcaPepa ojej, a z jakiego to powodu??? ^^
@karci0 on się wprasza do mnie…

2

@Kazragore przecież wiem o co walczymy, od samego siedzenia kontuzji by nie dostał, a na co inne przyjdzie czas po mundialu ^^
@majkiii weź baner z napisem: „Pedri, Julka Cię kocha ♥️”. Wojtek mu przetłumaczy.

2

@majkiii jak już tam będziesz, to napomnij mu słówko o mnie ;)

14

@majkiii awansu ;)

2

@Ilka wszystkich ziomków z LR zaprosimy na wesele, także warto dobrze ze mną żyć ;)
@LAMC_10 na pewno ma coś w sobie, co ją ujmie.

2

@Ilka w miłości jak na wojnie haha
A nie chce nic złego, tylko żeby @Lanosss rozkochał w sobie Alejandrę :P

6

@Kessie nigdzie się nie prześlizgam, mamy interesy z @Lanosss do ubicia w Barcelonie. Wylatujemy jutro o 3.

1

@Lanosss Uwielbiam interesy z Tobą :D

2

@Lanosss dobrze, będziemy Wam płacić alimenty, tylko zabierz ją od mojego chłopa…

1

@Kozinho. Ty to zawsze obejdziesz wszystko…

2

@Lanosss weź ją sobie, dobrze Ci zapłacę ^^

3

@Lanosss przez zimę zrobiły mi się ciemniejsze włosy :P

0

@Kozinho. Zyskiem za te stópki byś się chociaż podzielił…

1

@heniusss to słabo poinformowani w takim razie, bo żadnego wesela być nie musi ;)

2

@Dari0G fakt. To najlepiej przez LR.

1

@LAMC_10 coś słabo mi się przyjrzałeś…

1

@Dari0G spisać umowę na serwetce najlepiej ;)

6

@LAMC_10 a gdzież? Gdybym to była ja, to siedziałabym mu na kolanach ^^

5

@heniusss dlaczego ślub to strata kasy? Przecież wesele, stroje itp nie są obowiązkowe…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?