2

@Kgorecki2500 szukasz ze mną zwady, przyjacielu? (:

2

@MirusAmisz gdybyś kupił inną koszuleczkę, to zastanowiłabym się, czy wpuścić Cię tu z powrotem :P

1

@michaleu czyli generalnie u nas dua lipa xd

2

@Czajka90 Nie tylko można, ale i trzeba!

34

@Kgorecki2500 Dwóch kłamców kłóci się o prawdę. Trzymajcie mnie.

1

@michaleu wiadomo #Pedri8Infinit, inna sprawa, że mam u niego szanse na minusie xd

0

@Czajka90 Nie piłam nigdy. Ale ja po prostu nie lubię smaku i zapachu piwa.

2

@Faro prędzej wódkę niż piwo, to na pewno

1

@JimMorrisonFCB a to ja nie piję piwa xd

0

@esem91 a o co pytasz?

1

@LAMC_10 raczej jakaś Falenica

0

@urbipl wychodzi na to, że jestem oazą spokoju xd

3

@lajcior no siti brejk to taki krótki wypad na zwiedzanie jakiegoś miasta xd

2

@qbsonFCBarca wiecznie mają z czymś problem… a wystarczyłoby szepnąć słówko, że ktoś przyjdzie…

3

@Jakchcesz jak chcesz, Jakchceszku

1

@lajcior no to albo siti brejk albo domek w lesie…

5

@qbsonFCBarca ja zaraz zniosę jajko, a jeszcze zrobili niezapowiedziany audyt i jak zwykle miałam przypał za bufet szwedzki na biurku xd
Dobrze, że już niecałe 2h zostały…

1

@Tabaluga37 nooo… wydłuży się trochę ;)

2

@LAMC_10 ale działa na kobiety xd

6

@ranger3120 albo i nie xD
Ja myślałam po rozmowie, że nie ma szans, a nie dość, że mnie wzięli, to jeszcze moje szefowe powiedziały, że od razu wiedziały, że mnie wezmą.

0

@michal26 po co skaczą z belki w ogóle? Powinni zjeżdżać z buli.

5

@lajcior Ponieważ jestem całością, to kupuję sobie bez okazji.

1

@michal26 właśnie patrzę następnie fisu, to tylko taniec z belkami…

1

@draxidox jak dojeżdżam, to jest to dokładnie 58 minut od wyjścia z domu do przekroczenia progu biura.

2

@MesQueUnClub_87 No to ja podobnie. Chociaż ostatnio dorwałam dobre malinowe, ale to wyjątek.

2

@MesQueUnClub_87 w sezonie to już będą tony :P

3

@MesQueUnClub_87 ja ostatnio na kilogramy owoce jagodowe wpierniczam (przy okazji wydaję na nie miliony monet xD), a to fajne antyoksydanty ;)

3

@xvcWinterSoldier raz na jakiś czas trzeba :P

4

@xvcWinterSoldier pytanie co z tego jest naprawdę dobre. Jakościowo wiele słodyczy bardzo upadło.

2

@gumaz jak będą latać na 130 metr, zamiast 230 to nie będzie grała :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?