July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@LAMC_10 Niedobry :(
1
@Eklerek No u Kucharka
1
@Kozinho. A to przez to, że @Eklerek yu nieczyste intencje zauważył…
1
@Kozinho. Dla świętego spokoju mogę…
2
@LAMC_10 ja powiem za siebie. Gdybym ja tak zrobiła, to mój mąż mógłby mnie odprawić w samych skarpetkach.
1
@Kozinho. Ale ja Brazola nie zepsułam. Tego na swoje sumienie nie wezmę xd
1
@Kozinho. A co ja mam do Raphy???
3
@MessiForeverTheBest ma się te supermoce :D
0
@Vegeta88 chomiczki by pozdychały na amen
3
@krycha2201 @Luciano99
4
@Vegeta88 jakie 2137? Chyba w milionach już ma powiadomień xd
4
@LAMC_10 widzicie jak się spocił kolega?
1
@Irmscher10 w punkt!
1
@Kozinho. A może ja chce przynosić ludziom pecha???
1
@Kozinho. No może i trzeba, ale to nie tędy droga xd
1
@LAMC_10 @JimMorrisonFCB ja tylko przypomnę, że jestem pechowa. Mówcie mi: Krysia Tuchałowa.
@Kozinho. potwierdzi.
1
@LAMC_10 Słoweńcy to dobre mordy :)
19
@kanver_ Atmosferocki
0
@jacobFCB czemu nie od ściany???
@Eklerek wiesz i mi nie powiesz???
0
@FCB_dimiC ja tym bardziej nic nie wiem…
@jacobFCB @Kozinho. Nie rozpędzajcie się tak chłopaki!!!
@Eklerek wiesz o czymś, o czym ja nie wiem???
3
@Eklerek @FCB_dimiC co tu się dzieje???
2
@FCB_dimiC żadna mu nie da tak dużo, jak @jowita. To na pewno.
@Luciano99
1
@LAMC_10 spoko, sam mi się przestawi w telefonie :P
@FcPortoFan1999 jak @LAMC_10 zmieni, a on zmienia 2 razy na dzień, to nie będzie nawet awatara :(
1
@LAMC_10 ja też nie. Ale nawadniam się dużo, żeby mieć czym jutro płakać.
@FcPortoFan1999 Nic się nie ułoży. To już koniec.
4
@LAMC_10 Jutro chusteczki w ruch…
1
@AssisMoreira gorzej jak laska nie przepada za psami jak ja :P
1
@AssisMoreira a to już pytaj @LeoMessiiBarcaPepa ;)
2
@TR3YWAY @mr Barca klasyczne TOP!
1
@kubix05 Lubimy, lubimy :D
0
@Epean za 2 złote, to może i bym kupiła, ale chcieli 16,99 za gałązkę, więc obejdzie się.
Ale masz u mnie punkt za to, że wiesz co to jest ;)