1

@Kgorecki2500 jeszcze do piwa, to wypada by coś przekąsić i się nakręca błędne koło…

0

@MessiForeverTheBest jeszcze nie miałam

1

@Kessie nie, ogólnie nie przepadam za Japonią xd

0

@MessiForeverTheBest prokurator to co innego

0

@Eklerek chyba nijak, z ciekawości pytam :p

0

@Encore @tomek8756 prawdziwa kasa… tzn miłość nie zna wieku xD

0

@Eklerek Nie bardzo… a pytasz dla kolegi czy dla siebie???

3

@Kgorecki2500 najlepszy dowód na to, że piwo jest niezdrowe.

3

@TR3YWAY ja się dziwię lasce, że chciała starego dziada…

0

@Eklerek brzmi nieciekawie…

1

@Eklerek a to nie wiedziałam xd

0

@Eklerek przetłumaczysz?

0

@TR3YWAY tu najbardziej adekwatne byłoby: Idź i nie grzesz więcej.

4

@FCB_dimiC Nie wiem, czy mam prawo do wypowiedzi, bo nie spełniam żadnych Twoich kryteriów, ale najlepiej to zrób badania z krwi i idź z nimi do lekarza, a nie bierz niczego w ciemno.

1

@Misiusessi jako 100% baba powiem Ci tylko, że w dzisiejszym świecie zagadanie do dziewczyny na żywo to jest +10 pkt do overalla ;)

1

@PeRRy ale czemu tak nachalnie i z językiem na wierzchu??? :P

4

@Misiusessi to nawet lepiej ;)
Trzymam kciuki, że wreszcie zdobędziesz się na odwagę. Może Ty też jej wpadłeś w oko i ona tylko czeka na to. A jak nawet nie, to będziesz wiedział, że trzeba zacząć patrzeć się na inną ;)

1

@Misiusessi ale ja sie nie śmieję. Na mnie też się serio gapi jakiś stary dziad w obrączce.

7

@Frimpong i w pociągu, i potem go widuję wszędzie na mieście. To by się składało do kupy xd

46

@Misiusessi a na mnie się zawsze gapi ten sam stary dziad z obrączką na palcu…

1

@ranger3120 ja na czas próbny podpisałam pierwszego dnia z samego rana, dopiero potem cokolwiek zaczęłam zrobić, a już tą na czas określony podpisałam z datą wsteczną, tylko dostałam info że mi przedłużają.

1

@Kgorecki2500 Mohito, Reserved, a ogólnie to ubieram się raczej w małych butikach niż w sieciówkach.

4

@lajcior coś jak Michałowej. Nie należy przesadzać ani z piciem, ani z niepiciem.

9

@Kgorecki2500 która niemiecka? Bo Puma z tego co wiem, była założona przez brata właściciela Adidasa.

3

@misterio myślę, że może być niewielki promil takich osób.

0

@Azazel_Pazuzu Anka się nie zgodzi i tyle z tego będzie. Pamiętaj, że ona jest trzecia w domu, a zaraz będzie czwarta i musi w końcu o czymś zdecydować.

1

@gumaz Nawet nie Żyła, bo Żyła jednak też ma trochę sukcesów na koncie. Bardziej jakiś Janek Ziobro czy Andrzej Stękała.

1

@FcPortoFan1999 trochę za luźno. Oczywiście do standardowych zawodów, to to nie przeszkadza, ale wczoraj np. brakowało takiego wyciskacza łez.
Pan Włodek to klasa sama w sobie.

2

@FcPortoFan1999 zrobić im potop.

7

Powiem Wam, że jak Pan Włodek Szaranowicz komentował skoki, to była niepowtarzalna aura.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?