July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Vegeta88 jak sie trafi ten właściwy, to powie „tak”.
1
@TR3YWAY Przedszkolaki jak dostaną lizaka są szczęśliwe ;)
1
@Ilka Widocznie nie był Ciebie wart. Znajdzie się następny :P
1
@TR3YWAY Faceci narzekają na żony, kobiety narzekają na mężów. Wszyscy są nieszczęśliwi. I tak to się kręci…
0
@addept Nie podsłuchuj dorosłych :P
0
@Aequlibre nie zadawałeś kiedyś tego samego pytania?
2
@Misiusessi do jednego w tramwaju, do drugiego w pociągu… ludzie, kto to widział haha
@LAMC_10
1
@Ilka a czy ten Naród niewierny trwoży się, przestrasza?
0
@Misiusessi Nie, bo ja nie jestem w związku haha
0
@Misiusessi Znaczy wiesz, niektóre dziewczyny po prostu bawią się włosami i to nic nie znaczy. Natomiast, jeśli jest zajęta od kilkunastu lat, a kręciłaby włosem zalotnie do Ciebie, to też znak, że nie warto się nią interesować.
Aczkolwiek tak jak mówię, niektóre dziewczyny po prostu to robią. Ja też czasem się bawię włosami i nie dlatego, że ktoś mi wpadł w oko ;)
0
@esem91 Nie no śmieje się trochę. Aczkolwiek jak się trafi para nieśmiałków to jak któreś się nie przełamie to słabizna. Z autopsji nie polecam.
1
@Jakchcesz trudno stwierdzić, bo jeszcze nikomu nie zmarnowałam xd
0
@esem91 bzdura. Jest równouprawnienie w pracy i płacy i prawach obywatelskich, a nie w miłości.
1
@Pawlak1992 Ja akurat nie lubię.
0
@Misiusessi przynajmniej już wiesz…
1
@AssisMoreira a dwa babochłopy?
1
@maroon u mnie normalnie jest tym razem.
0
@Eklerek bo może jestem człowiekiem małej wiary ;)
3
@Eklerek @Kessie to przeznaczenie. Jak Wy nie będziecie razem, to nie wierzę w miłość.
(I tak nie wierzę xd)
1
@Gary ja to już się nie nabijam, ja współczuję xD
1
@agaFCB skyry z Piątnicy. Masz też te czarne z większym białkiem i bez cukru też z Piątnicy. Malina i chyba brzoskwinia ten drugi.
6
@RozowaPantera uspokój się, jego syn może to przeczytać.
0
@Rifek nikt ich nie zakaże dopóki Niemiec nie wygra TCS
8
@Rifek to tak samo jak ja oglądam skoki od 25 lat, a nigdy nie widziałam skaczącego ciemnoskórego. Rasistowski sport.
1
@Eklerek zauważyłam xd
2
@Eklerek Ty się zdecyduj. Wczoraj cały czas mi wmawiałeś, że jestem stara dupa, a teraz wyjeżdżasz z młodą xd
2
@Eklerek po tym jak mnie @Kessie wykluczył ze składu
0
@Nazio_87 nie pracuję w sądzie
1
@Kessie @Eklerek no cóż chłopcy, nie wiem jak mam się teraz pozbierać xD
1
@Kgorecki2500 jeszcze do piwa, to wypada by coś przekąsić i się nakręca błędne koło…