1

@Vegeta88 jak sie trafi ten właściwy, to powie „tak”.

1

@TR3YWAY Przedszkolaki jak dostaną lizaka są szczęśliwe ;)

1

@Ilka Widocznie nie był Ciebie wart. Znajdzie się następny :P

1

@TR3YWAY Faceci narzekają na żony, kobiety narzekają na mężów. Wszyscy są nieszczęśliwi. I tak to się kręci…

0

@addept Nie podsłuchuj dorosłych :P

0

@Aequlibre nie zadawałeś kiedyś tego samego pytania?

2

@Misiusessi do jednego w tramwaju, do drugiego w pociągu… ludzie, kto to widział haha

@LAMC_10

1

@Ilka a czy ten Naród niewierny trwoży się, przestrasza?

0

@Misiusessi Nie, bo ja nie jestem w związku haha

0

@Misiusessi Znaczy wiesz, niektóre dziewczyny po prostu bawią się włosami i to nic nie znaczy. Natomiast, jeśli jest zajęta od kilkunastu lat, a kręciłaby włosem zalotnie do Ciebie, to też znak, że nie warto się nią interesować.
Aczkolwiek tak jak mówię, niektóre dziewczyny po prostu to robią. Ja też czasem się bawię włosami i nie dlatego, że ktoś mi wpadł w oko ;)

0

@esem91 Nie no śmieje się trochę. Aczkolwiek jak się trafi para nieśmiałków to jak któreś się nie przełamie to słabizna. Z autopsji nie polecam.

1

@Jakchcesz trudno stwierdzić, bo jeszcze nikomu nie zmarnowałam xd

0

@esem91 bzdura. Jest równouprawnienie w pracy i płacy i prawach obywatelskich, a nie w miłości.

1

@Pawlak1992 Ja akurat nie lubię.

0

@Misiusessi przynajmniej już wiesz…

1

@AssisMoreira a dwa babochłopy?

1

@maroon u mnie normalnie jest tym razem.

0

@Eklerek bo może jestem człowiekiem małej wiary ;)

3

@Eklerek @Kessie to przeznaczenie. Jak Wy nie będziecie razem, to nie wierzę w miłość.

(I tak nie wierzę xd)

1

@Gary ja to już się nie nabijam, ja współczuję xD

1

@agaFCB skyry z Piątnicy. Masz też te czarne z większym białkiem i bez cukru też z Piątnicy. Malina i chyba brzoskwinia ten drugi.

6

@RozowaPantera uspokój się, jego syn może to przeczytać.

0

@Rifek nikt ich nie zakaże dopóki Niemiec nie wygra TCS

8

@Rifek to tak samo jak ja oglądam skoki od 25 lat, a nigdy nie widziałam skaczącego ciemnoskórego. Rasistowski sport.

1

@Eklerek zauważyłam xd

2

@Eklerek Ty się zdecyduj. Wczoraj cały czas mi wmawiałeś, że jestem stara dupa, a teraz wyjeżdżasz z młodą xd

2

@Eklerek po tym jak mnie @Kessie wykluczył ze składu

0

@Nazio_87 nie pracuję w sądzie

1

@Kessie @Eklerek no cóż chłopcy, nie wiem jak mam się teraz pozbierać xD

1

@Kgorecki2500 jeszcze do piwa, to wypada by coś przekąsić i się nakręca błędne koło…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?