July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bykunn To muszę z innego okręgu, bo u siebie wszystkich znam :P
3
@michaleu ja sobie ułożę grafik pod Hiszpanię jedynie. No i może na Argentynę spojrzę, żeby pooglądać Leo.
Zero atmosfery w tym roku.
0
@Bykunn też mi przykro, że nie udało mi się wyrwać żadnego piłkarza… nawet takiego z B klasy :(
0
@ranger3120 u mnie niby 12 i słonecznie, ale mam wrażenie, że jest więcej.
9
@MichalZZZ zawsze mogli gorzej, np. koszulkę realu z Vinim…
1
@Vegeta88 Ty do mnie ładnie, to i ja do Ciebie ładnie. To tak działa ;)
0
@Kozinho. W święta to średni wypoczynek jak się rodzinka do domu zwala. Trzeba czekać do majówki :/
5
@Katalończyk 99 Nie wiem, bo jej nie śledzę. Ale jakby mój mąż miał tak ważny mecz, to choćbym próbowała, nie umiałabym się wychillować…
8
@Eklerek to ja miałam łzy w oczach jak zobaczyłam wpis Robercika, a ta chill XD
0
@Kozinho. No nie bardzo, bo jutro normalnie.
0
@tadzik447 czas pokaże
0
@Faro a tak pytam
1
@Faro będziesz dziś jechał 13?
1
@Vegeta88 Nie no, misiu. Ci dwaj nie. Ich trzeba usynowić.
0
@Kozinho. Dobrze, dzisiaj nie pracuje na tego Janusza prywaciarza, więc od razu milej.
3
@Pawlak1992 też i bez premii.
2
@Safrani Nie jadłam chyba nigdy. U mnie w rodzinie się jej nie praktykuje.
0
@Vegeta88 Ale od Petera Prevca i Anze Laniska to niech lapy trzymają z dala.
0
@gaucho104 kto nie ryzykuje, nie pije szampana haha
1
@Filipem A zobaczycie to jak świnia niebo.
0
@Pawlak1992 w zeszłym roku byłeś w lepszej formie
0
@Kozinho. W jaki sposób?
0
@Kozinho. Jak on ma dostać wypłatę, jak ciągle w rozjazdach jest?
2
@JimMorrisonFCB @Pawlak1992 bawi Cię?
1
@gaucho104 byłoby za łatwo, gdybym Ci odpowiedziała haha
1
@Antimadridista_WR czasem się da ^^
1
@Batys niestety, na mojej drodze tylko tacy… :/
3
@Batys jak boją się odpowiedzieć dziewczynie na „cześć”, to co tu się dziwić?
1
@Frimpong Tobie kupię.
1
@Batys Ty stara cholero… Ty stara Ty.