1

@Bykunn To muszę z innego okręgu, bo u siebie wszystkich znam :P

3

@michaleu ja sobie ułożę grafik pod Hiszpanię jedynie. No i może na Argentynę spojrzę, żeby pooglądać Leo.
Zero atmosfery w tym roku.

0

@Bykunn też mi przykro, że nie udało mi się wyrwać żadnego piłkarza… nawet takiego z B klasy :(

0

@ranger3120 u mnie niby 12 i słonecznie, ale mam wrażenie, że jest więcej.

9

@MichalZZZ zawsze mogli gorzej, np. koszulkę realu z Vinim…

1

@Vegeta88 Ty do mnie ładnie, to i ja do Ciebie ładnie. To tak działa ;)

0

@Kozinho. W święta to średni wypoczynek jak się rodzinka do domu zwala. Trzeba czekać do majówki :/

5

@Katalończyk 99 Nie wiem, bo jej nie śledzę. Ale jakby mój mąż miał tak ważny mecz, to choćbym próbowała, nie umiałabym się wychillować…

8

@Eklerek to ja miałam łzy w oczach jak zobaczyłam wpis Robercika, a ta chill XD

0

@Kozinho. No nie bardzo, bo jutro normalnie.

0

@tadzik447 czas pokaże

0

@Faro a tak pytam

1

@Faro będziesz dziś jechał 13?

1

@Vegeta88 Nie no, misiu. Ci dwaj nie. Ich trzeba usynowić.

0

@Kozinho. Dobrze, dzisiaj nie pracuje na tego Janusza prywaciarza, więc od razu milej.

3

@Pawlak1992 też i bez premii.

2

@Safrani Nie jadłam chyba nigdy. U mnie w rodzinie się jej nie praktykuje.

0

@Vegeta88 Ale od Petera Prevca i Anze Laniska to niech lapy trzymają z dala.

0

@gaucho104 kto nie ryzykuje, nie pije szampana haha

1

@Filipem A zobaczycie to jak świnia niebo.

0

@Pawlak1992 w zeszłym roku byłeś w lepszej formie

0

@Kozinho. W jaki sposób?

0

@Kozinho. Jak on ma dostać wypłatę, jak ciągle w rozjazdach jest?

2

1

@gaucho104 byłoby za łatwo, gdybym Ci odpowiedziała haha

1

@Antimadridista_WR czasem się da ^^

1

@Batys niestety, na mojej drodze tylko tacy… :/

3

@Batys jak boją się odpowiedzieć dziewczynie na „cześć”, to co tu się dziwić?

1

@Frimpong Tobie kupię.

1

@Batys Ty stara cholero… Ty stara Ty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?