July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@michal26 zawsze można próbować xD
1
@michal26 i grubszy od @jowita
3
@Kozinho. Po co psuć krówki? Klasyczne najlepsze.
1
@gumaz Myślę, że patrząc na to, jakie kije w czterech literach mają teraz ludzie, to taka zabawa jest już wymarła.
Zresztą, teraz to już mało gdzie welonem rzucają.
1
@gumaz pierwsze słyszę o takiej zabawie, a zawsze lecę do wszystkich zabaw poza Belgijką, której nie znoszę.
1
@majkiii baby Flick
2
@Czajka90 ogórki
0
@Czajka90 nie, to był Zagryzek.
4
@Bolton jak pytam o Słoweńca, to nie chodzi mi o Austriaka…
3
Dobra, przyznawać się.
Który to założył na Instagramie konto „wychwalające” pewnego Słoweńca?
Na dwa filmiki, które to konto już ma, jeden to „faul” Piątka, a drugi to popisy tegoż pana sędziującego Barcelonie.
Nie mam na myśli Domena jakby co @LAMC_10
0
@TR3YWAY z kolegą xd
Przypomniało mi się, jak jeszcze chodziłam do szkoły i właśnie mój kolega karateka pobił się z drugim o twaróg i ten twaróg w końcu wylądował mi i mojej przyjaciółce na twarzy XD
0
@TR3YWAY a pobił się kiedyś o ten twaróg?
1
@FCBMati10 wyrażaj się
0
@FcPortoFan1999 byli tu tacy, co usunęli 10 letnie konto, po tym jak podali mi fejkowego instagrama, którego nawet nie chciałam, więc mnie już nic nie dziwi. Natomiast po co, to nie wiem xd
1
@Criss18Barca Tym razem to zwierzątko nas zeżarło.
1
@FcPortoFan1999 wiek wiekiem, ale puci nie dojdziesz.
2
@FCBMati10 myślę, że odrzucając pomoc od Roberta Kubicy znowu naraził się Polakom.
1
@LAMC_10 Nie przywoź pogody do domu.
0
Fajnie, gdyby jedna drużynówka w sezonie była rozgrywana w tym formacie skoków w punkt. To by była akurat zmiana na plus moim zdaniem.
1
@Bzyczekk ciekawe co @FcPortoFan1999 na to.
3
@Bzyczekk tymczasem Oski to 13 letnia dziewczynka, a Julka to 56 letni Julian
1
@michaleu Fajnie, ja zaraz wrócę i też będę :D
2
@don'T.R.I.P.e ja odkąd się raz porządnie rozchorowałam od chodzenia bez czapki na mrozie już nie mam xd
@Czajka90 wiadomo, czerwiec najlepszym miesiącem :D
2
@mordini123 gdybym była kapitanem, to dałabym go na sam początek.
3
Ktoś ze skokowych świrów dziś obecny?
1
@MirusAmisz ok, powiedz mu, żeby się zastanowił co chce na kolację.
2
@MirusAmisz i słusznie ;)
2
@MirusAmisz jak wróci do domu, to nawet pozwolę mu dotknąć xd
@Safinetka to ja zupełnie odwrotnie dzisiaj, tylko ramoneskę narzuciłam, bo ciepło.
Jakbym chciała być wredna, to bym powiedziała, że @Gary o Ciebie odpowiednio nie zadbał, ale przecież nie jestem xD
2
@ranger3120 a chociaż masz kury?
3
@Roobo Nie wracajcie do domu!