- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1375 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1375 Culés
12
@FcPortoFan1999: Hej, jestem Oskar. Mam 26 lat. Szukam koleżanek i kolegów (•‿•)
@July_6_BcN: Cześć Oskarku, tu Julka. Też mam 26 lat. Chętnie Cię poznam ( ͡≖ ͜つ ͡≖)
3
@Bzyczekk tymczasem Oski to 13 letnia dziewczynka, a Julka to 56 letni Julian
2
@Bzyczekk bez kitu tak było
2
@July_6_BcN Ameryki ̶n̶̶i̶̶e̶ ̶o̶̶d̶̶k̶̶r̶̶y̶̶l̶̶e̶̶s̶ ̶M̶̶a̶̶r̶̶i̶̶u̶, yyyyy to znaczy nie odkryłaś Julka
1
@Bzyczekk ciekawe co @FcPortoFan1999 na to.
4
@July_6_BcN
@FcPortoFan1999 to tak naprawdę Oscar de Joao dos Santos da Silva - portugalski imigrant z Porto zamieszkały w Siedlcach
1
@July_6_BcN Po co miałbym kłamać w sprawie swojego wieku? @Bzyczekk Był kiedyś taki dawny użytkownik który właśnie dzięki temu spowiadał się przed całą LR z powodu nagłych 28 lat.
1
@FcPortoFan1999 wiek wiekiem, ale puci nie dojdziesz.
0
@July_6_BcN Ja akurat nie miałbym jakiegokolwiek interesu aby wstawiać do nicku niemojego wieku bo po co?
0
@FcPortoFan1999 byli tu tacy, co usunęli 10 letnie konto, po tym jak podali mi fejkowego instagrama, którego nawet nie chciałam, więc mnie już nic nie dziwi. Natomiast po co, to nie wiem xd
1
@July_6_BcN Gdybym miał np. te 13 lat to byłbym częściej na stronce ale zapewne otrzymałbym wcześniej bana za niedojrzałość. @Bzyczekk Z tego co wiem to Ona nie ma jeszcze 26.
1
@FcPortoFan1999 Nie mam żadnych wątpliwości odnośnie rocznika 1999, ale żeby pasowało do filmiku, trzeba Cię było dwukrotnie odmłodzić xD
Co innego @July_6_BcN, której nawet nie trzeba było charakteryzować do odgrywanej roli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Bzyczekk Już był taki jeden artysta tutaj na forum co uważa że Ja i koleżanka to wspólne jedno konto.