La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1442 Culés

1

Małysz zapytany czy ufa sztabowi szkoleniowemu?
,, Ciężko powiedzieć czy ufam. Ja myślę, że przede wszystkim trzeba przeanalizować te wszystkie rzeczy jak to wyglądało. Ja wielokrotnie będąc latem i jeszcze nawet zimą i jeszcze patrząc na wszystkie wyniki fizyczne, to oni są mocni fizyczne, ale nie leci, po prostu nie leci. Na pewno rozmawiałem z innymi trenerami, którzy mówią, że w Polsce jest jeden problem, że kładziemy dużo na same odbicie, ale nie wykorzystujemy tego pierwszego momentu za progiem, tam gdzie trzeba się rozpędzać, gdzie trzeba być w lot i przyjąć odpowiednią pozycje. Widzimy sami na lotach jak inni lecą tak(pokazał ręką), a nasi tak(pokazał ręką)"

1

@Criss18Barca ooo żyjesz, już się martwiłam ;)

1

@July_6_BcN Ooo to miło, że tęskniłaś.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?