7

@Kgorecki2500 Frekwencja wyniosła zawrotne 130%.

25

@Coutinho007 Chyba na orliku.

7

@Hubsao I do tego nienajgorszy wokalista.

0

@GeneralXavi Podobno Rakitić jeszcze się nie zatrzymał.

3

W końcu poważny rywal to i trudniejszy mecz się zdarzył. Maszyna Xaviego jedzie dalej. Walczymy do końca! Vamos Barca!

2

Ocampos jesteś piękny. Nie zmieniaj się.

89

Tylko Piquenbauer potrafi sfaulować tak, żeby przeciwna drużyna dostała 2 żółte i 1 czerwoną kartkę.

1

Ocampos to dzisiaj sabotaż odstawia.

3

Ależ ten wokalista U2 robi im robotę.

27

Po tej bramce Pedriego moja heteroseksualność została wystawiona na próbę.

0

Dopadł nas wirus FIFA.

0

Teraz już Wojtek nie obronił karnego.

20

Przyszedł silniejszy zespół to zaczynają się schody. Klepać ogórki 4:0 to każdy potrafi.

1

@DaPidejpi 14:19 - I defenestracja praska – została dokonana w czasie powstania husyckiego, podczas sporu w Radzie Miasta, kiedy zostało wyrzuconych przez okno Ratusza Nowomiejskiego w Pradze siedmiu katolickich rajców.

2

@bebeto77 Czyli trzeba obstawić Seville. Dzięki.

63

@sebasek99 Antypolka. Zamiast jeść pierogi czy gołąbki to zdrajczyni je kuchnie włoską.

1

Słaby mecz Realu, ale jeszcze gorszy Celty.

1

@NoziX1 Przecież zdjął koszulkę, co z tego, że anulowana bramka? Zasłużona kartka.

1

@BART97 Oprócz niepewnego karnego to dwa razy skrzywdził Real - odgwizdał rzut rożny w sytuacji gdy piłka całym obwodem nie opuściła boiska (sytuacja z Courtois) oraz był strzał po którym piłka odbiła się od nogi piłkarza Celty, a sędzia nie odgwizdał rzutu rożnego dla Realu, tylko kazał wznowić od bramki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Uukasz_93 Napisz po meczu, bo zniknie w tłumie.

0

@POLAK12345 Jak rozumiem Ty jesteś już po tym zabiegu i dlatego nie widziałeś oczywistego karnego?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dobrze, karma wraca za tego dzbana Rodrygo.

1

Piękna akcja Celty.

2

@Gavinho Barcelońscy Atmosferovicie.

0

Nasz potężny, były zawodnik Jason Murillo póki co nie zatrzymał Realu.

0

@WiernyKibic2012 No to po co to przywołujesz w tej sytuacji. Przecież gdy zawodnik będący na pozycji spalonej nie przeszkodzi nikomu i nie dotknie piłki to gra jest kontynuowana. O co w takim razie chodzi, bo chyba nie rozumiem?

0

@WiernyKibic2012 No, ale blokował Alabę będąc wcześniej na spalonym.

5

Nie powinno być bramki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?