Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Muszynianka Bez Barcelony i najlepszej generacji piłkarzy w historii nie wygra Ligi Mistrzów. Factos.
Ale przeciętnym bym go nie nazwał. Jednak za pieniądze szejków coś tam wygrywał w tym City. O Bayernie nie ma co wspominać, bo to liga farmerów.
1
Jeszcze City na koniec straci lidera Premier League i będzie największym frajerem tego stulecia.
5
Liga Mistrzów im. Realu Madryt. Trzeba to w końcu przyznać.
0
Karny dla Realu. Hhahahaha
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Widać, że w City płynie DNA Barcelony.
0
Real oddałby połowę Mentalu Barcelonie a i tak byliby top 2 na świecie po Liverpoolu.
0
hahah co jadą z szejkami. Ależ mental. Co za ekipa. Czapki z głów Real.
0
@dafik85 Bolesna prawda.
0
@kondzik47 Wystarczy, że będziesz miał o jeden punkt mniej niż jest to wymagane do zdania matury podstawowej. Nie dziękuj.
2
@Colin94 Jeszcze 9 lat do matury... ale ten czas wolno leci.
2
@kuz A ja uważam, że piosenka jest bardzo dobra. Chłop ma dobrą prezencję, dobry głos, piosenka nadaje się do radia i wpada w ucho. Jeżeli na żywo wypadnie dobrze, to ma dużą szansę na TOP 10. W końcu porządny reprezentant, bo od czasu Michała Szpaka nie było nikogo konkretnego.
0
@Antimadridista_WR Lepiej na Coutinho, to podbijemy cenę.
15
@FAD Oczywiście, że Liverpool. Zawsze przeciwko szejkom.
0
Przepiękny jest ten Liverpool. Oddaliby połowę mentalu Barcelonie i nadal byliby najlepszą ekipą pod tym względem.
1
Wielki Liverpool! Wielki mental! TOP ekipa!
0
Brawo Live! Jeszcze dwie!
3
@Kgorecki2500 Maturzyści! Pamiętajcie by ustawić sobie budzik w telefonie tak z 15 minut przed końcem czasu, żeby ostrzegł Was, że musicie się spieszyć.
0
Tak powinien przemówić prawdziwy Papież w kontekście Rosji i Ukrainy. Jak Pius XIII.
35
@MessiTheBesst @kamilop Potężny GIGACHAD Trzaskowski po prostu zastosował się do opinii Państwowej Straży Pożarnej. Która de facto podlega PiSowi. Opinia PSP byłaby tylko pozytywna pod warunkiem, że nie zostaną wniesione banery. Każdy kto obwinia Trzaskowskiego po prostu jest pelikanem i ulega propagandzie.
3
@Kamilos84 Akurat tu miał rację. 80 letniego dziadka szarpać za rękę... Widać grymas bólu na jego twarzy po pociągnięciu. Ochrona nie powinna do czegoś takiego w ogóle dopuścić.
74
Fejk z dwóch powodów.
1. Nikt tyle by za niego nie dał.
2. Nikt by nie odrzucił takiej kasy za niego.
9
@Criss18Barca Dobrze, że napisałeś, że ta ZAKSA to siatkarska drużyna, bo kilka milionów ludzi by nawet nie wiedziało jaki sport ta ekipa uprawia. I właśnie dlatego tak mało zarabiają.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Stracić bramkę muszę, bo się uduszę.
0
@DonAndrzejos Ale Milan może sobie pozwolić na remis, bo mają lepszy bilans meczowy od Interu.
0
@barcelonaLM Lepiej nie pisać takich rzeczy, bo jeszcze ktoś tam wpadnie na pomysł, aby to było 600+.
1
@masq Bardzo dobrze wykonany film. Ścieżka dzwiękowa TOP. Czytałem także, że do zdjęć nie używali sztucznego światła, co w ogóle jest niesamowitym osiągnięciem, żeby nakręcić w ten sposób film.
4
@KapiFCB Przecież Codemasters zostało kupione przez EA.
0
@Bruttal Szybko poszło. Chyba nie wypłaciłeś? :D