0

Oby nie Frenkie...

4

@Gappeq Już sobie wyobrażam te pojedynki Vinicius vs jakaś randomowa kobieta na boku obrony. Przecież to nie ma najmniejszego sensu.

4

Garcia dobry rozgrywający. Świetna piłka do napastnika na wolne pole.

2

Potężny EX-BARCELOŃCZYK Jeison Murillo xDD

5

Stracić bramkę muszę, bo się uduszę.

1

@DaPidejpi Trzeba się zapytać u źródła. @szpaler

0

@Rewolucja123 Sunderland i powrót do PL.

1

@MesQueUnClub96 Liverpool i Milan

1

@draxidox Trzeba panią Katarzynę prześwietlić, czy aby nie jest sponsorowana przez Kreml.

5

@Kidd Gotówka, bo mogę wydać na co chcę, a i skarbówka nie zobaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@NaFazieHitman Na dodatek dajemy sprzęt wojskowy ich wrogowi. Jeszcze pomyślą, że nie chcemy aby wygrali z Ukrainą...

0

@IronSanHybrid Dziwię się, że jeszcze ich ambasadora nie wywaliliśmy z kraju.

1

@Fabik87 Dziwię się, że ten typ jest jeszcze w naszym kraju jest. Powinniśmy już dawno go wyrzucić.

9

Czyli uciekali nie tylko do Argentyny, ale też do Brazylii...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

@ChampionLW Po czym wnosisz?

3

@Deviler Trofeum zdobywa ta drużyna, która wygra finał/zdobędzie najwięcej punktów w sezonie ligowym.

2

@MesQueUnClub96 "szwecki" xD

0

@LloretDeMar Z tą historią a'la Leicester to bym nie przesadzał. Przecież to Ekstraklasa - tu każdy może wygrać z każdym. Przecież nawet najbogatsze i najbardziej rozpoznawalne ekipy grają tutaj dno np. Legia, Wisła, Śląsk...

1

@Emhyr Wyciągnij z Barcy Messiego i będzie to średnia drużyna... Oh wait.

2

@michal26 Finał Ligi Konferencji wygląda jednak na piłkarsko lepszy od finału Ligi Europy, więc aż tak bym nie przesadzał :D

0

@Emhyr Nie chcecie jeszcze Umtitego, Lengleta i Roberto?

0

@bartekvisca Wtedy mecze mogłyby trwać ponad 2 h, czego raczej nikt nie chce.

0

@lampa16 Gramy to za dużo powiedziane.

22

Nie dość, że Barca zrobiła szpaler Betisowi, to jeszcze Jordi Alba im wystrzał armatni zafundował.

8

Ależ MENTAL Barcelony.

8

Nawet jakbyśmy grali przeciwko drużynie niskorosłych to drżałbym ze strachu o stałe fragmenty gry...

2

Żeby tak Bartra wtedy w Bale'a wszedł jak teraz w piłkę...

0

To się nacieszyli haha xD

0

@JohnnyBarca Oby nie brał tacierzyńskiego jak będzie u nas grał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?