Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby nie Frenkie...
4
@Gappeq Już sobie wyobrażam te pojedynki Vinicius vs jakaś randomowa kobieta na boku obrony. Przecież to nie ma najmniejszego sensu.
4
Garcia dobry rozgrywający. Świetna piłka do napastnika na wolne pole.
2
Potężny EX-BARCELOŃCZYK Jeison Murillo xDD
5
Stracić bramkę muszę, bo się uduszę.
1
@DaPidejpi Trzeba się zapytać u źródła. @szpaler
0
@Rewolucja123 Sunderland i powrót do PL.
1
@MesQueUnClub96 Liverpool i Milan
1
@draxidox Trzeba panią Katarzynę prześwietlić, czy aby nie jest sponsorowana przez Kreml.
5
@Kidd Gotówka, bo mogę wydać na co chcę, a i skarbówka nie zobaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@NaFazieHitman Na dodatek dajemy sprzęt wojskowy ich wrogowi. Jeszcze pomyślą, że nie chcemy aby wygrali z Ukrainą...
0
@IronSanHybrid Dziwię się, że jeszcze ich ambasadora nie wywaliliśmy z kraju.
1
@Fabik87 Dziwię się, że ten typ jest jeszcze w naszym kraju jest. Powinniśmy już dawno go wyrzucić.
9
Czyli uciekali nie tylko do Argentyny, ale też do Brazylii...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
@ChampionLW Po czym wnosisz?
3
@Deviler Trofeum zdobywa ta drużyna, która wygra finał/zdobędzie najwięcej punktów w sezonie ligowym.
2
@MesQueUnClub96 "szwecki" xD
0
@LloretDeMar Z tą historią a'la Leicester to bym nie przesadzał. Przecież to Ekstraklasa - tu każdy może wygrać z każdym. Przecież nawet najbogatsze i najbardziej rozpoznawalne ekipy grają tutaj dno np. Legia, Wisła, Śląsk...
1
@Emhyr Wyciągnij z Barcy Messiego i będzie to średnia drużyna... Oh wait.
2
@michal26 Finał Ligi Konferencji wygląda jednak na piłkarsko lepszy od finału Ligi Europy, więc aż tak bym nie przesadzał :D
0
@Emhyr Nie chcecie jeszcze Umtitego, Lengleta i Roberto?
0
@bartekvisca Wtedy mecze mogłyby trwać ponad 2 h, czego raczej nikt nie chce.
0
@lampa16 Gramy to za dużo powiedziane.
22
Nie dość, że Barca zrobiła szpaler Betisowi, to jeszcze Jordi Alba im wystrzał armatni zafundował.
8
Ależ MENTAL Barcelony.
8
Nawet jakbyśmy grali przeciwko drużynie niskorosłych to drżałbym ze strachu o stałe fragmenty gry...
2
Żeby tak Bartra wtedy w Bale'a wszedł jak teraz w piłkę...
0
To się nacieszyli haha xD
0
@JohnnyBarca Oby nie brał tacierzyńskiego jak będzie u nas grał.