Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wspaniały to był mecz. Nie zapomnę go nigdy.
2
Mecz dla koneserów.
15
Clément Lenglet I Defending MasterClass I Getafe - Barcelona 15-05-2022r. I Elektryczne Gitary - Co Ty Tutaj Robisz remix
4
Lenglet ma to coś. Każde jego podanie może się skończyć świetną okazją do strzelenia bramki. Xavi i Iniesta to mogą mu buty czyścić.
1
@Uukasz_93 Ankara Theo, Ankara Theo, Ankara Theo
1
@AmigoBlancos Wisła Kraków 1:0 FC Barcelona, 26 sie 2008
0
Żegnaj Wisło. Nie będę tęsknić.
0
Można powiedzieć, że Wisła popłynęła.
1
@Kitek1640 Dźwięki harfy, wiatru szum, wodo wodo zmień się w rum
0
Nie podpuszczam was West Ham, ale jeszcze 2 nie wsadzicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Vamos Live po kwartet!
4
Pozdrawiam wszystkich, którzy nie lubią tenisa. Ciekawe ilu nas jest.
0
@Abominacja Oczywiście, że wejdzie. To tylko kwestia czasu.
5
@Hubsao Nie dość, że Rosji nie wyszło na Ukrainie, to jeszcze im Finlandia do NATO weszła.
0
Ważne, że Niemcy od kilku lat na ostatnim miejscu. Dzielnie strzegą kluczy do zamykania tabeli.
7
@barcelonaLM Ciekawe, że od kilku lat Cypr i Grecja liza sobie nawzajem jajka, dając po 12 pkt sobie nawzajem, ale tutaj już wielki algorytm nie dostrzega manipulacji.
0
Czy Putin już wycofał czołgi?
2
Można powiedzieć, że znowu Putin wygrał Ukrainie Eurowizję.
2
Jutro Putin iskanderami wszystkie sale koncertowe zrówna z ziemią, żeby nie mieli gdzie Eurowizji zorganizować.
2
Żenada 12 pkt dla Ukrainy.
4
Żydzi najlepszym przyjacielem Polski. Oj ironio.
4
Ukraińcy od jutra wracacie do siebie.
1
Brawo Liverpool! Jeszcze 2 puchary!
26
Oprawa na stadionie Jagiellonii. Kto rozwiąże?
5
Pięknie Krystian. Wielki talent, wspaniały głos. Bardzo dobry występ. Witamy w finale.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@macio_944 Wiem, że to ogromne osiągnięcie wykonanie takiego "zdjęcia", ale chyba zostanę przy Nolanie :D
0
@Grubson06 Najlepszy transfer w historii Barcelony. Nie zapomnę go nigdy. Szczególnie, gdy strzelił dwie bramki w pamiętnym meczu Bayern Barca.
2
Dzisiaj przypada 9 rocznica powstania tego legendarnego teledysku - pierwszego teledysku nagranego w pełni w kosmosie.
Tego dnia, 9 lat temu, Com. Chris Hadfield zakończył swoją misję na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej i powrócił na Ziemię. Na pożegnanie nagrał swoją wersję “Space Oddity” Davida Bowiego. Chris sam nagrał wszystkie sceny, zagrał na gitarze, a także zaśpiewał. To wszystko na ISS, w stanie nieważkości. Montażem zajęła się ekipa wspierająca kosmonautę na ziemi, w Kanadzie.
Space Oddity - Com. Chris Hadfield - 12.05.2013r.
1
@kempnou W tej sytuacji warto zadać pytanie:
https://ktopytal.info
0
Oby nie Frenkie...