2

Wspaniały to był mecz. Nie zapomnę go nigdy.

2

Mecz dla koneserów.

15

Clément Lenglet I Defending MasterClass I Getafe - Barcelona 15-05-2022r. I Elektryczne Gitary - Co Ty Tutaj Robisz remix

4

Lenglet ma to coś. Każde jego podanie może się skończyć świetną okazją do strzelenia bramki. Xavi i Iniesta to mogą mu buty czyścić.

1

@Uukasz_93 Ankara Theo, Ankara Theo, Ankara Theo

1

@AmigoBlancos Wisła Kraków 1:0 FC Barcelona, 26 sie 2008

0

Żegnaj Wisło. Nie będę tęsknić.

0

Można powiedzieć, że Wisła popłynęła.

1

@Kitek1640 Dźwięki harfy, wiatru szum, wodo wodo zmień się w rum

0

Nie podpuszczam was West Ham, ale jeszcze 2 nie wsadzicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Vamos Live po kwartet!

4

Pozdrawiam wszystkich, którzy nie lubią tenisa. Ciekawe ilu nas jest.

0

@Abominacja Oczywiście, że wejdzie. To tylko kwestia czasu.

5

@Hubsao Nie dość, że Rosji nie wyszło na Ukrainie, to jeszcze im Finlandia do NATO weszła.

0

Ważne, że Niemcy od kilku lat na ostatnim miejscu. Dzielnie strzegą kluczy do zamykania tabeli.

7

@barcelonaLM Ciekawe, że od kilku lat Cypr i Grecja liza sobie nawzajem jajka, dając po 12 pkt sobie nawzajem, ale tutaj już wielki algorytm nie dostrzega manipulacji.

0

Czy Putin już wycofał czołgi?

2

Można powiedzieć, że znowu Putin wygrał Ukrainie Eurowizję.

2

Jutro Putin iskanderami wszystkie sale koncertowe zrówna z ziemią, żeby nie mieli gdzie Eurowizji zorganizować.

2

Żenada 12 pkt dla Ukrainy.

4

Żydzi najlepszym przyjacielem Polski. Oj ironio.

4

Ukraińcy od jutra wracacie do siebie.

1

Brawo Liverpool! Jeszcze 2 puchary!

26

Oprawa na stadionie Jagiellonii. Kto rozwiąże?

5

Pięknie Krystian. Wielki talent, wspaniały głos. Bardzo dobry występ. Witamy w finale.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@macio_944 Wiem, że to ogromne osiągnięcie wykonanie takiego "zdjęcia", ale chyba zostanę przy Nolanie :D


0

@Grubson06 Najlepszy transfer w historii Barcelony. Nie zapomnę go nigdy. Szczególnie, gdy strzelił dwie bramki w pamiętnym meczu Bayern Barca.

2

Dzisiaj przypada 9 rocznica powstania tego legendarnego teledysku - pierwszego teledysku nagranego w pełni w kosmosie.

Tego dnia, 9 lat temu, Com. Chris Hadfield zakończył swoją misję na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej i powrócił na Ziemię. Na pożegnanie nagrał swoją wersję “Space Oddity” Davida Bowiego. Chris sam nagrał wszystkie sceny, zagrał na gitarze, a także zaśpiewał. To wszystko na ISS, w stanie nieważkości. Montażem zajęła się ekipa wspierająca kosmonautę na ziemi, w Kanadzie.

Space Oddity - Com. Chris Hadfield - 12.05.2013r.


1

@kempnou W tej sytuacji warto zadać pytanie:

https://ktopytal.info

0

Oby nie Frenkie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?