6

@jakub1906 Tak.

1

@Kgorecki2500 No u nas też Ukraińcy mieli kiedyś specjalny status. Ale chyba im się to nie podobało sądząc po tym, co działo się w XVII wieku.

21

@marcin62 Ch*j z mieszkaniami. Niech Orlen podzieli się zyskiem i obniży cenę paliwa do 5 zł.

0

@Bagsik88 A co mnie obchodzi usuwanie krzyża? Najchętniej bym się pozbył wszystkich religijnych symboli, ale to decyzja klubu i niech robią co chcą.

Rozmawiamy o nielimitowanym pompowaniu petrodolarów. Sponsor jest jak najbardziej okej, skoro kwota na jaką opiewa umowa jest jasno określona, a sama umowa jest zawarta zgodnie z cenami rynkowymi. Real nie dostał kontraktu "za nic", tylko za to, że jest jednym z największych klubów świata, dzięki czemu sponsor może się reklamować i budować swoją markę.

4

@IronSanHybrid Top 3 matki:

1. Matka Stiflera
2. Matka Mbappe
3. Matka Rabiota

6

@tbas Porównanie:
- umowa zawarta zgodnie z cenami rynkowymi przez jeden z najbardziej rozpoznawalnych klubów na świecie, z określoną marką, z regularnymi sukcesami
- nieograniczone pompowanie petrodolarów przez szejków z samego tytułu bycia właścicielem klubu

Gratuluję dedukcji i logicznego myślenia. Oby tak dalej.

0

@norbi77 Panie Mateuszu, nieeeeeeee!

6

@bartekvisca Tak, groźby. Szczególnie groźbą był kontrakt opiewający na pół miliarda euro xD

0

Frankowski z bramką w meczu przeciwko Monaco! Jego Lens walczy o Ligę Konferencji.

5

Myślę, że za kontrakt samego Mbappe można byłoby spokojnie złożyć drużynę, która rozklepałaby PSG.

7

Z jednej strony fajnie, że Mbappe wydymał Real, a z drugiej zajebiście.

1

@Mr8lack I jednocześnie na grającego trenera.

0

@koksik2700 Tylko, że Lewego by już za 2 sezony u nas pewnie nie było, a Uliczny Zabójca mógłby grać w Realu ponad 10 lat.

0

Brawo Freiburg!!!

1

@Hellrider Zaczekaj zaczekaj. Zaraz P$G wyczaruje miliardy euro i zobaczymy Benzema-Vini-Mbappe w Ligue 1.

3

@YouTuber $ity, P$G, RB Lip$k, Real Madryt

11

@ObiwanKenobi Wydaje mi się, że "szanowni państwo" też było nieszczere.

0

@YouTuber Oczywiście. Miał lepszą lewą nogę od Messiego i był o krok od Złotej Piłki.

0

@AmigoBlancos Zdecydowanie Arsenal. Może też As Roma. Byle nie szejki.

1

@YouTuber @VamosRakieta Rabini są w tej kwestii niezdecydowani.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Nie żyje Vangelis, jeden z najwybitniejszych kompozytorów muzyki filmowej w historii. Zdobywca Oscara za muzykę do filmu "Rydwany Ognia". Stworzył także wspaniałe ścieżki dźwiękowe do filmów "Łowca Androidów" oraz "1492: Wyprawa do raju"



Vangelis - Chariots Of Fire


Vangelis - 1492: Conquest of paradise


Vangelis - Rachel's Song (Blade Runner)

1

@Kgorecki2500 Kosowo szybciej przyjęło Euro niż Polska, a jeszcze nawet w UE nie są.

2

@YouTuber Zażyłem APAP Noc w dzień.

3

@Clue Red Dead Redemption 2.

No i Europa Universalis 4. Żałuje, bo uzależniła jak cholera :D

https://zapodaj.net/4edc8b437c223.png.html

0

@GeneralXavi Sienkiewicz jest wieczny. A mural malowali w 2016 na rok Sienkiewicza. Jeżdżę obok niego codziennie :)

2

@Deviler Skąd wiadomo, że to osoba prowadzi? Patrząc na manewry to może być np. szympans za kierownicą.

1

@AmigoBlancos Bramka na 6:0 podcięła naszym skrzydła. Próbowali odrobić strzelając na 6:1, ale przeciwnicy strzelili zbyt dużo bramek, co utrudniło Polakom wygranie spotkania.

17

@Jacu327 Za takie coś kierowca powinien mieć zakaz prowadzenia pojazdów przez następne 30 lat.

1

@vangoor Tak, wystarczy remis.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?