Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Czym przekupili Orbana?
26
@DLFCB W sumie im się nie dziwię. Dlaczego miałby tam znajdować się gość, który największe sukcesy osiąga u największego rywala?
1
@Pawci023x Ogólnie bez zarzutów aplikacje. Jedynie co, to 20 letnia Małgorzata okazała się 40 letnim, uległym Adamem.
7
@Momals11 Transfer Messiego do Realu potwierdzony. Chłop już buduje grunt pod przejście.
5
@Katalonbar Jagiellonio Białystok bierz Roberto
2
Robercig Lewangoolski I Welcome to Barcelona I Goals, Assists, Skills 2022 I Akcent - Przekorny Los Dubstep remix
1
@DaPidejpi I dobrze, króciutko z RB.
7
@Katalonbar Panie Robercie, czy jeżeli to pytanie zostanie odrzucone, to znaczy, że przechodzi Pan do Barcelony? Szach mat.
0
@Kamiloza91 Tak, a o co chodzi?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@norbi77 Wreszcie ktoś to powiedział. Przecież wczorajszy mecz to był absolutny pokaz antyfutbolu. Aż oczy bolały od gry Realu. Bronienie się i wywalanie piłki do przodu jako laga na skrzydłowego? Dramat.
1
@MESSIah16 Zdecydowanie Modrić.
2
Wspaniała to była procesja. Nie zapomnę jej nigdy.
1
Na 7 miejscu to chyba Safety Car jedzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Czyli jednak mamy Grande Strategia.
6
Ferrari już Grande Strategia wjechała.
4
Przepiękny tor. Wspaniały. Te manewry wyprzedzania. Te zwroty akcji.
1
@msmsms Tak. Dwanaście znaków.
16
Tacy z nich kierowcy, że jakby ich burza na S8 złapała, to by się zatrzymali i czekali aż przejdzie.
6
Mój Golf prowadzi się idealnie w deszczu, a oni się kilku kropel boją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@MesQueUnClub08 Mbappe będzie wycierał łzy banknotami 500 euro.
0
@VegetaPolska A może Ci ludzie wolą grać pięknie i wygrywać, a nie wygrywać puchary w sposób ninjaki lub co gorsza z pomocą sędziów?
13
@Maykello Może dlatego, że ludzie widzą, że Ter Stegen jest kilka poziomów niżej od Courtoisa? Dziwisz się, że ludzie chcą w końcu bramkarza między słupkami a nie statystę?
3
@Colon Cezary Kulesza, po tym jak Polska wygrała Finał Mundialu w 2022 roku.
1
@GeneralXavi Valverde szanuje. Chłop nie miał kompletnie stylu, ale był cholernie skuteczny w lidze. Wygrałby mecz z Levante i zdobyłby tytuł "The Invincibles". Gry tamtej Barcy nie dało się oglądać, ale chłop miał za zadanie zdobywać puchary, a nie ładnie grać. No i nawet mu się to udawało. Do czasu Romy, Liverpoolu i Valenci.
0
@Kacper1432 Obowiązkiem Barcelony z taką generacją piłkarzy było obronienie trypletu. Niestety, wszyscy wiemy jak to się skończyło.
5
@GeneralXavi Bo to mieli być trenerzy z DNA Barcy. A jedyne co to prezentowali DNO. Przynajmniej Valdek mistrzostwa bezstylowe zgarniał, bo z pucharami byłoby ciężko.
3
@FC1899Barca Nie dołuj bardziej człowieku. Szkoda tych ludzi. Vamos Ukraina.
3
@GeneralXavi Obie drużyny murowałyby się na swoich połowach i kopały lagi do przodu. Tak to widzę.