Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem czemu, ale uwielbiam takie klipy z rajdów. Samir to genialny kierowca. I szacun dla pilota, że mimo wszystko nie zabił Samira.
7
@Joe_Pesci No i od tego momentu Neymar zdecydował o odejściu, bo Suarez ukradł mu bramkę.
0
@Mns21 Zdecydowanie Grecja
1
@Hubsao A co jeżeli dupiarz to GigaChad, który ma powodzenie u kobiet?
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/026/152/gigachad.jpg
8
@Kgorecki2500 Porwali ich źli, biali ludzie i sprzedali w niewolę. Myślę, ze to Tolkien miał na myśli.
11
Coraz ciekawsze te kadry z serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie mocy" w wykonaniu Amazona.
Niecierpliwie czekam na takie ekranizacje :D
https://img.ifunny.co/images/edadc8821504dc0f2548acca98f151bf60cf617c7240345d018398b669904e76_1.jpg
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@MesQueUnClub96 Jedyne co, to usprawnili dystrybutory, bo szybciej nalewają.
4
@marcin62 Już to widzę:
- Dzień dobry, aborcja na Litwie na fakturkę, bo muszę rozliczyć się z rejestrem ciąż.
1
@Joe_Pesci Camp Nou to nie jest też stadion Frankfurtu, a wszyscy wiemy jak było.
0
@Nano22 Jak widać Messi strzela głównie ogórkom.
1
@FC1899Barca Anglia to bogaty kraj, ale kiedyś przyjdą takie czasy, że młodsze pokolenie pogoni tych monarszych darmozjadów.
9
Świetny pomysł. Szczególnie 7.50 euro za butelkę Coli albo 8 euro za benzynę. Już nie mówiąc o milionie euro za średnie mieszkanie w centrum miasta :D
0
@DaPidejpi Też Cię lubię.
5
@patrykppp17 Premia historyczna. Jagiellonia jest 3 najdłużej grającym w Ekstraklasie klubem wśród obecnej stawki.
9
@PoGGi Tak będzie.
0
@Hubsao Kostia już od 5 lat nie gra w Jadze :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@MesQueUnClub96 Też nie, dlatego szkoda mi Ukrainy, bo grali ładniej. Niestety Mateu Chaos przekręcił naszych sąsiadów.
Chciałbym, żeby mecze reprezentacji były przyjemne dla oka. A wcale takich słabych piłkarzy nie mamy. Dania, Austria grają dużo ładniejszą piłkę. Możemy brać z nich przykład.
5
@MesQueUnClub96 Może i awansowaliśmy, ale krwawią oczy od stylu gry jaki prezentuje reprezentacja.
15
Komentarz usunięty
3
@Jackazz Jak chcesz poczytać o rozpadach związków, to poczytaj o rozpadzie Związku Radzieckiego. To jest dopiero niezła historia.
3
O nie, znowu spam o kilkugodzinnym odbijaniu piłeczki z jednej strony siatki na drugą.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Pogba Jeżeli chłop wjeżdza na ustawkę ze sprzętem to powinien nie mieć zycia w Gdańsku.
13
Gala prawdziwych freak fightów.
34
Żenada. Wydałem okrągłe 0 zł, a i tak czuje sie oszukany.
1
@Deviler Czyli na końcu? Masakra.
0
Czemu nie ma Kubiszyna?
9
@Tomix_83 Dwa podrzędne kluby i mistrz 40 milionowego kraju. Wybór jest jeden.
1
Dwugłowy powiedział papa.