Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@ranger3120 To jest KOBIAŁKA.
18
Ależ te skrzydełka będą chodziły. Z lewej nikt, a z prawej pusto.
9
Komentarz usunięty
5
@sokot Ja do niego nic nie mam. Niech gra gdzie chce, nawet w Korei Północnej. Byle bym nie musiał oglądać go w reprezentacji. Rosje trzeba odciąć od wszystkiego i niech siedzą tam i żrą chleb z cebulą przez następne dziesięciolecia.
0
@Nazio87 Tidal, PH Premium, Viaplay, HBO Max, Prime Video, Disney+, Netflix
15
@norbi77 Nie spodziewałem się, że Morawiecki jest zdolny do takiej samokrytyki. Szacun.
3
@NaFazieHitman Myślę, że np. Guardiola czy Klopp zrobili by z niego piłkarza z topu.
Dałbym mu jeszcze szansę na grę u Xaviego. Ale 80 mln też piechotą nie chodzi. Trudny wybór.
2
@Krystian1588 Oferta Jagiellonii Białystok. Morawiecki to wszystko przewidział.
0
@Sau_Ron Pewnie też Balotelli
2
@Sau_Ron Salah. W końcu byśmy mieli skrzydłowego.
0
@endriuuu2 Starczy na 90% Neymara.
3
@Barca1992 Gdyby nie było innych aut na ulicach, to komunikacja miejska byłaby punktualna i nieporównywalnie szybsza niż obecnie. Autobus nie musiałby stać w korku. W takim wypadku jest to mądre rozwiązanie, szczególnie w ścisłych centrach największych miast. Pomijając fakt, że w mieście będzie czyste powietrze i mniej hałasu. Ale trzeba skrytykować, bo tak.
4
@supraomnes1 Albo rozdarte serce Matiego Borka podczas El Classico.
8
Największym plusem Lewandowskiego w Barcy będzie to, że często w TVP obejrzymy nasz klub.
2
@MesQueUnClub96 Jakby ta oferta była roczna to sam bym Laportę na taczce wywiózł za odrzucenie tego xD
6
@FC1899Barca Jestem pełen podziwu jak tacy ludzie to robią. Ja nawet baterii w nowym telefonie nie umiałbym wymienić, a tu gość wymienił innemu człowiekowi serce.
0
@cris2706 Gdyby nie święto to pewnie bym pracował, a z racji tego, że zakład pracy dzisiaj nie funkcjonuje, to nie mam jak pracować ;x
2
@Oskar00 Kraj powinien być świecki, bez żadnego wyjątku. Nie powinien decydować kto ma jakie święta obchodzić ani nie faworyzować ŻADNEJ religii. Religia to sprawa osobista każdego człowieka.
0
@cris2706 A z jakiej racji katolicy powinni mieć wolne akurat w tym dniu? Bo jakaś religia sobie tak postanowiła i już? Równie dobrze 4 stycznia powinni zrobić dniem wolnym, bo Pastarafianie obchodzą światowy dzień spaghetti. Albo 4 maja ustanowić dniem wolnym, żeby ludzie o wyznaniu Jedi mogli świętować.
28
@Krystian1588 Ci, którym spadochron się nie otworzył, raczej nie odpiszą :D
2
@ZwyklyKibicBarcy04 Przestań deprecjonować Audi Cup. Obaj mają po jednym trofeum.
2
Ależ Walia ma pecha do końcówek xD
2
Walia 2:2 Holandia!
0
Żurkowski weź zejdź, bo wstyd. To samo Klich.
3
@Rust_Cohle Ależ to było celne.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Sau_Ron Breathtaking ale nie ma drugiego T.
0
@Herato To nie Ronaldinho zdobył te osiągnięcia. To osiągnięcia zdobyły Ronaldinho.
13
@macio_944 Wspaniały piłkarz. Do dziś najlepszy strzelec reprezentacji Hiszpani i nie zanosi się, żeby w ogóle ktoś się zbliżył do niego.
7
@macio_944 Dobrze, że PO nie rządziło w czasach światowego kryzysu z którego Polska wyszła obronną ręką.