Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Comentateiro Tak. Ja umarłem, a na dowód mam akt zgonu.
18
@Janas11224 Tomasz Hajto już się rozpędza na pasach.
2
@Peciak Każdy decyduje za siebie. Jedni chcieli walczyć to walczyli i chwała im za to. Ci co uciekli podjęli taką decyzję i należy ją uszanować.
Kawałek gleby nigdy nie będzie warty więcej niż życie mojej rodziny.
7
@tomek8756 Moim zdaniem odpowiednią karą jest 420 lat więzienia połączony z ciężkimi, fizycznymi robotami, z możliwością ubiegania się o warunkowe zwolnienie po odbyciu 300 lat kary.
13
@tomek8756 Jestem gotowy zrobić wszystko, aby nie marnować życia w walce o kawałek ziemi.
0
@Medium Wszystko oprócz radarów pogodowych :D
0
Tylko u mnie nad Podlasiem nie działają radary? Już od kilku dni, a nie widziałem, żeby ktoś zgłaszał taki problem...
https://radar-opadow.pl/
https://zapodaj.net/e9d18fb87c7c0.png.html
5
@marcin62 No i gdzie tu napisał, że powinny być obowiązkowe? xD
7
ARK: Survival Evolved za darmo na steam do 19 czerwca.
11
@endriuuu2 " Wspierasz protest który bije w zarobek polskiej firmy, a co za tym idzie Polaków, z niewiedzy albo głupoty."
No jasne, niech paliwo kosztuje 15 zł za litr. Ważne, że pieniądze zostają w Polsce.
Mózg wyprany do granic możliwości.
25
@Kgorecki2500 Ja wolałbym przez 8h liczyć te pieniążki niż obsłużyć 100 osób.
1
@Bocheno1 Oni jeżdżą w lewo na rondzie. To jest dopiero nieporozumienie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Grande Silnik Ferrari.
8
Ten moment, gdy twój Golf VI jest bardziej stabilny i komfortowy niż taczka Mercedesa z F1.
3
I cyk Russel na podium xDDD
3
Grande Machina Ferrari
1
@ptrx Bo to jest taczka nie bolid.
0
@DonMatteo901 Liverpool zamiast United.
5
@GeneralXavi No i czego kłamiesz? Przecież wyszedł Windows Vista. Najbardziej niezawodny system jaki powstał.
9
Ten moment, gdy tankujesz paliwo i uświadamiasz sobie, że twój samochód rozpędza się do setki wolniej, niż dystrybutor na Orlenie...
5
@tomek8756 Smutny system. Biedny pozostanie niewyedukowany.
0
@Emhyr Myślałem, że ten na De Jongu. Tutaj to nawet bezpośrednią czerwoną można gwizdnąć.
0
@Emhyr Tak samo ten faul w polu karnym Krychowiaka. Przecież to jest #escandalo. Wyobraź sobie, że coś takiego robi Casemiro. Media jechałyby przez kilka tygodni o tym.
0
Kwiaty dla sędziego obowiązkowe za to, że nie wywalił Krychowiaka i nie gwizdnął karnego.
1
@MSN30 ???? Gdyby nie on to byśmy w 10 grali i do przerwy byłoby pewnie 1:1.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Oczywisty karny. Podbił ręką piłkę nad nogą Depaya.
1
Uwielbiam to sapanie, że drużyna nie wybiła piłki. Przecież od tego jest sędzia. Gra się do gwizdka.
1
Dobrze Depay. Podbijaj cenę.