33

@marcin62 I tak to jest mniejszy stopień odklejenia. Zamiast tego mógł np. zdiagnozować problem z hemoroidami albo wskazać drogę na notatnik.

https://zapodaj.net/6cbdcebf47f7f.png.html

0

@GeneralXavi Tylko przede wszystkim były to zupełnie inne czasy. I Hitler nie miał rakietek, które mogą zamienić całe państwa w pustynie.

3

@cris2706 Widzę, że niektórym się przyda. Trzymajcie.

https://sjp.pwn.pl/sjp/zart;2548058.html

0

@tristan87 Mniej więcej tak to widzę.

3

@qwer123 Thanos czy to Ty?

2

@Sulimo No i jednak poszedł po piwo.

73

@AdamaTraore No dobra, ale jak ma wyglądać protest? Pod sejm iść? Przecież posłowie będą to mieli głęboko. Jakie są rozsądne propozycje?

Równie dobrze można było napisać, że po co blokować bramy stoczni. Przecież tylko utrudniamy pracę zakładu. Tylko, że 40 lat temu nie było Twittera.

3

@Sulimo Zadzwonić, żeby Ci przywieźli. Sytuacja win:win. Najwyżej trochę dopłacisz.

0

@FCB_dimiC W FIFIE tak się da, więc nie rozumiem twojego oburzenia.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

9

@Clue Wierni po przegranej, zdziwieni po zwycięstwie.

28

@Hubsao Wcisnął wcześniej kwadrat na padzie i mu zapamiętało. Zdarzyło mi się parę razy, to wiem co mówię.

1

@Rhaan Nie można winić trenera za każdą porażkę. Ale za porażkę 6:1 trzeba gościa jechać od góry do dołu. Zawalił mecz, zrobił z Polski pośmiewisko, a jeszcze są ludzie, którzy go bronią.

0

@Comentateiro Dziwisz się, ze w gminie Kobylin-Borzymy ludzie głosują na PiS? Oni nawet w nazwie miejscowości mają "pieniążki"

https://zapodaj.net/79e21b6292e11.png.html

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Messi jak zobaczył wynik to usiadł, otworzył Laysy i popił Pepsi.

3

Messi sobie króla strzelców mundialu już w fazie grupowej zapewni.

3

Vamos Messi. 3 mecze grupowe i 12 bramek na mundialu całkiem realne.

4

Polska płaci rachunek za Holandię.

0

Ostatnio tak słabą obronę widziałem, gdy Araujo nie grał w Barcelonie.

0

Dobrze, oszczędzaj Robercika, żeby w Barcelonie był w pełni sił.

0

Ależ asysta drugiego stopnia Lewandowskiego.

1

Drągowski > Szczęsny. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.

0

Taktyka Tysiąca i jednej Lagi.

2

Witsel lubi perfidne ataki na Polaków.

0

Prawie jak Real - Liverpool. Czerwoni* grają, biali strzelają.

Tu czarno-czerowni.

1

@Kgorecki2500 Pijesz herbatę mrożoną do gorącej herbaty? :D

0

@lampa16 Windscribe - 10 gb po rejestracji, 2 gb bez.

4

@Hubsao Szczerze współczuję Ukraińcom. Taka tragedia w ich kraju, a oni jeszcze na dobitkę będą Polskę na mundialu oglądać.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

@_catalan Adama Traore w tym samym zbiorze co Messi Neymar Zidane i Ronaldo xD

0

@Kgorecki2500 6 lat temu zdałem prawo jazdy na manualu. Od tego czasu ani razu nie wsiadłem do manuala. Na automacie lewa noga odpoczywa, prawa ręka spoczywa na udzie partnerki. Cud techniki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?