Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobrze Depay. Podbijaj cenę.
4
I cyk Skorupski rasizm.
1
Holendrzy stwierdzili, że koniec zabawy i trzeba uciszyć Polaków, bo się panoszą.
2
Sędzia ****, ale gdyby nie on to byśmy grali w 10 i prawdopodobnie byłby remis 1:1 :D
3
Oczywisty karny i druga żółta kartka dla Krychowiaka. #escandalo
1
Lekkie muśnięcie, niezasłużona żółta kartka - Bednarek kopie od tyłu i przerywa kontrę.
Tak trzeba grać - Krychowiak prawie złamał nogę De Jongowi.
Co to za komentatorzy? xD
5
I cyk hajs zarobiony. Dzięki Krycha xDDDDDDDD
4
@Khajio Nie znasz się. Boniek powiedział kiedyś:
- Co z tego, że Holendrzy mają De Ligta. My mamy przecież Bednarka.
xD
16
@Striker Zdecydowanie zasiada przy jednym stole z Messim i Ronaldo. Najlepszy defensywny napastnik na świecie.
2
@barcelonaLM Lewandowski chce iść do bardziej medialnej ligi. Nie przeniesie się przecież do tej ogórkowej ligi, bo już o ZP to w ogóle zapomni.
2
@Sau_Ron Listopad ;d
0
@diego2021 Nie, bo nie mam jajów i 1000 zł to dla mnie dużo.
5
Skład Holendrów.
5
Góralski i Krychowiak. Ależ piłeczka będzie chodziła. Joga Bonito proszę państwa.
8
Ten moment, gdy nawet absolutny odklejeniec powie czasem coś mądrego.
7
@marcin62 Gość już za same hasztagi powinien zostać skierowany do Choroszczy. I to nie na badania, a na stałe.
1
@Jestjakjest Bez przesady. Luka Jović jest cienki jak sik pająka.
4
@Survier Reczywistość:
Modrić, Kroos, Casemiro - ale to będzie chodziło.
6
@Kondziubarca To chyba najprędzej w 2040. Przecież Ukraina będzie się odbudowywać przez następną dekadę, a już nie mówiąc o zorganizowaniu imprezy piłkarskiej...
1
@Nano22 Jeszcze przed gorącymi. Pozdrawiam mamę, tatę i rodziców.
7
@Transu96 Pamiętam jak na VPNie ratowałem Janiame. Sam chyba z 10 głosów oddałem żeby został. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
19
@Kgorecki2500 Nie martw się, jeszcze się nie zdarzyło, żeby samolot nie wrócił na ziemię.
27
Tylu teczek co dzisiaj na BI wyciągnięto, to nawet Kiszczak w szafie nie miał.
15
@FC1899Barca Ciekawe czy rzuciła złodziejem w samochód, czy samochodem w złodzieja.
0
@koksik2700 Batmana oglądasz?
0
@VegetaPolska Nie wiem jakim cudem zdrowemu, dorosłemu mężczyźnie, może przejść przez myśl, że 15 letnia dziewczynka może być "laską". Jeszcze to gadanie, że prawnie jest już legalna.
Przedział 10-12 lat bym jeszcze zrozumiał, ale takie starocie? Dramat. Nie masz za grosz wstydu i szacunku.
3
@IronSanHybrid BI niech Ci poleci. On z Krakowa a na dodatek zna się na grillu, bo od rana jest grillowany.
23
Litwini króciutko z Rosją :D
Jeśli Rosja cofnie uznanie niepodległości Litwy z 1991 r., Litwa odwoła traktat z Poljanki z 1634 r. i zażąda od Putina podporządkowania się władzy Władysława IV oraz zwrotu Wielkiemu Księstwu wszystkich zajętych terytoriów. Smoleńsk jest Litewski!
0
@mateusz1989VeB Jacek Góralski
0
@Kgorecki2500 W tym, że NATO ma coś do stracenia, a szaleniec może nie mieć.