27

Decyzja VAR w sprawie Raioli. Piękne :D

https://x.com/AinsleyMUFC/status/1519658493313232896

0

@Antimadridista_WR W grę wchodziła także klauzula odstępnego po transferze do nieba. Raiola chciał zostawić sobie furtkę awaryjną.

6

Gruby jest tak dobry w swoim fachu, że zablokował nawet swój transfer w zaświaty.

3

@PatrychoO Raiola szef. Zapodał Twittazo i przeszedł do obliczania kwoty na jaką pozwie tego dziennikarza.

0

@Cule1234 Etap "pozytywnych odczuć" odhaczony. Teraz czas na "kwestię godzin"

5

Chłop zmartwychwstał szybciej niż Jezus. Trzymaj się Gruby, obyś jeszcze długo w zdrowiu doił kluby piłkarskie na hajs.

5

@FC1899Barca Ciekawe czy jego dzieci, na które płaci alimenty, też mają kochającą i pełną rodzinę.

2

Pięknie Liverpool. Jazda z nimi. Dobić do 5:0 i odesłać niepamięć takie autobusy.

1

@Dzemix111 Ronaldo, bo gra w lepszej lidze i ma Magłaje w obronie.

0

@Cwaniak4 Beata Tyszkiewicz

2

@Zoker W starciu szejki vs Real, zawsze będę za Realem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@Xwowrak Ale to nie jest ich wyborca, to po co mają wprowadzać im wsparcie?

9

@Przemek2323 Sprowadzili samolot na ziemię? Sprowadzili. Nie rozumiem o co Ci chodzi.

7

@paweldunajecfcb Gość po prostu użył zaklęcia "Pięść Wichru".

0

@endriuuu2 Ależ czlowiek_bobr to piękne konto. Pełno pelikanów demaskuje.

2

@zadafcb

0

@draxidox Też Factos.

2

@draxidox No, ale Frankowski ma więcej bramek niż Messi w ogórkowej lidze, a Ronaldo ma 16 bramek w najlepszej lidze świata w wieku 37 lat. Tzw. Factos

0

@mrboom Powołania na kadrę ich zmęczyły.

5

Ależ spam na temat meczu United. Jakbyście nie mogli tego w jednym wątku zrobić.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@ranger3120 Zdecydowanie Gothic II.

70

@NaFazieHitman Jeżeli nie zbudował drzewa, nie spłodził domu i nie zasadził syna to w ogóle nie powinien się wypowiadać publicznie, bo to wstyd.

3

@Ptasior Czysto piłkarsko jednak Pique. Ale jeżeli chodzi o całokształt - mental, styl gry, zawziętość, waleczność - to Puyol.

0

@Tomason No i słusznie zrobili. Nagrodę Pole Position powinien dostać tylko i wyłącznie autor najszybszego okrążenia w Q3. Żadne sprinty nie powinny być brane pod uwagę w tej nagrodzie. Przecież to sami fani postulowali, aby tak było.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@cudak321 De Bruyne albo David Silva.

5

@BART97 Nieporadny facet pracuje* Prawdziwy gigachad mężczyzna żyje z 500+, zasiłków i nie potrzebuje jakiejś bzdurnej pracy.

2

@gryfiT. Nie dziwię się, że obniżył zarobki skoro na boku tyle dorabiał.

0

@Messibestplayerintheworld Ja na Jagiellonię Białystok nie mogłem kupić 2 biletów na moje nazwisko, żeby dziewczynę zabrać, a tu taki klub jak Barcelona został wydymany przez jednego kibica xDˣᴰ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?