Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
Decyzja VAR w sprawie Raioli. Piękne :D
https://x.com/AinsleyMUFC/status/1519658493313232896
0
@Antimadridista_WR W grę wchodziła także klauzula odstępnego po transferze do nieba. Raiola chciał zostawić sobie furtkę awaryjną.
6
Gruby jest tak dobry w swoim fachu, że zablokował nawet swój transfer w zaświaty.
3
@PatrychoO Raiola szef. Zapodał Twittazo i przeszedł do obliczania kwoty na jaką pozwie tego dziennikarza.
0
@Cule1234 Etap "pozytywnych odczuć" odhaczony. Teraz czas na "kwestię godzin"
5
Chłop zmartwychwstał szybciej niż Jezus. Trzymaj się Gruby, obyś jeszcze długo w zdrowiu doił kluby piłkarskie na hajs.
5
@FC1899Barca Ciekawe czy jego dzieci, na które płaci alimenty, też mają kochającą i pełną rodzinę.
2
Pięknie Liverpool. Jazda z nimi. Dobić do 5:0 i odesłać niepamięć takie autobusy.
1
@Dzemix111 Ronaldo, bo gra w lepszej lidze i ma Magłaje w obronie.
0
@Cwaniak4 Beata Tyszkiewicz
2
@Zoker W starciu szejki vs Real, zawsze będę za Realem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@Xwowrak Ale to nie jest ich wyborca, to po co mają wprowadzać im wsparcie?
9
@Przemek2323 Sprowadzili samolot na ziemię? Sprowadzili. Nie rozumiem o co Ci chodzi.
7
@paweldunajecfcb Gość po prostu użył zaklęcia "Pięść Wichru".
0
@endriuuu2 Ależ czlowiek_bobr to piękne konto. Pełno pelikanów demaskuje.
2
@zadafcb
0
@draxidox Też Factos.
2
@draxidox No, ale Frankowski ma więcej bramek niż Messi w ogórkowej lidze, a Ronaldo ma 16 bramek w najlepszej lidze świata w wieku 37 lat. Tzw. Factos
0
@mrboom Powołania na kadrę ich zmęczyły.
5
Ależ spam na temat meczu United. Jakbyście nie mogli tego w jednym wątku zrobić.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@ranger3120 Zdecydowanie Gothic II.
70
@NaFazieHitman Jeżeli nie zbudował drzewa, nie spłodził domu i nie zasadził syna to w ogóle nie powinien się wypowiadać publicznie, bo to wstyd.
3
@Ptasior Czysto piłkarsko jednak Pique. Ale jeżeli chodzi o całokształt - mental, styl gry, zawziętość, waleczność - to Puyol.
0
@Tomason No i słusznie zrobili. Nagrodę Pole Position powinien dostać tylko i wyłącznie autor najszybszego okrążenia w Q3. Żadne sprinty nie powinny być brane pod uwagę w tej nagrodzie. Przecież to sami fani postulowali, aby tak było.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@cudak321 De Bruyne albo David Silva.
5
@BART97 Nieporadny facet pracuje* Prawdziwy gigachad mężczyzna żyje z 500+, zasiłków i nie potrzebuje jakiejś bzdurnej pracy.
2
@gryfiT. Nie dziwię się, że obniżył zarobki skoro na boku tyle dorabiał.
0
@Messibestplayerintheworld Ja na Jagiellonię Białystok nie mogłem kupić 2 biletów na moje nazwisko, żeby dziewczynę zabrać, a tu taki klub jak Barcelona został wydymany przez jednego kibica xDˣᴰ