Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo City. Tak trzymać.
2
Brawo Konate! Jazda z szejkami!
2
Haaland z brameczką. BvB 5:0 u siebie z Wolfsburgierm, a to dopiero 39 minuta.
3
@Survier W punkt Wol... Survierze.
0
@Kitek1640 Brighton to mocna ekipa. Nie to co taki Eintracht.
11
@Nano22 Ksiądz święci jedzenie a nie ludzi, więc Ci co się przeżegnali uważają się za jedzenie.
5
@Survier Dzięki, że oznaczyłeś jako spoiler, bo nie oglądałem tego meczu.
15
@Survier Zakazałbym też wszelkich postów o Wielkanocy. Ja np. nie przeczytałem Nowego Testamentu i ludzie mi spoilerują, że główny bohater umrze.
1
@masq Tylko, że posty nie były kasowane za spoilery a za spam.
18
Można powiedzieć, że ktoś z moderacji użył zaklęcia na znikanie postów.
3
@Rastafarnianin Heretyków
32
Bilety zawsze powinny być imienne. Kto w ogóle wymyślił, że do tej pory każdy mógł wejść bez potwierdzenia tożsamości... Hiszpania 100 lat za Polską.
9
Tak naprawdę to Luuk po wczorajszym meczu uznał, że Barcelona to za słaby klub, żeby Bóg Futboollu w nim grał.
0
@SelloutCrowd Sprawdz jeszcze ustawiania monitora bezpośrednio w monitorze. Możliwe, że w menu monitora masz ustawione max 165hz.
25
@tomcias10 Czyli autentyczność Biblii jest dowodem na istnienie Boga? W takim razie, pozostając w tematach fantasy, to autentyczność Władcy Pierścieni Tolkiena jest dowodem na istnienie Saurona.
3
@FCBparasiempre Po dwóch pierwszych członach doznałem odruchu wymiotnego.
1
Barcelona praktycznie bez walki dostaje 3 bramy. Piłkarze przypominają sobie, że grają mecz dopiero w doliczonym czasie gry. Ale to wina sędziego, że przegrali xDˣᴰ Wystarczyło grać z taką intensywnością od początku i by nie było tematu. Zasłużona porażka.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Oficjalnie: W Lidze Europy nie ma już słabych drużyn.
5
Oscar Mingueza I Welcome to Jagiellonia Białystok I The King Of Defence I Akcent - Przekorny Los remix
2
Mecz powinien zostać powtórzony z powodu braku VARu. Oczywiście zaraz po karnym Błaszczykowskiego.
0
Trzeba kupić tego Lewandowskiego. 5 bramek w 9 minut zamknęłoby mecz.
7
Co jak co, ale Dembele jest piękny z tymi wrzutkami. Chłop co piłeczki daje...
8
Jak trwoga to do Boga.
https://zapodaj.net/441bbd13ca0a3.jpg.html
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Viaplay jest tak żałosne, że nie zdziwię się, jak od 2023 będą w trakcie wyścigów F1 reklamy puszczać.
0
To już Jagiellonia Białystok lepiej organizuje mecze domowe...
3
Vamos Atletico! Wypad z szejkami z LM!
18
@Gavinho No i od tego czasu Bóg ukarał Kamila za dyskryminację i temu krótko lata.