0

Brawo City. Tak trzymać.

2

Brawo Konate! Jazda z szejkami!

2

Haaland z brameczką. BvB 5:0 u siebie z Wolfsburgierm, a to dopiero 39 minuta.

3

@Survier W punkt Wol... Survierze.

0

@Kitek1640 Brighton to mocna ekipa. Nie to co taki Eintracht.

11

@Nano22 Ksiądz święci jedzenie a nie ludzi, więc Ci co się przeżegnali uważają się za jedzenie.

5

@Survier Dzięki, że oznaczyłeś jako spoiler, bo nie oglądałem tego meczu.

15

@Survier Zakazałbym też wszelkich postów o Wielkanocy. Ja np. nie przeczytałem Nowego Testamentu i ludzie mi spoilerują, że główny bohater umrze.

1

@masq Tylko, że posty nie były kasowane za spoilery a za spam.

18

Można powiedzieć, że ktoś z moderacji użył zaklęcia na znikanie postów.

3

@Rastafarnianin Heretyków

32

Bilety zawsze powinny być imienne. Kto w ogóle wymyślił, że do tej pory każdy mógł wejść bez potwierdzenia tożsamości... Hiszpania 100 lat za Polską.

9

Tak naprawdę to Luuk po wczorajszym meczu uznał, że Barcelona to za słaby klub, żeby Bóg Futboollu w nim grał.

0

@SelloutCrowd Sprawdz jeszcze ustawiania monitora bezpośrednio w monitorze. Możliwe, że w menu monitora masz ustawione max 165hz.

25

@tomcias10 Czyli autentyczność Biblii jest dowodem na istnienie Boga? W takim razie, pozostając w tematach fantasy, to autentyczność Władcy Pierścieni Tolkiena jest dowodem na istnienie Saurona.

3

@FCBparasiempre Po dwóch pierwszych członach doznałem odruchu wymiotnego.

1

Barcelona praktycznie bez walki dostaje 3 bramy. Piłkarze przypominają sobie, że grają mecz dopiero w doliczonym czasie gry. Ale to wina sędziego, że przegrali xDˣᴰ Wystarczyło grać z taką intensywnością od początku i by nie było tematu. Zasłużona porażka.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Oficjalnie: W Lidze Europy nie ma już słabych drużyn.

5

Oscar Mingueza I Welcome to Jagiellonia Białystok I The King Of Defence I Akcent - Przekorny Los remix

2

Mecz powinien zostać powtórzony z powodu braku VARu. Oczywiście zaraz po karnym Błaszczykowskiego.

0

Trzeba kupić tego Lewandowskiego. 5 bramek w 9 minut zamknęłoby mecz.

7

Co jak co, ale Dembele jest piękny z tymi wrzutkami. Chłop co piłeczki daje...

8

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Viaplay jest tak żałosne, że nie zdziwię się, jak od 2023 będą w trakcie wyścigów F1 reklamy puszczać.

0

To już Jagiellonia Białystok lepiej organizuje mecze domowe...

3

Vamos Atletico! Wypad z szejkami z LM!

18

@Gavinho No i od tego czasu Bóg ukarał Kamila za dyskryminację i temu krótko lata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?