1

Brawo Eklerek. Tak trzymać.

1

Czemu Sainz z Pit Lane?

edit. Dobra, jak zwykle realizator z rakiem. Fałszywy alarm.

0

@Nazio87 Europa Universalis IV. Dobra, krótka giera.

https://zapodaj.net/5efcfbd4b3b77.png.html

7

@Rewolucja123 Przecieniona do 89 zł. To nadal o 60 zł za dużo jak na taką grę.

3

Jeżeli na Fame 14 nie będzie rycerskiej walki Polak Ferrari to nie kupuję gali.


24

Mam nadzieję, że bracia Kliczko tego nie oglądali. Ich sytuacja i tak jest bardzo zła. Nie ma sensu jej pogarszać.

6

Pasha chyba poważnie wstawiony.


9

Można powiedzieć, że ta walka zapiera dech w piersiach.

1

@PatrychoO ...bo się uduszę.

10

Ależ walka paralityków.

2

Chcieliście koncert to macie. Stokrotka rosła polna ( ͡° ͜ʖ ͡°)


0

Fatalny main event. Szkoda, że nie Ator vs Gimper.

9

Auto to niech wyślą braciom Kliczko. Przyda się taki Dodge na froncie.

3

Ten dzban jeszcze chce samochód za najgorszą walkę gali xD

6

Ten samochód to sędziemu niech dadzą, bo on był tutaj najbardziej widoczny.

6

Kiedy chcesz coś powiedzieć, ale mózg nie nadąża.

1

Co jest bardziej punktowane? Obalenia czy bycie faworytem Boxdela?

2

Beznadziejny ponczek.

16

Katowice? Gliwice? Jeden pies :D

0

Piękne jest to Ferrari.

3

@kejdzi Jak najbardziej. Brameczka po asyście Di Marii.

7

@Gavinho Przecież wiadomo, że Ukraina głosi propagandę, aby zachód zachęcić do wsparcia. A co do drugiego to nie wiadomo. Raczej na samą Ukrainę nie zrzuci atomówki. Użyje jedynej przewagi jaką Rosja kiedykolwiek w historii miała - nie technologii, nie dyscypliny a masy. Po prostu będą wysyłać coraz więcej żołnierzy. Jedyny atut Rosji - ilość żołnierzy.

6

Dobra kończyć kwalifikacje, bo zaraz poważniejsza impreza się zaczyna, czyli FAME MMA
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@ElPonczato Jak się odpada w Q3?

2

@Barca1992 Auto ma na 5-6 miejsce. Nie oszukujmy się - jego obowiązkiem jest być przed Russellem. Spierdzielił dzisiaj sprawę i nic go nie broni.

6

Tragiczny tor, tragiczny kraj, tragiczny wybór Libery Media. Ważne, aby się pieniądze zgadzały...

9

@MesQueUnClub96 Kubica stworzył potwora.

1

@Chaoss Kubica stworzył Bestię. Russell > GOAT.

0

To jest TEN sezon Ferrari.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?