Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Brawo Eklerek. Tak trzymać.
1
Czemu Sainz z Pit Lane?
edit. Dobra, jak zwykle realizator z rakiem. Fałszywy alarm.
0
@Nazio87 Europa Universalis IV. Dobra, krótka giera.
https://zapodaj.net/5efcfbd4b3b77.png.html
3
@BART97 @tomek8756 Ja też będę przyłbicę nosić.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/3a/Visored_Bascinet_MET_04.3.247_009june2015.jpg/800px-Visored_Bascinet_MET_04.3.247_009june2015.jpg
7
@Rewolucja123 Przecieniona do 89 zł. To nadal o 60 zł za dużo jak na taką grę.
3
Jeżeli na Fame 14 nie będzie rycerskiej walki Polak Ferrari to nie kupuję gali.
24
Mam nadzieję, że bracia Kliczko tego nie oglądali. Ich sytuacja i tak jest bardzo zła. Nie ma sensu jej pogarszać.
6
Pasha chyba poważnie wstawiony.
9
Można powiedzieć, że ta walka zapiera dech w piersiach.
1
@PatrychoO ...bo się uduszę.
10
Ależ walka paralityków.
2
Chcieliście koncert to macie. Stokrotka rosła polna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Fatalny main event. Szkoda, że nie Ator vs Gimper.
9
Auto to niech wyślą braciom Kliczko. Przyda się taki Dodge na froncie.
3
Ten dzban jeszcze chce samochód za najgorszą walkę gali xD
6
Ten samochód to sędziemu niech dadzą, bo on był tutaj najbardziej widoczny.
6
Kiedy chcesz coś powiedzieć, ale mózg nie nadąża.
1
Co jest bardziej punktowane? Obalenia czy bycie faworytem Boxdela?
2
Beznadziejny ponczek.
16
Katowice? Gliwice? Jeden pies :D
0
Piękne jest to Ferrari.
3
@kejdzi Jak najbardziej. Brameczka po asyście Di Marii.
7
@Gavinho Przecież wiadomo, że Ukraina głosi propagandę, aby zachód zachęcić do wsparcia. A co do drugiego to nie wiadomo. Raczej na samą Ukrainę nie zrzuci atomówki. Użyje jedynej przewagi jaką Rosja kiedykolwiek w historii miała - nie technologii, nie dyscypliny a masy. Po prostu będą wysyłać coraz więcej żołnierzy. Jedyny atut Rosji - ilość żołnierzy.
6
Dobra kończyć kwalifikacje, bo zaraz poważniejsza impreza się zaczyna, czyli FAME MMA
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@ElPonczato Jak się odpada w Q3?
2
@Barca1992 Auto ma na 5-6 miejsce. Nie oszukujmy się - jego obowiązkiem jest być przed Russellem. Spierdzielił dzisiaj sprawę i nic go nie broni.
6
Tragiczny tor, tragiczny kraj, tragiczny wybór Libery Media. Ważne, aby się pieniądze zgadzały...
9
@MesQueUnClub96 Kubica stworzył potwora.
1
@Chaoss Kubica stworzył Bestię. Russell > GOAT.
0
To jest TEN sezon Ferrari.