2

@P33ck Bramkarzem xDD Sorry.

No to Rene Higuita, bo kocham jego skok skorpiona.

0

@Gavinho Jak ma Globala w csie, to od razu ranga oficerska.

3

@robimen12345 Słuchaj świeżak, coś Ci powiem. Jesteś tutaj tylko 333 dni i już narzekasz. Ja tutaj w ogóle nie widzę ludzi toksycznych. Jak się nie podoba to nikt Ci nie każe tu zaglądać.

2

@vangoor W końcu wróci Brazylijski Książę zamknięty w Złotej Klatce. Już się nie mogę doczekać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Kapitan hawk Obejrzę z nadzieją, ze tym razem będzie manita.

5

@P33ck Jakoś mi ten Thiago Silva nie pasuje. Już szybciej bym dał Pique za niego.

5

@LeoMessi1994 Miejmy nadzieję, że prezerwatyw będzie aż za dużo. Najlepiej niech rozdają je za darmo. Im mniej Rosjan tym lepiej.

6

@Gavinho Garcia był bezrobotny? Przecież co najmniej kilka razy skutecznie wyjaśnił atak Realu.

4

@fart Najgorsze jest to, że Barcelona też nie grała na 100%. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

73

Xavi po meczu.


5

Ależ to był XaviBall. Mamo mam flashabacki...


0

No i #XaviOUT, bo nie ma manity.

30

Jeżeli nie będzie manity to #XaviOUT.

5

Vinicius jest dzisiaj cienki jak sik pająka.

6

Weźcie wyjmijcie Viniciusa z kieszeni Araujo, bo się chłopak udusi.

3

@kuz Że Real by się nie utrzymał w Bundeslidze.

1

@SinMistico Za minimalizm. Powinno być 8:0.

6

Czemu Araujo ma Alabę w prawej kieszeni spodni? Dla przeciwwagi, bo w lewej trzyma Vinciusa.

1

Ja to bym nie ryzykował i na miejscu Ancelottiego już wychodził.


1

Podniecacie się jakby to był jakiś oficjalny mecz. A to tylko trening strzelecki na boisku treningowym Barcelony.

6

Gra się do gwizdka białe scierki. HAHHAH

4

Niby Roksę zamknęli, a jednak Real rozkłada nogi za niewielkie pieniądze.

1

Ferran to z buta do domu zap*****sz dzisiaj.

4

"Spieprzyliście nam pierwszy dzień wiosny"

1

Żółta dla tego białego błazna za to co odwalił.

0

Auba złota piłka.

3

@araevik127 #FreeAraevik127 #PozdrowieniaDoWięzienia #DobreChłopakiPatrząNaŚwiatZzaKrat

25

Jeżeli ktoś ma przerwać konstruktorską dominację Mercedesa to niech to będzie Ferrari. Legendarna włoska ekipa niech wraca na swoje miejsce za te poprzednie sezony pełne upokorzeń.

4

@Chaoss Jadę jutro na Shella zalać do pełna za ten dublet Ferrari :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?