Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@P33ck Bramkarzem xDD Sorry.
No to Rene Higuita, bo kocham jego skok skorpiona.
0
@Gavinho Jak ma Globala w csie, to od razu ranga oficerska.
3
@robimen12345 Słuchaj świeżak, coś Ci powiem. Jesteś tutaj tylko 333 dni i już narzekasz. Ja tutaj w ogóle nie widzę ludzi toksycznych. Jak się nie podoba to nikt Ci nie każe tu zaglądać.
2
@vangoor W końcu wróci Brazylijski Książę zamknięty w Złotej Klatce. Już się nie mogę doczekać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Kapitan hawk Obejrzę z nadzieją, ze tym razem będzie manita.
5
@P33ck Jakoś mi ten Thiago Silva nie pasuje. Już szybciej bym dał Pique za niego.
2
@RobiS Tu artykuł.
https://www.cdprojekt.com/pl/media/aktualnosci/nowa-wiedzminska-saga-zapowiedziana-studio-cd-projekt-red-bedzie-tworzyc-gry-na-silniku-unreal-engine-5-w-ramach-strategicznej-wspolpracy-z-epic-games/
5
@LeoMessi1994 Miejmy nadzieję, że prezerwatyw będzie aż za dużo. Najlepiej niech rozdają je za darmo. Im mniej Rosjan tym lepiej.
6
@Gavinho Garcia był bezrobotny? Przecież co najmniej kilka razy skutecznie wyjaśnił atak Realu.
4
@fart Najgorsze jest to, że Barcelona też nie grała na 100%. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
73
Xavi po meczu.
5
Ależ to był XaviBall. Mamo mam flashabacki...
0
No i #XaviOUT, bo nie ma manity.
30
Jeżeli nie będzie manity to #XaviOUT.
5
Vinicius jest dzisiaj cienki jak sik pająka.
6
Weźcie wyjmijcie Viniciusa z kieszeni Araujo, bo się chłopak udusi.
3
@kuz Że Real by się nie utrzymał w Bundeslidze.
1
@SinMistico Za minimalizm. Powinno być 8:0.
6
Czemu Araujo ma Alabę w prawej kieszeni spodni? Dla przeciwwagi, bo w lewej trzyma Vinciusa.
1
Ja to bym nie ryzykował i na miejscu Ancelottiego już wychodził.
1
Podniecacie się jakby to był jakiś oficjalny mecz. A to tylko trening strzelecki na boisku treningowym Barcelony.
6
Gra się do gwizdka białe scierki. HAHHAH
4
Niby Roksę zamknęli, a jednak Real rozkłada nogi za niewielkie pieniądze.
1
Ferran to z buta do domu zap*****sz dzisiaj.
4
"Spieprzyliście nam pierwszy dzień wiosny"
1
Żółta dla tego białego błazna za to co odwalił.
0
Auba złota piłka.
3
@araevik127 #FreeAraevik127 #PozdrowieniaDoWięzienia #DobreChłopakiPatrząNaŚwiatZzaKrat
25
Jeżeli ktoś ma przerwać konstruktorską dominację Mercedesa to niech to będzie Ferrari. Legendarna włoska ekipa niech wraca na swoje miejsce za te poprzednie sezony pełne upokorzeń.
4
@Chaoss Jadę jutro na Shella zalać do pełna za ten dublet Ferrari :D