Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@barcelonaLM Co za bzdura. Ukraińska propaganda.
6
Sabaton też odniósł się do sytuacji na Ukrainie. Bez zbędnego politykowania. Krótko i na temat.
1
@AllBundy Tak? "Take my hand, we will drive a tank"
Wrzucone zaledwie rok temu. Zestarzało się jak zgniłe jabłko.
1
@mientusek1407 Nie, nie potrzebują, ale muszą przejść obowiązkową kontrolę na granicy, żeby opuścić kraj. No i nie oszukujmy się. Nikt Ukrainy w takim stanie nie wpuści do UE.
6
@mientusek1407 Nie. Układ z Schengen to inne porozumienie. Państwa muszą spełnić określone warunki. Rumunia, Bułgaria czy Chorwacja są w UE, ale nie są w Schengen. Nadal będzie wymagana kontrola na granicy.
11
@Kgorecki2500 Nadal to tylko i wyłącznie symboliczny gest. Jeszcze długo Ukrainy nie będzie w UE. O ile kiedykolwiek w ogóle będzie.
2
@Jakchcesz Autokorekta na telefonie. Przepraszam bardzo.
6
W ogóle co by się stało, gdyby putin umarł? Normalnie by przyjechała śmieciarka? Czy są jakieś inne procedury?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Roxi Zgadzam się. Tutaj dobra dyskusja na ten temat.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11421929#comment-11421954
13
@AssisMoreira Najlepszym dowodem na istnienie inteligentnych kosmitów jest fakt, że nie chcą się z nami skontaktować.
10
@Kwiatek67 A co mi tam - Bartek Drągowski. Fajnie zobaczyć Polaka w Barcelonie. Jest dość młody, jeszcze poprawi wiele elementów gry.
4
@MESSIah16 Zacznijmy od tego, że nie wyobrażam sobie wojny Chiny-Rosja z użyciem czołgów czy piechoty. Przecież atak przez Syberię jest awykonalny. Jak transportować zaopatrzenie, żywność? Infrastruktura też leży i kwiczy.
Tutaj w grę wchodzą tylko i wyłącznie rakiety. Nic innego nie miałoby racji bytu.
4
@Xxxbarca4ever Łebedyn jest dużo dalej na wschód od Kijowa.
3
@robsons23 Bombowiec strategiczny służący do przenoszenia głowic jądrowych.
A na poważnie Bombardier to po prostu nazwa Kanadyjskiej firmy produkującej odrzutowce.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@robsons23 Jakiś prywatny odrzutowiec. Wcale nie musi być rosyjski, więc może lecieć sobie nad nami.
4
@DarkShen O, mityczne teksty, że po służbie wojskowej faceci przestaną chodzić w rurkach xDˣᴰ
Panie kiedyś to było. Teraz to już nie ma.
0
@NaFazieHitman Mogą wygrać Puchar Polski.
9
@Rastafarnianin Czy ja dobrze widzę, że oni nie dość, że spalili HOLOWANY przez TRAKTOR pojazd, to jeszcze doznali poważnych oparzeń ciała i prawie spalili samochód? O.O
0
@prokofiew Ale wiesz, że wówczas z Ukrainy nie zostanie kamień na kamieniu?
1
@ferdas_rawa Harari? TOP
0
@MESSIah16
Ore, ore sza ba da ba da amore.
Ore, ore czołg ci zapi******
17
@patrix211 Gorzej jak to będzie młody, umięśniony, wysoki Ukrainiec.
6
@KrystianR Przecież nasze lotnictwo jest nieporównywalnie lepsze niż Ukraińskie, a to podstawa dzisiejszej armii...
13
Ukraina spuszcza łomot Rosjanom, a jeszcze w 2016 ich pojazdy pancerne przegrywały z Daewoo Lanosem. Niesamowity postęp.
1
@Azi Moim zdaniem jest to bardzo dobra analiza działań Rosji. Najpierw zrobili rozpoznanie w boju, a teraz rzucą resztę sił. I obawiam się, że faktycznie jeszcze chwila i Ruscy postanowią odcinać Ukrainę bezpośrednio przy granicy Polski, aby zablokować dostawy broni. No i dziwne, że nie atakują od Naddniestrza, ale możliwe, że trudne byłoby transportowanie zaopatrzenia.
3
@anxted Będę mieć jakieś 50 km do wyrzutni atomowych. Miło.
2
Kepa ty BOGU hahahahhahahahahhaha
3
Całe szczęście, że Kepa wszedł bronić rzuty karne, bo nie wiem jakby Chelsea sobie poradziła bez niego.