9

@barcelonaLM Co za bzdura. Ukraińska propaganda.

6

Sabaton też odniósł się do sytuacji na Ukrainie. Bez zbędnego politykowania. Krótko i na temat.


1

@AllBundy Tak? "Take my hand, we will drive a tank"

Wrzucone zaledwie rok temu. Zestarzało się jak zgniłe jabłko.


1

@mientusek1407 Nie, nie potrzebują, ale muszą przejść obowiązkową kontrolę na granicy, żeby opuścić kraj. No i nie oszukujmy się. Nikt Ukrainy w takim stanie nie wpuści do UE.

6

@mientusek1407 Nie. Układ z Schengen to inne porozumienie. Państwa muszą spełnić określone warunki. Rumunia, Bułgaria czy Chorwacja są w UE, ale nie są w Schengen. Nadal będzie wymagana kontrola na granicy.

11

@Kgorecki2500 Nadal to tylko i wyłącznie symboliczny gest. Jeszcze długo Ukrainy nie będzie w UE. O ile kiedykolwiek w ogóle będzie.

2

@Jakchcesz Autokorekta na telefonie. Przepraszam bardzo.

6

W ogóle co by się stało, gdyby putin umarł? Normalnie by przyjechała śmieciarka? Czy są jakieś inne procedury?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Roxi Zgadzam się. Tutaj dobra dyskusja na ten temat.

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11421929#comment-11421954

13

@AssisMoreira Najlepszym dowodem na istnienie inteligentnych kosmitów jest fakt, że nie chcą się z nami skontaktować.

10

@Kwiatek67 A co mi tam - Bartek Drągowski. Fajnie zobaczyć Polaka w Barcelonie. Jest dość młody, jeszcze poprawi wiele elementów gry.

4

@MESSIah16 Zacznijmy od tego, że nie wyobrażam sobie wojny Chiny-Rosja z użyciem czołgów czy piechoty. Przecież atak przez Syberię jest awykonalny. Jak transportować zaopatrzenie, żywność? Infrastruktura też leży i kwiczy.

Tutaj w grę wchodzą tylko i wyłącznie rakiety. Nic innego nie miałoby racji bytu.

4

@Xxxbarca4ever Łebedyn jest dużo dalej na wschód od Kijowa.

3

@robsons23 Bombowiec strategiczny służący do przenoszenia głowic jądrowych.

A na poważnie Bombardier to po prostu nazwa Kanadyjskiej firmy produkującej odrzutowce.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@robsons23 Jakiś prywatny odrzutowiec. Wcale nie musi być rosyjski, więc może lecieć sobie nad nami.

4

@DarkShen O, mityczne teksty, że po służbie wojskowej faceci przestaną chodzić w rurkach xDˣᴰ

Panie kiedyś to było. Teraz to już nie ma.

0

@NaFazieHitman Mogą wygrać Puchar Polski.

9

@Rastafarnianin Czy ja dobrze widzę, że oni nie dość, że spalili HOLOWANY przez TRAKTOR pojazd, to jeszcze doznali poważnych oparzeń ciała i prawie spalili samochód? O.O

0

@prokofiew Ale wiesz, że wówczas z Ukrainy nie zostanie kamień na kamieniu?

1

@ferdas_rawa Harari? TOP

0

@MESSIah16
Ore, ore sza ba da ba da amore.
Ore, ore czołg ci zapi******

17

@patrix211 Gorzej jak to będzie młody, umięśniony, wysoki Ukrainiec.

6

@KrystianR Przecież nasze lotnictwo jest nieporównywalnie lepsze niż Ukraińskie, a to podstawa dzisiejszej armii...

13

Ukraina spuszcza łomot Rosjanom, a jeszcze w 2016 ich pojazdy pancerne przegrywały z Daewoo Lanosem. Niesamowity postęp.


1

@Azi Moim zdaniem jest to bardzo dobra analiza działań Rosji. Najpierw zrobili rozpoznanie w boju, a teraz rzucą resztę sił. I obawiam się, że faktycznie jeszcze chwila i Ruscy postanowią odcinać Ukrainę bezpośrednio przy granicy Polski, aby zablokować dostawy broni. No i dziwne, że nie atakują od Naddniestrza, ale możliwe, że trudne byłoby transportowanie zaopatrzenia.

3

@anxted Będę mieć jakieś 50 km do wyrzutni atomowych. Miło.

2

Kepa ty BOGU hahahahhahahahahhaha

3

Całe szczęście, że Kepa wszedł bronić rzuty karne, bo nie wiem jakby Chelsea sobie poradziła bez niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?