2

@kwm "ziolo pale do dzis, mdma czasem wjezdza, wszystkie psychodeliki, jednak DMT nie nadaje sie do funu, tylko do przygody, ktora notabene zawsze jest niesamowita.
Probowalem wszystkiego procz heroiny.
Z rzeczami typu dmt, czy iboga nie nastawialbym sie na melanzyk ;d
Koko tez czasem wjedzie, ale najlepszy jest browar z wiadrem xD"

Na Twoim przykładzie bardzo dobrze widać jak zły wpływ na mózg mają narkotyki.

3

@Kondziubarca To Rosja go powinna sfinansować.

1

@Medium Ależ wspomnienia przywołałeś.


9

@Abominacja A co dopiero, gdy Izrael urządził największe na świecie getto i prześladował, wysiedlał i mordował Palestyńczyków. Większość zachodu klapki na oczach.

3

@Shear007 Już to widzę jak McDonald's pakuje się. Wyrzucenie kilku tysięcy ludzi na bruk, zmarnowanie ogromnych ilości jedzenia, a nieruchomości jedynie do całkowitego remontu lub wyburzenia. Nie mówiąc o tym ile miliardów straci korporacja...

22

@kkbarca Dostać kwiaty i jeszcze z dużym prawdopodobieństwem ocalić swoje życie? Biorę w ciemno w przypadku wojny.

0

@P33ck Brakuje Jagiellonii Białystok, ale mogę Ci to wybaczyć.

24

Nie wiem czy było, ale genialne, więc warto wrzucić ponownie :D


0

@Hubsao Wszystko na wikipedii jest napisane.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Simo_Häyhä

0

@Hosh

2

Koulibaly przejechał korkiem po nodze pięknemu Żiru. Drastyczne zdjęcie w odpowiedzi.

26

@AdamaTraore #StopKillingUkrainians

8

Jeżeli to prawda, to Trump wspiął się na wyżyny intelektu.



7

Bartek Drągowski I Welcome to Barcelona I Best saves 2022 I Akcent - Przekorny los remix

0

@18cm Czyim multikontem jesteś?

0

@Sysia11 Barcelona wygrała Ligę Mistrzów 4 razy.

3

@Kapitan hawk O tym, że sędziowie sprzedali mecz Barcelony z Chelsea w 2009 nikt nie pamięta, więc tym bardziej nikt nie będzie pamiętał meczów Realu. A pucharki będą dalej w gablocie.

1

@Peszko07 A ja na swojego Golfa narzekam...

6

@Kapitan hawk I w 5 lat wygrał Ligę Mistrzów tyle samo razy, ile Barca od jej powstania.

0

Ależ ten Real ma potężne pierd...nięcie.

1

Ależ bramka teraz. Czapki z głów.

1

O 21:35 na TVP 1 jeden z najlepszych filmów wojennych ostatnich lat. Nakręcony w stylu Birdmana, czyli jako jedna scena, bez widocznych cięć - 1917 w reżyserii Sama Mendesa.

9

@Aureczek Dostawać wypłatę w jednym banknocie? :(

8

@kamil9040 Tak będzie. Czołgi wyjadą na ulice w Paryżu, Londynie, Berlinie i Warszawie. W sklepach zabraknie papieru toaletowego i folii aluminiowej z której będziemy robić czapeczki, aby kosmici nie czytali nam w myślach.

3

@VanBest Ballada o Busterze Scruggsie

3

Nowy Batman? TOP. Polecam każdemu.

@Rewolucja123

8

@tristan87 Rosjanin Erytrejczyk dwa bratanki.

1

@Cochise Ze względu na czysty humanizm obecna pomoc musi być wystarczająca, bo nikt nie zaryzykuje wyludnienia całej planety przez wojnę nuklearną. Nikt nie może włączać się oficjalnie w wojnę, bo przyparcie do muru szaleńca z czerwonym guzikiem, który może w 30 minut wyludnić Europę, jest delikatnie mówiąc niezalecane.

1

@szoch6 Uważasz, że nie mam kompetencji do wypowiadania się na temat strategii i polityki? To pokaż swoje kwalifikacje.

https://zapodaj.net/ef8ae76599f0a.png.html

5

@Kondziubarca Gruzja? O.o To zaraz będzie Unia Europejsko-Azjatycka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?