Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kwm "ziolo pale do dzis, mdma czasem wjezdza, wszystkie psychodeliki, jednak DMT nie nadaje sie do funu, tylko do przygody, ktora notabene zawsze jest niesamowita.
Probowalem wszystkiego procz heroiny.
Z rzeczami typu dmt, czy iboga nie nastawialbym sie na melanzyk ;d
Koko tez czasem wjedzie, ale najlepszy jest browar z wiadrem xD"
Na Twoim przykładzie bardzo dobrze widać jak zły wpływ na mózg mają narkotyki.
3
@Kondziubarca To Rosja go powinna sfinansować.
1
@Medium Ależ wspomnienia przywołałeś.
9
@Abominacja A co dopiero, gdy Izrael urządził największe na świecie getto i prześladował, wysiedlał i mordował Palestyńczyków. Większość zachodu klapki na oczach.
3
@Shear007 Już to widzę jak McDonald's pakuje się. Wyrzucenie kilku tysięcy ludzi na bruk, zmarnowanie ogromnych ilości jedzenia, a nieruchomości jedynie do całkowitego remontu lub wyburzenia. Nie mówiąc o tym ile miliardów straci korporacja...
22
@kkbarca Dostać kwiaty i jeszcze z dużym prawdopodobieństwem ocalić swoje życie? Biorę w ciemno w przypadku wojny.
0
@P33ck Brakuje Jagiellonii Białystok, ale mogę Ci to wybaczyć.
24
Nie wiem czy było, ale genialne, więc warto wrzucić ponownie :D
0
@Hubsao Wszystko na wikipedii jest napisane.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Simo_Häyhä
0
@Hosh
2
Koulibaly przejechał korkiem po nodze pięknemu Żiru. Drastyczne zdjęcie w odpowiedzi.
26
@AdamaTraore #StopKillingUkrainians
8
Jeżeli to prawda, to Trump wspiął się na wyżyny intelektu.
7
Bartek Drągowski I Welcome to Barcelona I Best saves 2022 I Akcent - Przekorny los remix
0
@18cm Czyim multikontem jesteś?
0
@Sysia11 Barcelona wygrała Ligę Mistrzów 4 razy.
3
@Kapitan hawk O tym, że sędziowie sprzedali mecz Barcelony z Chelsea w 2009 nikt nie pamięta, więc tym bardziej nikt nie będzie pamiętał meczów Realu. A pucharki będą dalej w gablocie.
1
@Peszko07 A ja na swojego Golfa narzekam...
6
@Kapitan hawk I w 5 lat wygrał Ligę Mistrzów tyle samo razy, ile Barca od jej powstania.
0
Ależ ten Real ma potężne pierd...nięcie.
1
Ależ bramka teraz. Czapki z głów.
1
O 21:35 na TVP 1 jeden z najlepszych filmów wojennych ostatnich lat. Nakręcony w stylu Birdmana, czyli jako jedna scena, bez widocznych cięć - 1917 w reżyserii Sama Mendesa.
9
@Aureczek Dostawać wypłatę w jednym banknocie? :(
8
@kamil9040 Tak będzie. Czołgi wyjadą na ulice w Paryżu, Londynie, Berlinie i Warszawie. W sklepach zabraknie papieru toaletowego i folii aluminiowej z której będziemy robić czapeczki, aby kosmici nie czytali nam w myślach.
3
@VanBest Ballada o Busterze Scruggsie
3
Nowy Batman? TOP. Polecam każdemu.
@Rewolucja123
8
@tristan87 Rosjanin Erytrejczyk dwa bratanki.
1
@Cochise Ze względu na czysty humanizm obecna pomoc musi być wystarczająca, bo nikt nie zaryzykuje wyludnienia całej planety przez wojnę nuklearną. Nikt nie może włączać się oficjalnie w wojnę, bo przyparcie do muru szaleńca z czerwonym guzikiem, który może w 30 minut wyludnić Europę, jest delikatnie mówiąc niezalecane.
1
@szoch6 Uważasz, że nie mam kompetencji do wypowiadania się na temat strategii i polityki? To pokaż swoje kwalifikacje.
https://zapodaj.net/ef8ae76599f0a.png.html
5
@Kondziubarca Gruzja? O.o To zaraz będzie Unia Europejsko-Azjatycka.