Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dawid_J Rozpoznanie bojem:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Rozpoznanie_walką
Trudno przewidzieć co tak naprawdę robi Rosja, ale wysyłanie mięsa armatniego ma sens, żeby po prostu dowiedzieć się czym dysponuje przeciwnik, jak ma rozlokowane siły, na co może sobie pozwolić armia Rosyjska przed drugą falą natarcia.
16
@Kgorecki2500 To już lepiej Hetmana Stanisława Żółkiewskiego - zdobywcy Moskwy.
12
@Sysia11 Cała ta obecna sytuacja na Ukrainie śmierdzi na kilometr. Przecież Rosja popełniła tyle błędów strategicznych, że ktoś kto ma co najmniej 3000 godzin w Hearts of Iron IV by to lepiej zorganizował. Przykład? Lotnisko pod Kijowem - Rosjanie robią desant, nie dając wsparcia na lotnisku, ani wsparcia z powietrza, Brak wysycenia bronią ppanc... To były elitarne jednostki a rozbiła ich brygada obrony terytorialnej...
Albo Ruscy specjalnie przygotowali rozpoznanie bojem i robią sztuczne straty, aby później wejść z prawdziwym natarciem, które już będzie miało wystarczające dane co do ataku, a wojsko Ukrainy będzie przerzedzone
Albo po prostu dowództwo Rosji to idioci a sama armia jest beznadziejnie wyposażona i nieprzygotowana.
2
@Azacca Czy przereklamowany? Gość zdobył tylko złoty medal z Argentyną i na tym się skończyło. Nic więcej nie osiągnął. Przez 20 lat wygrał jeden medal i koniec xD Słabiutki trener po prostu.
38
Jagiellonia też z dobrym przekazem.
14
W KSW nie ma takich nokautów jaki zrobił Bogdan Tiru.
https://x.com/obok_bramki/status/1497903821833617410
13
W pobliżu Chersoniu Cyganie ukradli Rosjanom czołg.
https://24tv.ua/ru/pod-kahovkoj-ukrainskie-cygane-ukrali-u-rossijan-tank-mestnye_n1881615
36
Erdogan zamyka cieśniny dla Rosjan.
7
@dux Bo furiat zrobi następna część Fallouta.
0
@IronSanHybrid Indie to mają pewnie wywalone w Europę i jej konflikty, a ZEA po prostu się nie opłacało głosować.
0
@IronSanHybrid Ale co to zmienia skoro i tak weto Rosji wszystko zatrzymuje.
5
@prokofiew Że też o tym NATO nie pomyślało. Myślałeś o kandydaturze na szefa NATO?
0
@JonSnow Oczywiście. Nigdy żaden kraj nie powinien zmuszać do walki. I jak widać nie ma żadnego argumentu za tym, aby mógł zmusić.
0
@John_Doe Zależy. Bo patriotyzm może mieć różne oblicza. Do tej pory żył w kraju, pracował, płacił podatki. Uciekł przed wojną ale też może zostawić zapasy w kraju, albo pomagać zza granicy.
0
@Rust_Cohle Módl się o to, żeby Putin upadł i sobie głupi łeb rozwalił. Któryś Bóg może wysłucha.
3
@JonSnow Walczyć mogą ochotnicy oraz wojsko zawodowe. Czyli rozumiem, że żadnego innego argumentu nie masz? Dziękuję, następny.
7
@BOSSS85 Podaj jeden logiczny argument za przymusem walki za kraj.
1
@kamilos1214 No to taka Holandia ma 2 razy mniej ludności niż Polska, a PKB prawie dwukrotnie większe. Te kraje po prostu mają silną gospodarkę i dobrą pozycję międzynarodową.
1
@kamilos1214 Belgia mały kraj? PKB niewiele mniejsze od Polski.
Nie liczy się powierzchnia a siła gospodarki.
1
@Arkon Za młody jestem żeby pamiętać, ale czytałem książkę Sachiego. Lata 89/90 to był kosmos w wykonaniu klubu z Mediolanu.
https://www.empik.com/arrigo-sacchi-sacchi-arrigo-garlando-luigi,p1261627555,ksiazka-p
5
@michal26 Obliczyli, że wyjście na frajerów mniej się opłaca niż zostawienie Rosji w SWIFT.
2
@Arkon Liverpool, Milan, Ajax, Jagiellonia Białystok.
2
@John_Doe Tak, bo teraz to najważniejsza jest kłótnia o nazwę ulicy...
32
@potrojnakorona Niemcy przemówili ludzkim głosem.
1
@martin3131 *nasrać do hełmów i odesłać.
37
@tristan87 Niemcy się kompromitują. Wiadomo, że jest to kraj, który bardzo dobrze dba o własne interesy, ale jednak coś takiego to jest żenada.
0
@Wilczeq Było, ale zawsze cieszy.
1
@kaamil1910 Nie wiem co jest męskie a co nie. Wiem tylko, że zapewnienie ochrony swojej rodzinie jest jedną z najodważniejszych rzeczy jakie można w życiu zrobić. Więc ucieczka przed walką w celu ochrony swojej rodziny nie jest tchórzostwem.
Chwała tym co chcą walczyć z własnej woli, zrozumienie dla tych co zabiorą swoje rodziny w bezpieczne miejsce. Wieczna hańba i śmierć tym, co doprowadzili do sytuacji, że ludzie muszą stanąć przed wyborem - uciekać czy walczyć.
24
@barcelonaLM W odpowiedzi Ukraina powinna wezwać armię rosyjską do obalenia Putina.
1
@The Nameless Wypowiedź człowieka, który zawsze milczał, odebrała wszystkim mowę.