Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@MesQueUnClub96 Kubica stworzył potwora.
1
@Chaoss Kubica stworzył Bestię. Russell > GOAT.
0
To jest TEN sezon Ferrari.
3
@Kitek1640 Jakbyś miał Mental Cristiano Ronaldo to byś ich poustawiał.
1
@Kgorecki2500 Zdecydowanie M&M's.
1
@tomek8756 W Bundeslidze też coś takiego się zdarzyło z tego co pamiętam.
8
W sumie tak to wygląda.
0
Można powiedzieć, że Polska w tym meczu grała bezobjawowo.
2
Tego by nawet Xavi nie naprawił.
1
#CzesławMichniewicz Thank You And Good Luck!
0
Usunięta scena z filmu The Batman. Co sądzicie o tym Jokerze? Na pierwszy rzut oka może być lepszy niz Ledger?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Właśnie przypomniałem sobie dlaczego nie znoszę przerw na reprezentację. Ależ by się obejrzało taki mecz Barcy zamiast tej kopaniny.
1
@BarcaSupporter Beata Tyszkiewicz
2
@masq Nie dziwię się Niemcom, że nie chce im się płacić 3% PKB na wojsko. Czwarte* państwo pod względem PKB na świecie. Gdzie oni te lotniskowce zacumują? W Hamburgu?
1
@Muszynianka Mam to o czym mówisz tylko, że w Vectrze. Normalnie odblokują Ci 3 kanały na dekoderze. Następnie musisz pobrać aplikację HBO MAX na telewizor. Ja mam 4 letniego Samsunga i już złodzieje nie mają opcji pobrania HBO MAX, więc na 6 letnim też raczej nie będzie tej opcji, ale możesz pobrać aplikację HBO MAX na PS4 w zakładce telewizja. Pewnie Ci wytłumaczą jak się robi konto na HBO MAX, ale u mnie wygląda to tak: Wchodzisz na stronę HBO MAX na komputerze i wybierasz zarejestruj - abonenci u operatorów - wybierasz UPC i numer swojego klienta UPC - no i tworzysz konto.
12
@Kgorecki2500 Chłop weźmie ze sobą 300 mężczyzn urodzonych w Sparcie i ruskie same uciekną jak o tym usłyszą.
2
@Transu96 Ronaldowi* brzmi lepiej.
11
@BartqRKO
"Gdzie strumyk płynie z wolna,
Rozsiewa zioła maj,
Stokrotka rosła polna
A nad nią szumiał gaj."
4
@Azacca Jako Global chętnie nauczę tych leszczy jak kontrolować full auto z kałacha.
12
Obawiam się, że Jeremi może się bardzo źle Ukraińcom kojarzyć.
1
@P33ck Chłop przez w ostatnich dwudziestu latach wygrał 1 (słownie: jedno) wartościowe trofeum - Złoto Olimpijskie z Argentyną w 2004 roku. No i tyle. To nawet nie jest przereklamowany trener, bo nie wiem czy może być przereklamowany ktoś, kto nic poważnego nie wygrywa.
6
@michal26 Jeżeli teoria Wieloświatu jest prawdziwa, to istnieje taki wszechświat, w którym Modrić w tej sytuacji przeskoczył Araujo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@P33ck Bramkarzem xDD Sorry.
No to Rene Higuita, bo kocham jego skok skorpiona.
0
@Gavinho Jak ma Globala w csie, to od razu ranga oficerska.
3
@robimen12345 Słuchaj świeżak, coś Ci powiem. Jesteś tutaj tylko 333 dni i już narzekasz. Ja tutaj w ogóle nie widzę ludzi toksycznych. Jak się nie podoba to nikt Ci nie każe tu zaglądać.
2
@vangoor W końcu wróci Brazylijski Książę zamknięty w Złotej Klatce. Już się nie mogę doczekać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Kapitan hawk Obejrzę z nadzieją, ze tym razem będzie manita.
5
@P33ck Jakoś mi ten Thiago Silva nie pasuje. Już szybciej bym dał Pique za niego.
2
@RobiS Tu artykuł.
https://www.cdprojekt.com/pl/media/aktualnosci/nowa-wiedzminska-saga-zapowiedziana-studio-cd-projekt-red-bedzie-tworzyc-gry-na-silniku-unreal-engine-5-w-ramach-strategicznej-wspolpracy-z-epic-games/