La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2047 Culés

5

Ale, żeby nie było za kolorowo to niestety ale Orban raczej zdobędzie większość konstytucyjną. Założę się, że prawdziwe wyniki były inne. Prawda jest jednak taka, że na Węgrzech wygrał Putin:
https://mobile.twitter.com/LukaszBok/status/1510726129484812290
@tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323

7

@Kgorecki2500 Frekwencja wyniosła zawrotne 130%.

5

@Kgorecki2500 Spokojnie Ordo debilis pilnuje wyborów. Prawica nigdy nie oszukuje przecież, kradnie tylko Tusk

konto usunięte

0

@Kgorecki2500 jakieś dowody? Czy tylko ci się "wydaje" bo nie popierasz Orbana? Uwierz nie wszyscy mają takie poglądy jak ty i widocznie na Węgrzech Orbana popierają.

2

@Death_voice
1. Na Węgrzech nie ma wolnych mediów tylko rządowa tuba propagandowa
2. Orban opowiada się przeciwko sankcjom energetycznym na Rosję. Ktoś powie, że Niemcy też. No ok, ale te przynajmniej chcą się uniezależnić a ten ma wywalone.
3. Dodatkowo narracja jakoby to Ukraina wywołała wojnę z Rosją, że Zełeński chce wciągnąć do wojny Węgry.
4. Nie pozwala na transport broni przez swój kraj. Jeżeli zdobędzie większość konstytucyjną (a wiele na to wskazuje) to obawiam się, że i opozycja zacznie mieć ciężko. To są metody Putina. Podejrzewam, że po tych wyborach to i legalna opozycja może zacząć mieć problemy.
Aha, rzetelności wyborów pilnuje... Ordo Luris XD

konto usunięte

0

@Kgorecki2500 1. Oczywiście że są, poza tym większość i tak ma dostęp do internetu. A że ma przewagę dzięki mediom, no to cóż, uroki demokracji ;) PiS w 2015 też kompletnie nie miał żadnych swoich mediów w mainstreamie, tak jak opozycja na Węgrzech dzisiaj, a mimo to wygrał, bo niekompetencja PO przeważyła. Jak widać rządy Orbana aż tak źle dla Węgrów nie są, bo poparcie mu nie spada.
2. To nie ma nic do rzeczy, może Węgrów to nie obchodzi, poza tym sam sobie udowodniłeś, że jesteś nieobiektywny bo Niemiaszki ci już nie przeszkadzają, a przynajmniej nie widziałem żebyś ich tak krytykował jak Orbana z którego mam wrażenie się kozła ofiarnego próbuje zrobić ;)
3. To również nie ma nic do rzeczy.
4. To również nie ma nic do rzeczy. Przyjął sporo uchodźców Ukraińskich, a mógł tego nie robić. Oczywiście że należy wywierać na nim presję za to że nie odciął się od Putina, ale nie zrobili tego ani Niemcy ani Francuzi. A że planują to wiesz, pogadamy za jakiś czas, bo wcale bym się nie zdziwił jakby zamach stanu w Rosji był, wstawili nowa "demokratyczna" twarz i po jakimś czasie wszystko wróciłoby do normy ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?