Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lukaszmatusiewicz Inna mentalność obu drużyn i aura, obie na niekorzyść Barcelony.
0
@kuz 3-0 by ogromnie podbudowało tych młodych chłopaków, ale ja w taki wynik nie wierzę PSG to inna ekipa niż 3 lata temu.
0
@Maciasek Tak rower był na dachu samochodu.
2
@Bagsik88 Tak coś czułem do czego to zmierza, ale nie mogłem oprzeć się pokusie czego jeszcze się dowiem.
1
@FutbolToMagia Kiedy cię obrażałem od kiedy to wypominanie kłamstw i nadużyć jest obrażaniem. No pewnie argumenty nie są merytoryczne a ty za to wciąż swoją listą ekspertów się nie dzielisz, czemu mnie to nie dziwi.
3
@FutbolToMagia No i znów wyszło szydło z worka, ataki na mnie ty się znasz ja nie.
Ale ja ci już wyjaśniłem nawet jeśli chcesz trenerów Barcelony ośmieszyć to trenerzy reprezentacji podsumowują twoje oko do Puiga, ruszyłeś wtedy z Bruno znów nie wyszło bo chłopak którego wyśmiewałeś miał 8 razy więcej występów niż Puig a przecież Puigowi było dużo łatwiej jako talentowi La Masii.
No i podsumowałeś reprezentacja się nie liczy, więc co się liczy jak nie opinie ludzi którzy obserwują go na bieżąco. Jeśli dla ciebie ważniejsza jest opinia Gattuso niż trenerów Barcelony czy Reprezentacji Hiszpanii to dalsza dyskusja mija się z celem.
Akurat masz wielkiego pecha bo ja nigdy nie atakowałem Semedo to ty pisaniem o nim że był wybitny wymuszasz na mnie to bym się do tego odnosił, wręcz przeciwnie Portugalczyka darzyłem sympatią ale na pewno nie był tak dobry jak ty tu go przedstawiasz.
No oburzasz się ocenianiem Semedo po meczy z Bayernem a to samo robisz z Coutinho, wstydu nie masz.
No sprawdziłem po powrocie z kontuzji 20 lis 2020 zagrał jeszcze 10 spotkań w każdym kolejnym jego rola malała w zespole Pedri w tym samym czasie zagrał 12 ale o wiele więcej minut spędził na murawie, i to Brazylijczyk znów wracał na skrzydło nie dzieciak, więc tak ten 17/18 latek wyjaśnił Coutinho.
A ty masz taką wiedzę(pierwsze zdania)? No teraz widzę zmieniłeś słowa ja wciąż czekam na tych fachowców/wielkich piłki którzy widzą w Puigu Iniestę.
Jak nie masz zamiaru ich podać to po prostu przyznaj się ze palnąłeś głupotę bo to brnięcie w zaparte od pewnego czasu idzie ci coraz gorzej.
0
@tomasz.s94 Nie bo Alaba nie chce grać na ŚO i ma za dużą pensję, Garcia to kot w worku, Umtiti ma iść na sprzedaż a Lenglet to wciąż dobry piłkarz co udowodnił i musi zostać bo o lepszego może być trudno.
2
@FutbolToMagia
I cały jego sezon w Bayernie chcesz podsumować meczem z Barceloną. Widzę że schodzimy z poziomem coraz niżej a sądziłem ze po "reprezentacja nie ma znaczenia" nie będziemy, a co ma wspólnego gra w Bayernie do tej w Barcelonie bo nie rozumiem i tu i tu grał słabo.
To że ktoś gdzieś gra świetnie nie znaczy że to samo pokaże w Barcelonie przykładów w ostatnich latach w bród.
No widziałem jak grał w pomocy 433 i wylądował na skrzydle, Koeman dał mu 10 ale Pedri go wyjaśnił.
Wszyscy to widzieli czyli kto, ci sami wymyśleni fachowcy którzy widzą w Puigu Iniestę, bo wciąż nie podałeś nazwisk kłamałeś o Gattuso którego podałeś jako przykład masz zerową wiarygodność.
0
@Colon Lewe skrzydło jest paskudne ale nie mam cię gdzie upchnąć.
0
@itmustbejoke A to Aguero będzie za darmo grał? Akurat ci przychodzący za "darmo" życzą sobie wyższe kwoty.
0
@kaamil1910 Dobra daj mi trzy mecze jak gra z rywalem parkującym lotniskowiec na 20-30 metrze obejrzę i ci powiem co z tego będzie.
0
@kaamil1910 Na tą chwilę są poza jakimikolwiek Europejskimi pucharami więc jeśli tak zostanie to wszystko będzie wiadomo.
0
@FutbolToMagia Ile spotkań Bayernu obejrzałeś czy jesteś kolejnym którego zaślepiły gole i asysty w meczu z truchtającą Barceloną(zresztą nawiązanie do LM to wyjaśnia) zobacz sobie jaki miał wkład w tą wspinaczkę do finału, normalnego gościa podejrzewał bym o zakłopotanie ale ty masz wyjątkowo grubą skórę. A Coutinho nie spełnił pokładanych w nim nadziei i Bawarczycy go oddali lekką ręką.
No zaczął nieźle a potem wyglądał gorzej, dublowanie się z Messim też nie pomaga, ma też podobny problem jak twój Puig nie ma dla niego za bardzo pozycji w obecnych ustawieniach.
To że Don Andres tak powiedział świadczy tylko o jego klasie, to że poziom jaki reprezentował go nie zadowalał nie ma nic wspólnego z tym że był słaby na tle reszty pomocników, o czym tu ludzie wielokrotnie pisali.
Wciąż czekam na te nazwiska porównujące Puiga do Iniesty bo wymieniałeś Gattuso podawałeś link jako dowód z treści wynikało co innego, to kto wielki widzi w Puigu Iniestę?
0
@FutbolToMagia Znowu kręcisz nikt nie pisze że jest emerytem czy jest stary tylko że w jego wieku ma minut w dorosłej na wyższym poziomie piłce śmieszną ilość, porównywany Dembele już w swoim pierwszym sezonie miał więcej minut niż Puig całej kariery to samo Bruno z którego się naśmiewałeś.
2
@jondeca A wiesz co z Ansu? Bo z tego co na razie wyszło nie jest kolorowo.
0
@FutbolToMagia Coutinho odzyskiwał formę:) do tego Puig :) Iniesta był słabiutki w ostatnim okresie :) Halo czy to prima aprilis.
0
@MESSIah16 No ile młodych kobie wyjechało na zachód europy, przecież to musi się odbić na wskaźnikach, a z racji tego że kolejne będą wyjeżdżać to lepiej na pewno nie będzie.
1
@Klimach fan No a znasz ich historię że się tak oburzasz na to stwierdzenie.
Tylko jedno mistrzostwo przed szejkami za to sporo pucharów, jak dla mnie to pod względem trofeów to jakieś 5-6 miejsce przed erą szejków
Zobacz sobie na lata 2004-2011 szału tam nie było delikatnie mówiąc.
A to że grali tam świetni piłkarze nie przeczy temu że to sztuczny twór. MC ma prawie 150 lat ale tak to też sztuczny twór bo bez inwestycji petrodolarow dalej bił by się o LE, Chelsea i inne zabawki bogaczy to pokazują że z dużymi pieniędzmi można łatwo wbic się wysoko, na takie wyniki normalnie działający klub potrzebował by lat a i to nie jest gwarantowane.
0
@kartovel Segi Roberto zarabia takie pieniądze że niech gra a dwóch :)
0
@Przemek2323 Ostanio miała kiepski PR to zrzuciła atomówkę.
0
@MESSIah16 Nie analizujemy bo większość forum ma ok 20 lat ale posłuchaj tych dziadków w studiach tv tam co chwila kiedyś to było
Co do historii to ok tylko jeśli projekt MC skończy się za 5 lat no nikt z tych starszych kibiców nie będzie cicho w dyskusji zestawiającej kluby z Manchesteru.
No i nie wiadomo jak będzie wyglądała piłka za 60 lat, raz zainteresowanie młodych spada dwa wielka piłka może uciec w inne rejony świata.
0
@FutbolToMagia No to ten sam którego wkleiłem wyżej, dalej śmiej się z tych "średnich" drużyn a chłopak w reprezentacjach młodzieżowych ma 8x więcej występów niż mocarny ultra talent z Barcelony, to dopiero jest przykre
No to fajnie że tak uważasz tylko na jakich pozycjach jest lepsza? Bo wciąż w kadrze jest Messi Busquets Pique Alba Mats Umtiti zdrowy wszyscy 3 lata młodsi do tego Iniesta Suarez Rakitić Paulinho Mascherano eeeh twój Semedo, do tego EV był słaby jakim cudem on deptał LL.
To się wręcz smutne robi.
0
@mkord Plany właścicieli to często są jak bajki. No zobaczymy jak będzie z zapełnieniem stadionu w drugim sezonie po oddaniu obiektu. No tak najlepiej to wydać wszystko na stadion jak się właścicielowi znudzi to niech miasto to utrzymuje.
0
@FutbolToMagia EV miał przede wszystkim lepszą drużynę, zwłaszcza w pierwszym sezonie. Nikt nie robi z niego boga, to ty robisz z niego diabło-nieudacznika, normalni ludzie doceniają to co robi i że daje minuty młodym, ale zawsze znajda się hm powiedzmy marzyciele którzy upchnęli by jeszcze pięciu dzieciaków czy marudy jak ty bo niby Barca wygrywa ale nie jest dobrze bo piłkarz który trenerowi nie pasuje do koncepcji nie gra, coś co w twoim słowniku nazywa się niszczenie klubu :).
Ten Bruno?
Portugalia Portugalia U21 18 meczy
Portugalia Portugalia U20 5 meczy
Portugalia Portugalia U19 2 mecze
Portugalia Portugalia Igrzyska 3 mecze
Nie pisz że nikt o nim nie słyszał bo ludzie z branży słyszeli na pewno, a skoro o plątaniu mowa to już w pierwszym sezonie wyplątał 2000 minut czyli więcej niż puig w dorosłej piłce do tej pory, aż mi się szkoda cię zrobiło.
No ale dobra Don Andrés do którego go tu porównujesz miał
Prawie 6000 minut a w reprezentacjach młodzieżowych 25 spotkań.
No dla mnie to wyglądał dobrze w zeszłym sezonie na tle Rakitića i Vidala bez motywacji. U Koemana miał czystą kartę, więc to twoja opinia że zasłużył ja na przykład jestem większym fanem Pedriego i on mi się dużo bardziej podoba, i to on wygląda jakby z pierwszym składem trenował od dwóch lat a nie Puig, na pewno nie nazwał bym jego gry wzorowej raczej chaotyczną.
To fajnie że kibicujesz chłopakowi ale patrzysz na niego przez różowe okulary.
0
@Norkusik No pisałem to w innym poście że kowalowi chyba pomyliło się i zamiast mówić o początkach Laporty powiedział o początkach Pepa w pierwszym składzie.
1
@FutbolToMagia No mimo mojej całej niechęci do EV to tak jest dobrym trenerem( a widziałeś ostatni sezon Lucho czy Rijka z dużo lepszymi składami, nie ucz mnie o filozofii bo Bacy kibicuję grubo ponad 20 lat), Sentien próbował ale na Bayern już nie i to tak zostawię. Koeman na nikogo się nie obraził tylko postawił sprawę jasno na samym początku ma do tego prawo, a ty dalej tego zrozumieć nie możesz.
Atakujesz Koemana a o EV piszesz że był słaby, więc może warto wyciągnąć wnioski ze swoich opinii że jeden zbiera żniwo po drugim, no ale to by ci nie pasowało do narracji. No i wyciąganie Joaquinów jest śmieszne bo nie ma trenera który nie miał by konfliktów z zawodnikiem.
Ma 3 mecze w reprezentacjach młodzieżowych w wieku 21 lat, gościu jak na super talent to jest dramatyczna sytuacja.
No jeśli dla ciebie EV to słaby trener to Porto czy PSV Arsenal to słabe kluby, Milan nie grał w LM.
3 lata temu, nawet nie ma co komentować.
Oferta Arsenalu niekorzystna dla Barcelony, klub dostaje takich setki rocznie.
Zapytanie to walka, fajny masz słowniczek skoro w większości nawet ofert nie przedstawili.
A no i ciekawa sprawa odnośnie Porto wszystkie informacje odnośnie Puiga wychodzą od Hiszpańskich źródeł, wszystkie Portugalskie portale które podały źródła podają Hiszpańskie, to brzmi jakby w Porto o tym nie wiedzieli :)
Podałeś tylko Gattuso albo ślepy jestem, a w artykule który podajesz jako dowód do Iniesty porównuje go Daniele Massaro kurde ty to jesteś dobry , nawet twoje dowody do narracji nie pasują :(
0
@Comentateiro Ja bym się dużo bardziej uczepił braku karnego po faulu Mascherano na di Marii.
0
@MESSIah16 Ciekawe o co się modli, jak o zdrowie to ok, jak o to by wygrać to :)
0
@Norkusik Laporta jak zaczynał to Pique miał 16 lat :) i właśnie odchodził do MU.
0
@FutbolToMagia No ok już wszystko wiemy trzech trenerów Barcelony to nieudacznicy bo nie potrafią dostrzec tej masy talentu w ciele 15 latka.
Ale to samo trzeba by napisać o kilku trenerach młodzieżowych reprezentacji, na tamtym poziomie 1. jego talent powinien być jeszcze bardziej widoczny 2. jego mankamenty będą mniej widoczne.
Inne kluby też się o niego nie zabijają, ciekawe czemu, a tak zaraz mi napiszesz że nie pytają bo ogłosił że nie chce odejść i wszyscy to szanują i nie walczą o ten mega talent.