Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Survier Nie wiem jak Depay by sobie poradził z autobusami ale więcej intensywności w pomocy i jako taka skuteczność to te gry wyglądały by lepiej i punktów też było by więcej.
0
@Pilka_jest_okragla No ja się nie zgodzę, młody talent to również 19 latek i 20 latek, ten Fati i Pedri wam psują perspektywę.
0
@BartqRKO Ogólnie to mam wrażenie że Villa(prywatnie uwielbiam) ma tu opinię dużo lepszego zawodnika niż odbierano go w czasach kiedy grał, bo ja pamiętam raczej narzekania może nie takie jak łapie tridente Bartomeu ale wtedy nie było na niego szału. A jak już złapał formę to ta szybko się skończyła tym potwornym urazem z Al-Sadd SC który zabrał mu resztę sezonu i początek kolejnego ze względu na ostrożne wprowadzanie, więc akurat tu zaliczenie zjazdu jest zrozumiale.
0
@Persyfl No ja najzwyczajniej o tej kobiecie zapomniałem i też musiałem sprawdzić, ale taka jest brutalnie mówiąc kolej rzeczy.
0
@FDJ Dotychczasowi trenerzy widzieli to inaczej zwłaszcza jego wkład w młodzieżową Hiszpańską piłkę budzi wątpliwości.
0
@Kapitan_SW Tylko że jak zaczniemy oddzielać to może się okazać że te dobre transfery to cale nie Joan tylko Tixi, więc trzeba oceniać wszystko jako całokształt bo i pod dobrymi i pod złymi podpisywał się Johan. Ale masz rację ciężko było odmówić Pepowi.
1
@JimMorrisonFCB https://strefainwestorow.pl/artykuly/ludzie/20210210/student-zarobil-na-gamestop
2
@kuz No ja bym nazwał wymianę Ibry za Eto za mocną wpadkę, Ukrainiec, Białorusin. Ja wiem że pamięć bywa zawodna, ale przed napisaniem to należy sobie co nieco odświeżyć.
Bardzo fajnie tylko niech legendy wrócą przygotowane do objęcia stanowisk.
0
@LS Zdanie może mieć, trzeba mieć jeszcze pieniądze na zwolnienie, albo liczyć ze Holender poświęci kilka milionów.
0
@wroclawianin89 Nic, nie racjonalnego nie przemawia za tym by Pedri grał na pivocie, znów zobaczyliście informację że miał dużo odbiorów i wciskacie go gdzieś gdzie grać nie umie, to samo było w przypadku Puiga w którym tam meczu zaliczył najwięcej odbiorów i ludzie zaczęli pisać pierdółki pokroju od busquetsa by lepiej nie zagrał. A jak by zagrał to było by przynajmniej się stara :0
0
@Pilka_jest_okragla No ja miałem biblię i znam ją lepiej niż nie jeden zatwardziały katol a nawiązania do strefy duchowej odnośnie bibli nie bardzo rozumiem.
0
@wroclawianin89 Za darmo? A to bonusów z agentem za podpis się zrzekają, pensji też pewnie wyższej niż w Lyonie nie zażądają. Za darmo hihihi
0
@busquets5 Przecież mieli mieć dostęp do księgowości już jakiś czas temu, miały miejsce dyskusje odnośnie garcii, wyobrażasz sobie że ktokolwiek by to poparł nie widząc cyferek i wierząc ludziom barto na słowo.
0
@FDJ No to wybitnych czy fajnych, czytasz co piszesz czy tak z rozpędu wystukujesz.
0
@Brashearr Powody do zadowolenia z racji tego że się rozwija=zyskuje na wartości, nic więcej.
0
@wroclawianin89 Uwielbiam te wasze fikołki logiczne byle by tylko Puig grał.
0
@Sysia11 Odnosiłem się do tego przedziwnego rozumowania jakoby tylko Messi miał zyskiwać wraz w wzrostem jakości drużyny.
0
@kamilop No to jest tragedia zwłaszcza że przed najważniejszymi spotkaniami wyglądał dużo lepiej.
0
@Pawelsky A nie jest to jeden z gorszych sezonów Messiego? Czy nie wolno tak pisać bo Messi wszystkie ma równe i wszystkie wspaniałe. Ponadto przypominam ze jak ktoś pisze że to slaby sezon Argntynczyka to nie zestawia go z Lewandowskim czy xxx tylko z tym jak wysoko Messi sobie sam poprzeczkę zawiesił w latach poprzednich. A znafcami sam się podsumowujesz.
1
@cat_r37 Bo jeden gęga to gęgają i inni.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9681521#comment-9681831
0
@Avatarr Skoro dopominasz się o konrada to znaczy że nie oglądasz.
1
@LuisSalvano Jak ja zacznę ciebie cytować to dopiero będzie śmiechu.
0
@BarcaInfo Oglądasz go w BB?
0
@Sysia11 A jakiś piłkarz wygląda lepiej w źle ułożonej drużynie niż w dobrej, ciekawe człowiek stary a LR całe życie uczy. No Messi w MC wymagało by dużych zmian w drużynie. I faktem jest tylko pierwsze zdanie, drugie to opinia.
0
@Messiah10 Bo to się po prostu opłaca, trzeba by się zastanowi kto jest za to odpowiedzialny.
0
@kkbarca No konrad nie, kilka osób o tym pisało a wczoraj pytałem o niego ViscaBarcę i on tez mówił że jak na razie słabiutko.
0
@Zip Prawdziwy kapitan, pięknie go podsumowałeś.
0
Wiem że to fajnie brzmi to wyśmiewanie sezonu przejściowego dopominanie się o 8 dzieciaków nawet jak nie wiecie czy są w formie i tak dalej, ale wiecie że w top 4 w lidze to musimy być.
0
@Pablit Widzę że kolega nie wie co się tu dzieje w czasie meczu.
2
@paweldunajecfcb Dowód że to Koeman tak zdecydował a nie jakieś pierdoły, jak czegoś nie wiesz to nie pisz bzdur, bo wszystko wskazuje na to że to była decyzja baromeu, i odnosił się do tego zarówno RK jak i sam Suarez, ale ty zapewne żyjesz tą wymyśloną rozmową która trwała 15 sekund.