- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 691 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
4
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 691 Culés
0
Nie chcę wyjść na 'typowego polaka'', jestem naprawdę dumny że mamy takiego wielkiego piłkarza jak Lewandowski, jestem szczęśliwy że mogę oglądać najlepszego Polskiego piłkarza w historii, przedstawiam tylko fakty:
Sezon 20-21:
Lewandowski 31 spotkań 32 gole 7 asyst
Messi 31 spotkań 23 gole 6 asyst
Dużo osób twierdzi ze jest to najlepszy sezon Lewego obok oczywiście 19-20
Dużo ''Znawców'' twierdzi że to jeden z najgorszych, jak nie najgorszy sezon Leo od 14 lat.
To tylko pokazuje jak nieosiągalny dla innych był Messi , jak i CR7. Zeszli do poziomu zwykłych śmiertelników, a ''eksperci'' twierdzą że się skończyli xD
Tak wiem gdzie Barcelona jest w tabeli a gdzie Bayern, wiem w jakiej sytuacji Barcelona jest w LM a w jakiej Bayern. Informuje tylko że piłka nożna to sport drużynowy.
1
@Pawelsky Weź się nie przejmuj tutejszymi ekspertami, wczoraj jakiś random próbował wszystkim wmówić, że Lewy jest półkę wyżej niż Suarez na przestrzeni całej kariery xD
1
@Mario96w albo na odwrót że Suarez jest półkę wyżej.
Popatrzeć na osiągnięcia to obiektywnie nie da się żadnego postawić bardzo nad drugim. Tylko i wyłącznie sympatia decyduje.
0
@FDJ Otóż to
0
@Pawelsky A nie jest to jeden z gorszych sezonów Messiego? Czy nie wolno tak pisać bo Messi wszystkie ma równe i wszystkie wspaniałe. Ponadto przypominam ze jak ktoś pisze że to slaby sezon Argntynczyka to nie zestawia go z Lewandowskim czy xxx tylko z tym jak wysoko Messi sobie sam poprzeczkę zawiesił w latach poprzednich. A znafcami sam się podsumowujesz.
0
@Pawelsky a ty z jakiegoś niewytłumaczalnego powodu sugerujesz, że Cristiano kiedyś stał koło Leo