0

@PatrychoO No w tym roku.

0

Artykuł bzdura wszystko tłumaczył Riola.

0

@Borneo Znaczy tu raczej rzuciłem listę przewijających się nazwisk Alba to dla mnie trudny przypadek raz ile straci na odejściu Messiego(ja obstawiam że bardzo) do tego gość nie wtrzymuje ciśnienia.

@Abominacja Całkiem możliwe, moim zdaniem Laporta nic Messiemo wielkiego nie może obiecać a Messi ma już swoje lata. Jeśli nie zawierzy w potencjał młodych to laporta nie wyczaruje mu 5-6 wzmocnień

@ShawnC No w obecnej sytuacji na pewno, osobiście to nie widzę u niego wysokiego sufitu, ale pierwszy sezon miał naprawdę spoko docelowo to jednak powinien by stoper nr 3.

@deespacito No podobna sytuacja jak nie zrobi klubowi przysługi to nie wiem skąd fundusze na zwolnienie.

0

@PatrychoO No w tym roku odszedł Suarez Semedo Rakitic Vidal więc tak cały skład do wymiany.

12

Nie wiem jak wy ale ja tak to widzę.
Laporta: Brait odejdź
Nie
Laporta: Pjanić odejdź.
Nie
Laporta: Busi odejdź.
Nie
Laporta: Alba odejdź.
Nie
Laporta: Pique odejdź.
Nie*
Laporta: Lenglet odejdź.
Nie
Laporta: Umtiti odejdź.
Nie
Laporta: Antek odejdź.
Nie
Laporta: Cou odejdź.
Nie
Laporta: No panowie to jak już sobie wszystko wyjaśniliśmy to po sekstety.

0

@Coutinho007 Większość z nich to koty w worku, raczej nie są to nazwisku urywające tyłek.

0

@4drian0 Ja jestem wielkim fanem tylko ze Busquets to przestał się rozwijać w wieku 25 lat, a od 3 to już jest naprawdę kiepsko. Do tego problem jest taki że Busi potrzebuje określonego typu partnerów by maskowali jego wady.

2

@Vebrol Może wreszcie niektórzy panowie zarabiający po 10 baniek na sezon zamiast przy każdym zagraniu szukać Argentyńczyka zrobią coś więcej, bo Messi dużo daje ale niektórzy zawodnicy to są do rozczytania dla przedszkolaków.

2

@_Specjalista Akurat Rakitić to jedyny zawodnik który jakkolwiek godnie zastąpił odchodzącą legendę klubu. Nie wiem co na tej liście robi Rafa.

1

Barcelona od 2015 nic ważnego nie wygrała.
Przede wszystkim notuje wysokie porażki
=>
Wypominanie zwolnienia EV(od 2017r)
Trochę tu logiki brak.

0

@Dembouz1899 Mnie zastanawia ten Garcia a raczej jego fenomen, wiem że niektórzy upatrują tu powtórki z Pique ale dla mnie to inna sytuacja.

0

@PatrychoO To chciałeś cały skład wymienić? Nie spotkałem się z czymś takim na poważnym poziomie.

1

@FilipBalwisz Żaden piłkarz nie jest ponad klubem.

2

@FilipBalwisz A co mnie Messi obchodzi ja jestem kibicem Barcelony nie Messiego.

0

@sintesox Ma za to pieniądze więc nic dziwnego że komentuje, to redakcja go tu wstawia, kiedyś był moim idolem teraz nie za bardzo ciesze się na jego nowe wypowiedzi.

0

@Coutinho007 To może pora zrozumieć że nie każdy osiąga szczyt, i nie każdemu leży Barcelona, co doskonale pokazują transfery tego klubu na przestrzeni ostatnich 8 lat.

0

@pacior95 To kto powinien zagrać?

1

@Yosemite Dla mnie Bawarczycy najwyżej , z prostej przyczyny ja wierze w coś takiego jak podejście mistrzów, Bayern to ma City czy Psg nigdy nie mieli, choć zeszłoroczny finał może im dużo dać.

0

@Rewolucja123 łatwiej w ostatnich latach wymienić piłkarzy którzy po transferze stoją w miejscu niż takich którzy się rozwijają a stosunek jednych do drugich jest brutalny dla klubu.

0

@Comentateiro No fajnie tylko mecz meczowi nie równy.

0

@czygun No jeśli tylko wyczaruje kasę na odprawę.

0

@BARCA1899Messi kto się czubi ten się lubi :)

0

@Yosemite Fantastyczne liczby, ale był gość który też miał fantastyczne za dzieciaka a potem padło, chyba już to pisałem do ciebie o Ronaldo.

0

@FafitFCB To jest jego cieszynka czy on to na poważnie robi?

0

@konrad1661
Marc-André ter Stegen ?

Umtiti przyszedł za małe pieniądze, ale że dostał śmieszną klauzulę to przy poprawce dostał kosmiczną podwyżkę, a potem przygoda z urazami.

Arujo po karencji w BB.

Ale tak praktycznie nie ma zawodników którzy po transferze się rozwijają.

0

@Robert1603 Tak to widzę:
Laporta: Brait odejdź
Nie
Laporta: Pjanić odejdź
Nie
Laporta: Busi odejdź
Nie
Laporta: Alba odejdź
Nie
Laporta: Pique odejdź
Nie*
Laporta: Lenglet odejdź
Nie
Laporta: Umtiti odejdź
Nie

Lapoerta: No panowie to jak już sobie wszystko wyjaśniliśmy to fajnie.

0

@Kgorecki2500 Tylko że na taki interes pozwolił im Mino, nie było mowy o transferze do wielkiego klubu w tamtym czasie o czym mówił.

0

@Gaz Kto ma grać na pivocie? Dodać trzeba że Holender rodaka widzi wyżej, a i sam zawodniki dużo lepiej tam wygląda, więc kto ma posadzić Busquetsa na ławę. Kandydatury Puiga albo Pedriego potraktuję jako nieśmieszny żart.

0

@VenoM Pewnie to kreatywnie obchodzą żeby mniej podatków płacił.

0

@FDJ No ok bo ja sam jeszcze niedawno byłem wielkim zwolennikiem Puiga teraz trochę mniejszym. Przyjmijmy że 3 trenerów to dyletanci i nie potrafili dostrzec tego geniuszu Puiga, co w takim razie z jego karierą w młodzieżówce on tam powinien być mega gwiazdą, wybacz tego nie da się racjonalnie zbić, nie wierząc w jakąś zmowę by Puiga zniszczyć :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?