2

@MESSIah16 Nie zdąży w trzy lata, musiał bym mieć je lepsze niż trzy ostatnie nie liczę oczywiście obecnego.

0

@VenoM No własnie , bo każdy trener mając do wyboru postawi na nich i ich będzie próbował odbudowywać niż odbudowywać konrada.

0

@VenoM Wiem a to coś zmienia, porównywanie Antka bez formy do konrada bez formy nawet nie jest śmieszne.

2

@socha @takisobiektos No o Umtitim było uzasadnione z Lengletem bym się na pewno nie zgodził.

0

@bari_94 A wiesz w jakiej formie był konrad że tak go tu wywołujesz?

0

@michal26 To nie do końca prawda, ja jak widzę postulaty o granie 8 zawodnikami BB to trochę mnie to śmieszy, fakt to takie romantyczne, tylko że Barcelony obecnie nie stać dosłownie i w przenośni by w przyszłym sezonie nie grać w LM. Więc walka o podium w lidze to obowiązek więc tak jest o co walczyć.

0

@Dalhi No skoro twierdzisz że jest to znaczy że nie masz pojęcia o czym piszesz.

2

@marcin000019 No i co ta żółta zmienia? Że taki żenujący jest ty to naprawdę udany jesteś.

1

@Kingzor No to twój problem że nie rozumiesz, może prześledź zwycięzców złotej gały i co się działo w tych latach ich zdobywania to zrozumiesz. Z jakiegoś powodu 5 z 6 zp zgarnął w czasie gdy miał potężną drużynę a większość jej składu wygrywała w reprezentacji wszystko.

0

@Messibestplayerintheworld Bramki ma 2 asysty 3. Skąd masz statystyki?

0

@dv7wisnia Oj ja bym go tak nie nazwał na pewno inni zawodnicy, Brazylijczyk też bardziej kompletny gracz.

1

@Gregsky10 Ja nie wierzę ja jestem przekonany że będą, z prostej przyczyny to oni decydują gdzie chcą grać a miejsce do kopania świetne a pieniędzmi lepszymi na pewno nikt ich nie skusi w obecnej sytuacji. To ludzi wierzący że Laporta ich wyczyści są śmieszniejsi.Rządzi kontrakt.

1

@mkord To i to jest zależne od drużyny.

1

@karci0 No goli gdy zaczynał z PS i dryblował równolegle do linii bramkowej też praktycznie nie strzela.

1

@macio_944 Ja tego stękania nie jestem fanem rozumiem je ale meczy nie wygrywa się tylko dając show, są inne sposoby i każde z wyjątkiem rzeźni na murawie są dostępne dla każdego, jeden wybiera parkowanie lotniskowca inny chce grać atrakcyjny futbol. Choć faktem jest że od wielkich piłkarzy powinniśmy oczekiwać więcej.

0

@Pawlak1992 No rozumiem że zawodnicy Bb nie byli by totalnie zmiażdżeni grają w końcu w mocarnej trzeciej lidze, no a jakie mają pokonywać zespoły skoro grają w Azji to raz, to że ty ich nie kojarzysz to twoja sprawa a argument że kibic klubu zna więcej zawodników z rezerw(niektórych okrutnie hajpowanych) niż ze składu z ligi katarskiej jest naprawdę zabawny.Kurdę ja też tak mam bo z nazwiska/ksywy kojarzę wszystkich.
No to fajnie myślisz, tylko że 80% tych chłopaków z BB nawet nie zbliży się do kariery tego Cazoli którego tak deprecjonujesz co dobitnie udowadniały największe talenty LM z ostatnich 10 lat.
No i ja uważam że dostali by tęgie baty.

1

@KacperVEB Co oznacza słowo debiut, proponuję zapoznać się ze słownikiem.

1

@Pawel13sz Albo była z Puyolem albo Puyol tylko mówił że to trenował.

3

@Bykunn Po co, bo on zawsze grał tego dobrego szeryfa co z jednej strony pomoże malutkim z drugiej potrząśnie kastą.

4

@KacperVEB Moriba pozdrawia.

0

@Pawlak1992 No to mamy bardzo odmienne zdania. Nie wiem też jak prowadzenie seniorów(fajne nazwiska) i wygrywanie najważniejszych trofeów a rezygnacja z tego na rzecz dzieciaków z trzeciej ligi miała by nie być krokiem w tył. Pomijam już takie pierdółki jak zarobki, które dla Xaviego może nie są najważniejsze ale jego ludzie na pewno by to odczuli.

0

@marcin000019 A miał gorszy start w ostatnich latach niż początek tego sezonu.

0

@Pawlak1992 Bez sensu, jakby jeszcze notował średnie wyniki, a on tam świetną pracę wykonuje, BB to był by ogromny krok w tył.

0

@Rewolucja123 No jak przeciętne drużyny grają na tym poziomie LM i są trzecie w LL to jakie są słabe zespoły?

0

@IronSanHybrid Ta szkoła to studia? Bo dziewczyna z obrazka to wygląda jakby do trzydziestki dobijała.

1

@Survier Nie wiem jak Depay by sobie poradził z autobusami ale więcej intensywności w pomocy i jako taka skuteczność to te gry wyglądały by lepiej i punktów też było by więcej.

0

@Pilka_jest_okragla No ja się nie zgodzę, młody talent to również 19 latek i 20 latek, ten Fati i Pedri wam psują perspektywę.

0

@BartqRKO Ogólnie to mam wrażenie że Villa(prywatnie uwielbiam) ma tu opinię dużo lepszego zawodnika niż odbierano go w czasach kiedy grał, bo ja pamiętam raczej narzekania może nie takie jak łapie tridente Bartomeu ale wtedy nie było na niego szału. A jak już złapał formę to ta szybko się skończyła tym potwornym urazem z Al-Sadd SC który zabrał mu resztę sezonu i początek kolejnego ze względu na ostrożne wprowadzanie, więc akurat tu zaliczenie zjazdu jest zrozumiale.

0

@Persyfl No ja najzwyczajniej o tej kobiecie zapomniałem i też musiałem sprawdzić, ale taka jest brutalnie mówiąc kolej rzeczy.

0

@FDJ Dotychczasowi trenerzy widzieli to inaczej zwłaszcza jego wkład w młodzieżową Hiszpańską piłkę budzi wątpliwości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?