Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krychaaa10 No nie wiem, zresztą wiesz co by się stało gdyby było 2:1 no nie może byłby lotniskowiec w polu karnym i bilibyśmy głową w mur.
1
@Pablit Przecież on nigdy nie był goleadorem to ze gra jako napastnik nie zrobi z niego rasowego napastnika, do tego to prócz Messiego jedyny gracz robiący różnicę, oczywiście że ma wady ale i tu widać zmiany w podejściu.
0
@Pilka_jest_okragla Barcelony nie stać nawet na połowę kwoty jaką on chciał od Bayernu.
0
@marcin000019 Widziałem kilka twoich komentarzy obrażających i szydzących z Dembele i Antka wychwalałeś też gol Leo, a o karnym cisza dlaczego?
0
@FC1899Barca @eXi Nawet połowa kasy jaką oczekiwał od Bayernu to będzie nie realna opcja.
0
@Kamiloza91 No może nie być takie trudne jak dołożą spotkań w LM.
0
@Avernand No liczby nie zgadzają się tym co piszesz w pewnych kwestiach statystyki nie kłamią.
Wiesz że jesteś na forum trzy tygodnie łatwo zweryfikować twoją domniemaną sympatię do Dembele czy twoje nastawienie do Antka.
Soafascore ocenia Antka jako drugiego najlepszego zawodnika, niezły rozstrzał do twojej oceny.
0
@Avernand No a Suarez i Neymar byli by na miejscu Dembele? Takie rozważania nie mają sensu zwłaszcza zestawienie Urusa i Francuza całkowicie inny styl i dynamika, bo najpierw trzeba do sytuacji dojść chyba ze teleportujesz tam Suareza i dopiero wtedy zestawiasz.
0
@Avernand 0 i 1 nawet szkoda komentować, może pora schować uprzednia w kieszeń i obejrzeć mecz zwłaszcza ocena Antka jest absurdalna.
3
@Pilka_jest_okragla Niech najpierw znajdzie kasę na wzmocnienia a nie wymyśla rozstania kosztujące ponad 20 baniek.
0
@Avernand To fajne jak parodysta wystawia patelnię i daje karnego.
0
@Bartek22 No gra na 9 to jest rasowym napastnikiem, a i Bartomeu powiedział że jest lepszy od Neymara więc oni cały czas to powtarzają, ich nie interesuje że zawodnik ma określony styl, taki Antek nigdy nie był widowiskowym skrzydłowym a tu wciąż płacz że nie mija obrońców na skrzydle jak tyczki.
0
@barcelonaLM No a Alaba jak to zobaczył to się tylko śmiał.
0
@Rourke No niestety trzeba też szukać ŚO bo karny był z połowy sytuacji.
0
Do tego smoka, mnie się podobają złote albo czarne.
0
@cat_r37 No też o nim myślałem właściwie to był w mojej trojce którą rozważałem , ale nie oglądałem pierwszych 20 minut a widząc tu wylew szamba na niego uznałem ze musiał coś bardzo zawalić na początku.
0
@udarpawarotam Drużyny w innym miejscu więc na pewno europrzekop od Live.
0
To kto MotM Busi czy de Jong?
0
@sintesox No to są różni piłkarze, żaden z nich nie jest nawet podobny w stylu do Neymara.
1
@neeed A PSG miało powody do jakieś szaleńczej walki?
0
@Hanok No na pewno nie w LM.
0
@BaroPodertos Powinniście tu jakiś zakątek na stronie zagospodarować na mini FAQ , jest sporo takich rzeczy które wciąż się powtarzają. Czy na przykład odpowiedź dlaczego Barcelona nie zastrzega numerów itd.
0
@cules100pro Pobożnym życzeniem a nie rozwiązaniem.
0
@Derean Może Depay już nie bierze pod uwagę Barcelony.
0
@Qexi To że gra na 9 nie znaczy że ma styl gry 9, ja nie zamierzam krytykować tylko że będzie wielki płacz jak gość sobie nie poradzi bo nigdy nie widział tego rodzaju autobusów we Francji. Cofać się nie cofnie bo tam będzie ścisk od zawodników Barcy a po drugie on nie powinien się cofać , otoczą go w 5 jak dla mnie to on do takiej piłki się nie nadaje, ale obym nie miał racji.
0
@katalonczyk987 No ok tylko z tego co tu piszą ludzie to Aguero nie gra zbyt dobrze do tego urazy.
1
@ObiektywnyKibic121 Barcelony należało się wtedy bać Psg nie miało obycia w LM, teraz to wgląda dużo gorzej dla Barcy, raz że dużo młodych dwa Barcelony się nikt nie boi a do tego PSG jest już w LM ograne.
0
@AdiBarca87 No spokojnie z tym Garcią.
0
@dafik85 Nie słuchaj ich.
Mówił o tym Mino że nie rozważali w ogóle wielkich klubów bo chcieli zrobić mniejszy krok w zanim wybiorą największe firmy bo, fajny rozwój gwarantowała BVB i zgodziła się na klauzulę czego wymagali.
A żaden wielki klub nie zgodził by się na tak niską klauzulę.
1
@kryhaa Alaba nie chce grać w obronie więc jeśli oni go tak rozpatrują bo będzie ciekawie.