La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1680 Culés

konto usunięte

2

po tym co dzis zobaczylismy i zobaczyl Laporta kazdy wie, ze ta druzyna jest w pełni rozwoju. Dzis zaprezentowali sie w 1 polowie wystrzałowo, to był futbol przez wielkie F. Niestety zabrakło goli, a moze i tylko karnego Leo. Brakuje jednak prawdziwej "dziewiątki" Dlatego pan Laporta musi taką kupić. I kupi.
PSG przez 90min stworzylo sobie jedną okazje na gola, właśnie w 90 minucie. I nie mowice nie nie chcieli,. bo chcieli, oni na poczatku kazdej polowki probowali narzucic swoj styl ale pilkarze Barcy byli szybsi, zwiniejsi, lepsi i zabierali im futbolowke.

Barca żegna sie z LM w stylu ktory mi odpowiada, z podniesiona przyłbicą. Kiedys odpadalismy z Chelsea (2-4) gdy tez dopiero powstawała nowa druzyna. Wtedy Etoo po meczu powiedzial: "tu nic sie nie konczy, tu sie dopiero zaczyna, wrocimy za rok". I wrocili. Pedri i spolka tez wrocą. o wiele silniejsi.

0

@Rourke No niestety trzeba też szukać ŚO bo karny był z połowy sytuacji.

konto usunięte

0

@Gall tylko ze karny nie byl faulem na graczu wychodzacym na jakokolwiek pozycje. przeciez Ter Stegen złapał pilke po strzale, a Icardi był 100km od tejze pilki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?