Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@skakun95 Absolutnie nie, ja tam życzę Realowi przegranego finału, z racji na ligę Hiszpańską.
3
@Koors Ale klaun przegrał wybory.
1
@pax Miałem odpowiadać ale widzę że niżej już sam doczytałeś co metzen szykuje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@szymonbarca10 Dość ciekawe wnioski wyciągasz, zwłaszcza że jakość wiary w Polsce to dość kontrowersyjny temat. Ja bym wyciągnął inne
1.tzw żelazny elektorat z którym na wojnę się nie idzie i to on utrzymuje kościół przy życiu.
2. Powiązania mafijno-biznesowe między kościołem z ZP są tak silne że Pis-owi nie wolno odcinać kościoła od swoich owieczek i datków.
0
@Zip Nie wiem czy to umniejszanie ale ostatnimi laty jego "obrona oblężonej twierdzy" nie przynosi już takich rezultatów jak +8 lat temu.
1
@puyol_presidend5 CR brakuje trzech by zdublować trzeci wynik :)
Pięć hattricków to jednak dużo, zaryzykuje i napiszę że nie dogoni.
0
@LeoMessiah Przynajmniej? To słowo tu trochę nie pasuje Zważywszy że pierwszego trofeum nie widział od 6 lat, a pozostałych dwóch nigdy nie wygrał.
Copa America jest do wyczołgania przy gorszej dyspozycji Urusów i Brazoli, ale skoro w swoich najlepszych latach plecy Messiego okazały się za małe przy najlepszej generacji od lat to wiara ze teraz się uda podchodzi pod myślenie życzeniowe.
0
@PatriBarca Coutinho prawie na pewno bo za kilka spotkań znów trzeba opłacać Live, żeby został to Laporta musiał by być w nim zakochany.
1
@Przemek2323 Naprawdę to zrobił? Jeśli tak to komuś zabrakło wyobraźni bo to spowoduje tylko jeszcze większe zainteresowanie tym niedoszłym księżulkiem i tą całą familią.
5
No pewnie po co komu taka marka jak FC Barcelona w lidze,trudno mi uwierzyć by ktokolwiek zawierzył w pomysły szalonego Toniego.
0
@KoderskiFCB Baldursy,Planescape: Torment
2
@kubix05 Widziałem na żywo wersję fiata 125+0,5
7
Brawo panie Tusquets,pana słowa na pewno "pomogą" w rozmowach przy sprzedaży zawodników, nie ma to jak na odchodne wepchnąć do szafy jeszcze jednego trupa.
0
@izabella To fajnie że tak piszesz, a od ilu lat Messi chce odejść by twoje komentarze miały sens?
0
@Jacu327 Raúl González Blanco na pewno może spokojnie stanąć obok Suareza, dla wielu będzie lepszym napastnikiem niż Urus. Henry też, właściwie to jest sporo zawodników na zbliżonym poziomie w ostatnich 20 latach, a co tu mówić w historii dyscypliny.
0
@bleble123 Nie wiem jak to rozpatrywać bo nigdy fanem live nie byłem ale po transferze pojawiały się głosy a na polskiej stronie obszerny artykuł że tak naprawdę to Jurgen nie do końca potrzebował Cou bo miał inny pomysł na ustawienie drużyny.
0
@Huberc1kk
Ja mam kilku kandydatów.
Hleb,Song,Affelay(byłem takim fanem) Douglas. Denis, Mina,KPB.
1
@paweldunajecfcb Oczywiście. Na demokrację w Polsce, bo pewni nieudacznicy za nią odpowiedzialni się za nią schowali.I wygrali nią wybory.
2
@Zoker Busquets bo mimo iż konto bankowe trochę chudsze z racji kontraktów reklamowych to jednak Mistrzostwo Świata i Europy są trofeami wspaniałymi a wydaje się że to trofea dla lewego nieosiągalne. Do tego Busquets ma fajnych trofeów klubowych więcej.
No i granie z Messim Xavim Iniestą Alvesem itd itd czy legendami Hiszpańskiej piłki też są wartościami niemierzalnymi a na pewno niezapomnianymi.
0
@Yosemite Pamiętam jak media trąbiły o rekordzie CR chyba chodziło o gole w trzech ligach, i nikogo nie interesowało że Edin ten rekord miał od lat na koncie :)
0
@Barca1992 Mają najpotężniejsze lobby, wydaje się takie proste a chyba jest najbliższe prawdy.
0
@Encore Ja tam zawsze najbardziej lubiłem po każdym pre-sezonie "Nigdy w życiu tak ciężko nie trenowałem"
0
@macio_944 Nie do końca, raz miał być premierem, a będzie szalenie trudno teraz.
Dwa zobaczymy jak skończy się fuzja i jaki będzie odbiór społeczeństwa.
Na koniec dodał bym że to dopiero początek afer więc nie pisał bym że to nic wielkiego, bo jednak pisowi maleje poparcie pewnie w najlepszych latach takie coś to byłby pikuś, teraz niekoniecznie.
0
@tomek8756 Nie do końca pionki będą w maseczkach i rękawiczkach, samiec alfa zależy od humoru.
0
@macio_944 Może zostały jakieś akta do zniszczenia i panowie znikną w "toalecie"
0
@Trepyveb Naczelny samozwańczy ekspert LR ogłosił że w maju już nie będziemy o tym pamiętać:)
Wirus z nami już zostanie a jak to będzie wyglądało w przyszłości to chyba nikt rozsądny nie będzie wróżył, bo trudno przewidzieć jak będzie mutował. W obecnym "stanie" po prostu trzeba będzie się nauczyć z nim żyć. Są przecież szczepionki więc można być optymistą.
0
@messi564 No kobiety są twardsze bo tak je zaprojektowała matka natura.
0
@Comentateiro Są gusta i guściki :)
0
@prokofiew Zrób sobie prostą matematykę w oparciu o piramidę wieku to wszystko będzie proste.