- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1936 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
137
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1936 Culés
4
Z cyklu "kiedyś to były czasy"
Co sądzisz o tym @Coutinho007 ?
1
@kubix05 dobre jak ktoś ma wredna teściową,a trzeba gdzieś jechać niby razem,a jednak osobno:D
2
@kubix05 no i mamy 6osobowego malucha.
1
@kubix05 Kreatywnie :D
0
@Coutinho007 auta sprowadzane dziś do kraju często wyglądają podobnie :P
0
@Azi No słyszałem o takich ulepach montowanych z 4 innych wozów po wypadku :D
2
@kubix05 Widziałem na żywo wersję fiata 125+0,5
0
@Coutinho007 w lipcu 2019 oglądałem takie fajne auto po drobnej kolizji gdzie drzwi klepali. Jadę, oglądam - faktycznie drzwi robione. Sprawdzam inne elementy. Też lakierowane. Sprawdzam słupek - spawane :D
Auto miało z całą pewnością dach z innego auta. Prawdopodobnie też inne elementy ale już nie dociekałem. Opisałem wtedy sprawę na forum tej marki i następnego dnia ogłoszenie znikło. Po paru dniach pojawiło się w cenie o 10k taniej i prawie natychmiast zniknęło i nigdy nie powróciło. Znaczy ktoś naiwny się skusił. Mam tylko nadzieję że nie przyjdzie mu dachować, bo w takiej sytuacji dach zwyczajnie odpadnie a wszyscy w aucie giną na miejscu...
Nie obraziłbym się gdyby któryś rząd czasem podszedł do tematu nie na zasadzie "nie wolno kręcić liczników!" tylko na wysokich karach dla komisów itp. sprzedających takie "składaki". Ktoś zaraz napisze - że ten komis może być niewinny - może, ale jako sprzedawca powinien wiedzieć co sprzedaje a da się to sprawdzić.
0
@Azi Niemiec jeździł tylko w Niedziele do Kościoła, igła trzymany w garażu, niski przebieg stan jak nowy, klima chodzi w zime zimno w lato lawa :D
0
@Coutinho007 przypomnij mi czym się zajmujesz? :D