4

@LuisSalvano Odpisał bym ale twój atencjometr wybił mi oko.

0

@Shapiro Bo raz to bezpieczniej, część społeczeństwa przyklaśnie buntowi część nie więc bezpieczniejszą opcją jest siedzieć cicho. Wszyscy mają straty więc nie stracą rynku. No i niebezpiecznie jest iść na wojnę z rządem bo mogą wiele rzeczy utrudniać.

0

@Homeopata8989 No największym problemem jest fakt że jak zaczęło być o nim głośno w kontekście transferu to zaliczył dużo gorszy czas, czy taka osoba wytrzyma presję w Barcelonie.

0

@itmustbejoke Ha to gdzie był jak odpadaliśmy w LM, miał do tego niezłego Suareza i Messiego.Wciąż odwołujecie się do jego faktycznie fantastycznego meczu z PSG ale gdzie pozostałe mecze w LM.

0

@messi564 Raczej nie z takim wątłym zdrowiem, w tym sezonie 1500 minut ;)

0

@Emhyr Jak dalej będzie miał takie zdrowie to nawet za darmo to nie będzie dobra opcja bo on swoje zarabiać musi, w tym sezonie 1500 minut :)

0

@matirix20 Ponoć João Félix jest na wylocie :)

0

@xVENUMx Na pewno są ludzie którzy przychylnie patrzą na jego przyjście, jest też Frankie choć tu nie wiadomo jak się dogadują.

0

@Transu96 Zapomniałeś dopisać na lata!!!

0

@arasz1819 Ja mam podobne motto ale z jednym ale nie może być ich więcej niż trzech, ta zasada jest jeszcze ważniejsza gdy tyczy się brazoli w klubie.

1

@Bigallo I w przyszłym roku chcesz dać im te absurdalne pieniądze?

0

@Lub567 Przynajmniej nazywają sprawy po imieniu, Bebeto miał zoo więc taki styl Brazoli.

0

@maciejsonFCB Dla mnie całkowicie inni piłkarze pod względem mentalu, Balotelli to był trudny charakter, Dembele jest roztrzepany łączy ich tylko to że daleko im do piłkarzy uważanych za wzór profesjonalistów.

0

@joloskyy Będzie jako czołowy strzelec reprezentacji, może nawet najlepszy w historii. Innych kryteriów które by go faworyzowały nie widzę.

0

@Ghazul3293 W 2026 będzie ratował swój budżet reklamując Warkę w Polsce.

0

@JANEK777 Jeśli ktoś w to wierzył to mu współczuję.

1

@Maciek069 No ja bym go w top 3 na pewno nie umieścił, zresztą jak definiujesz ten top skoro dajesz CR? Neymar ma tylko 1500 minut w tym sezonie, nie wiem czy to sprawiedliwe tak o nim pisać.

0

@Pawelsky Taka drużyna musiała by się długo docierać, do tego słabe w obronie boki, gołowąsy na ŚO znów dziura na prawej stronie, bez perfekcyjnego pressingu aż mi szkoda Frankiego i Pedriego . Dla mnie ten skład nie ma za bardzo racji bytu, nawet na papierze mnie nie porywa.

0

@Janas11224 No ale zwyczajowo najwięcej zarabiają atakujący, potem pomocnicy zwłaszcza ofensywni, potem obrońcy i dopiero bramkarze, są oczywiście wyjątki ale tak to wygląda, SR wedle niektórych źródeł zarabia więcej od Alby(nie wiem czy aktualne po cięciach) dla mnie to jest skandal.

2

@mokrychlopiec Dlaczego używasz określenia powrót do domu w kontekście powrotu do FC Barcelony? W FCB grał 4 lata a ja po raz kolejny widzę takie zdania, jakby to było o Pedro to w pełni zrozumiałe, ale Brazol?

0

@BoreekxD Pajacy? Pokazałeś klasę, nie ma to jak kogoś obrażać bo ma inne zdanie.

1

@Bocheno1 On już nie ma wyboru i będzie o tym pisał do końca kariery brazola, bo nic nie straci a może mu się uda.

1

@DonMatteo901 No paliwo ma trochę inną barwę, a to wygląda jak woda, więc dla mnie ustawka.

2

@betonito Najbardziej podoba mi się to "na lata".

0

@NaFazieHitman Fajnie , tylko że La liga wymusza schodzenie z budżetu płac, wiec nawet pozbycie się ww dwójki niewiele da.

0

@Sulimo Jak można zrobić trzy filmy na podstawie książki z mającej 200 stron(wydanie które posiadam).
To nie mogło się udać.

0

@NaFazieHitman A na pensję to ty dołożysz.

0

@MaxiLopez_84 W obecnej Barcelonie pewnie był by gwiazdą, wtedy gdy grał oczekiwano więcej.

0

@Damian11 Neymar podbija pensję jaką wytarguje od PSG, nie ma szans na ten transfer.

1

@koksik2700 Trudno coś pokazać zaliczając takie kontuzje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?