Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca_Big_Moment No jego gra w live to dość specyficzny czas, raz drużyna musi być pod niego ustawiona, coś czego nigdy nie przełoży się do Barcelony, dwa niezwykle chimeryczny gracz, na kilka klubów tylko Liverpool to był fajny czas to powinno dawać sporo do myślenia.
Ktokolwiek wpadłby na pomysł opierania gry Barcy na Cou musiał by postradać rozum.
No Jurgen idealnie podsumował twoje słowa odnośnie cou na 8 w Barcelonie, poszukaj sobie w necie, a to chyba najlepiej znający Cou trener. Co gorsza dla twoich opisów słowa Niemca się sprawdziły.
2
@kamilop Bo na razie to średniak i musi bardzo wiele swoich zachowań wyeliminować i poprawić by zostać dobrym piłkarzem.
0
@LaSTeR Nie ominęło cię nic oprócz plotek które podsyca fakt że Neymar powoli zabiera się za podpis, dla zwolenników jego powrotu to koronny fakt że on chce wrócić jak bym to raczej nazwał myśleniem życzeniowym bo taka presja przy przedłużaniu umów nie jest niczym nowym jeśli zamierzasz wycisnąć jak najwięcej.
0
@Barca_Big_Moment Neymar to najgorszy typ najemnika, czekać czeka tylko nie na to co z luisem liczycie.
0
@FCBMati10 Neymar 8 dni przed rejteradą do Paryża w wywiadzie snuł bajki jak to będzie wygrywał z Barceloną trofea.
0
@YeastMoss No przecież masz witaminę c prosto do serduszka... a nie czekaj on jest inżynierem mechanikiem który przed oszustwami sprzedawał obuwie.
0
@hank_moody Haaland miał dwie takie serie w tym sezonie. Mbappe Kane, właściwie zawodników którzy w pięciu kolejnych spotkaniach zdobyli pięć bramek jest sporo, to nie wyczyn.
0
@LeoMessi1994 Kane wydaje się na papierze najlepszą opcją potem Lukaku jak znalazł na rozbijanie autobusów, bo obecna kadra to raczej autobusu nie rozklepie.
0
@Barca_Big_Moment Dlaczego kłopoty?
1
@norbi77 I jeszcze większy błąd Bartry jeśli go chciałeś żółtkiem usprawiedliwiać.
0
@IronSanHybrid Ten dług wynika z przejmowania lotosu czy trafił się po prostu kolejny karierowicz.
0
@Nieznajomy W pewnym sensie masz rację, choć obecnie uważam że nikt się nie znajdzie, może za rok.
4
@LuisSalvano No tak Senior pewnie ani grosza nie przytulił a ten Douglas to po prostu był niesamowity talent, tak samo jak te kilka innych "talentów" które Barcelonę kosztowały kilka milionów w ramach pierwokupów, a z choinki urwało się też kilka firm prokuratorów sędziów, widzę że odwierty idą dobrze.
0
@norbi77 Jeśli piszesz o Bartrze to sprawdzałem w dwóch źródłach i nie miał żółtka.
0
@pele1282 Akurat to nie prawda że zniknęły bo zniknęły tylko kopie oryginału.
4
@LuisSalvano Pisze to gość od Neymara gdzie klub dalej ma problemy prawne i finansowe bo trzeba było pół faweli przekupić by Brazol grał w Barcelonie. To chyba jakaś forma prowokacji albo trolling.
2
@PolskiBarcelonista10 Bebeto jeśli dobrze pamiętam miał przydomowe zoo więc w jego przypadku była by to gadająca papuga.
0
@qinio Ja nie chcę, ale chce go trener i wedle słów prezesa lyonu to było bardzo blisko zakupu.
2
@sonek To samo co z Lautaro jak się pojawiły poważne plotki co do wielkich klubów to forma poszła w dół.
1
@Bocheno1 Pewnie kiepski był Karol.
0
@TridenteMSN Fanem nie jestem ale nie ma kasy na nikogo lepszego, mimo iż paru typków usilnie próbuje wmówić wszystkim że jest inaczej a halandy i neyary są w zasięgu.
1
@tomek8756 Czego nie rozumiesz w państwie improwizacji, gdzie mottem przewodnim zawsze było Jakoś to będzie.
0
@Mathew86 Iniesta był najdłużej na podium.
0
@MatiFCB2000 Mimo mojej niechęci do kościoła słucham Radio Plus dla muzyki głównie lata 70-80 zazwyczaj jak coś majsterkuję.
0
@AmigoBlancos Uważasz to za spektakularną akcję?
Jak dla mnie to ograł gościa który zachował się jak junior bo nie wiedział co powinien zrobić z Walijczykiem.
2
@Mat_Cat Po co w miejscu gdzie jak sam piszesz dzieciak ma zdobywać wiedzę krzyż?
0
@mkord Idźmy dalej Orban to człowiek inspirujący JK do tego jak rozmontowywać demokratyczne państwo i krytykować UE pasąc się pieniądzmi od niej.
1
@Kgorecki2500 Dla mnie nie bo raz w pisie nie ma nikogo ciekawego ja podpiął bym to pod PO Tusk kosił każdego(o ile mógł) wychodzącego poza schemat mierny ale bierny, to samo w Pisie nie ma nikogo wyrazistego a jednocześnie za kim nie unosi się smrodek.
Partia na pewno straci na znaczeniu bo jest tam zlepek ludzi o różnych poglądach o różnych kwalifikacjach które jak już do ciebie pisałem trzyma kaczyński i konfiturki, jeśli pod jego władzą oni i tak biją się po głowach w obecnej sytuacji państwa to co będzie bez niego.
Dużo pokazał też okres gdy JK miał problemy zdrowotne które nie były nagłe a i tak w pisie był paraliż.
1
@RudY No dla mnie to bramkarz nie był problemem w reprezentacji albo inaczej nie był aż takim by wymieniać go w pierwszej kolejności bo ta "drużyna" miała masę innych problemów a pamiętam czasy kiedy bramkarz był jednym z mocniejszych filarów w poprzednich imprezach.
1
@chavez Fajnie ale dla takiego starego dziada jak ja to nie ciekawostka.