Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pele1282 Od kiedy Barcelonę oglądasz?
0
@xBoMBoWiECx W czasach pandemii gdzie kluby nie miały wpływów z stadionu muzeów i sklepów stacjonarnych na stadionie powodzenia. No chyba że zamierzasz Pedriego Ansu i Arujo na sprzedaż wystawić.
1
@Kgorecki2500 Oj ja bym tego nie nazwał stołówką, bo bliżej temu do ekskluzywnej restauracji, jak masz mocne nerwy to poczytaj ile tam milionów jest topione.
3
@Kgorecki2500 Bez kaczyńskiego to się rozpadnie w dobry mak, on tam to towarzystwo trzyma za "mordę" bo inaczej by się pozabijali o polityczne konfitury.
0
@qinio No pewnie nie mamy 10 na depaya ale znajdzie się 100 na neya.
0
@PatrykBarca No z jednej strony hipokryzja w większości, z drugiej jako społeczeństwo nie powinniśmy się na to zgadzać zwłaszcza że większość tych osób nie ma kwalifikacji by zajmować pewne stanowiska.
0
@DonMatteo901 Ja tam wolę MŚ i ME wywalczone z drużyną niż nagrodę indywidualną w sporcie drużynowym daną przez jakiś śmiesznych delegatów którzy nawet meczów nie oglądają.
0
@blodziakk Pierwszym do sprzedania czy pierwszym za którego będą oferty i można go sprzedać?
2
@arasz1819 Z tego co pamiętam to galacticos okrzyknięto tak nie ze względu na trofea tylko na nazwiska, więc to od transferu startuj.
0
@LeoMessi1994 A wybacz nie wiem jakim sposobem przeoczyłem pierwsze zdanie, pewnie dlatego że od przeczytania do pisania minęło kilka godzin.
0
@Nieznajomy Mnie nie o to chodzi, obecnie część piłkarzy generuje sobie dodatkową pensję poprzez kontrakty czy samą obecność w media społecznościowych, coś co dla zwykłego szarego zjadacza chleba jest nieosiągalne. Czołówka światowa zarabia tak więcej niż na pensji z klubu, choć bez klubu było by to niemożliwe, do tego będąc piłkarzem wiele rzeczy o wiele łatwiej sobie załatwić i tu już działa to w skali micro. Dla mnie nigdy zawód piłkarza nie będzie normalną pracą bo ma zbyt wiele specyficznych udogodnień i obciążeń które są specyficzne dla kilku innych zawodów.
0
@LeoMessi1994
1. Alba.
2. Alba.
3. Suarez i jego legendarne analizowanie.
4. Trudne pytanie ale chyba któryś z brutali faworytem będzie Pepe.
5. Puyol
6. Xavi za poświecenie, Puyol za ciągłe powroty z kontuzjami.
7. Wszyscy na murawie wydaja się dalecy od mojego ideału kapitana postawię na Pique.
8. Marc ale bramkarze średnio na kapitanów się "nadają", mówił o tym Kahn.
9. Chyba Ansu jak będzie wyglądał to inna sprawa, Pedri i Inax też wyglądają świetnie mentalnie, a to równie ważne jak czysty talent do kopania którego im nie brakuje.
10. Pedri i wciąż widać że może jeszcze więcej.
11. Marc-Frankie-Messi. Choć powinno się od Messiego skoro drużyna jest pod niego ustawiona.
12. Ogólnie nie bawią mnie takie rzeczy, jak muszę Xavi-Iniesta-Puyol z każdym.
13. Niewiele wiemy, ale Messi czy CR będąc tyle lat na scenie na najwyższym poziomie na pewno powinni być wymienieni.
14. Nie piję.
15. -
16. Nie wiem bo kojarzę tylko dwie więc to było by nieuczciwe, do tego Antonela dowaliła plastiku a była zjawiskowa. Shakira to zawsze bezpieczny wybór :).
17. Nie znam zainteresowań większości obecnej kadry, nie śledzę ich w życiu prywatnym interesuje mnie głównie ich postawa na boisku.
18. -
19. Kiedyś ulubione kawałki Alvesa leciały na Nou Camp i nie były złe więc to mój jedyny kandydat.
20. Pewnie że pograł, jak zwiedzanie to pewnie Wieliczka albo kaplica czaszek normalne atrakcje to pewnie widzieli setki razy.
5
@swer2251 Pomijam kwestie finansowe jak tego sobie życzysz. Choć do każdego podpunktu powinno odnieść się do pensji.
Bo jest 30 letnim Brazylijczykiem z dość specyficznym podejściem do zawodu.
Bo z jego zdrowiem jest bardzo kiepsko w tym sezonie 1500 minut
Bo jego odejście doprowadziło do zakupów na łapu capu, tydzień przed odejściem udzielił wywiadu w którym zapewniał że zostaje i chce tu wygrywać.
Bo od początku kariery ciągnie się za nim smród finansowo-wizerunkowych problemów.
Bo pozwał klub, wypisał się z bycia socio i publicznie życzył wykluczenia z LM.
Nawet jeśli wciąż jest świetnym piłkarzem to ta przygoda się skończyła a rozpoczynanie kolejnej nie jest tego warte bo to będzie droga zabawa i to nie tylko finansowo.
0
@Nieznajomy Zależy do jakiej pracy porównasz, do murarza, strażaka czy nawet lekarza na pewno nie jest podobna.
Do gwiazd ekranu sceny już bardziej.
0
@slayer Andersen i Grimm przy niektórych wymysłach wyglądają jakby mieli słabiutką wyobraźnię :)
0
No zrobienie porządku w tej stajni Augiasza zajmie trochę czasu.
2
@panczo Nawet nie wiem czy można to nazwać stabilizowaniem, bo cięcie płac wymusza LL ale ogólny przekaz jest słuszny, sprzedaże wcale nas do baśniowych halandów nie przybliżą.
@trolownik "dziennikarzom" problemy finansowe Barcelony nie przeszkadzają w pisaniu bajek.
0
@kryhaa Tak wiem ale miał kilka meczy w pomocy.
@pafcioxxx Pisał o pomocy, pomocnik to nie tylko ŚP.
@TylkoBarca7273 Podałem to raczej humorystycznie, bo był taki płacz o ww dwójkę jakby mieli LL i LM zdominować w białych koszulkach.
0
@Murazor Wczoraj albo przedwczoraj ktoś pisał Messi Aguero Neymar atak na lata ;)
0
@Gomess @pafcioxxx Ødegaard Kubo ;)
0
@LuisSalvano No akurat gość piszący o zakompleksionym szejku powinien wystrzegać się takich słów.
0
@LuisSalvano No po tysiącach twoich "mądrości" , ataków na nich i ogłaszania przyjścia brazola, tak. Dość łatwo cię rozgryźć. No jako samozwańczy nauczyciel zalecam czytać do końca.
1
@Encore Czyli kolejny za mały na największe kluby i za duży na średniaki.
6
@norbi77 No miałem coś podobnego pisać, dramatyczna zmiana.
0
@Katalonbar Tylko on tego nie pisze odnośnie tego jak gra Dembele czy Antek tylko dlatego że on uważa że oni zabrali miejsce jego neymaarkowi, każdy kto będzie grał na LS będzie atakowany jak tylko nadarzy się okazja.
Odnośnie Dembele chyba zapomniałeś jakie on kontuzje zaliczył, ogólne to średnia gra a na odbiór za bardzo rzutuje przepłacona kwota transferu, ale to wina barto i neymara nie Dembele.
0
@michelos No dla mnie najgorszy, czołowy piłkarz PL i 2-3 najdroższy kopacz w historii. Gomes może i piłkarsko wyglądał gorzej ale oczekiwania dużo niższe.
0
@Leolee To nie stricte ustawienie na boisku jest problemem, w live jakoś grywał w tych rejonach boiska i szło mu nieźle tylko mental i to że ktoś robi to co Coutinho chce robić na boisku. Ktoś na niego kiedyś pracował w Barcelonie to niemożliwe.
0
@kamilo0066 Normalnie bym się zgodził, niestety w Barcelonie za dużo od niego zależy i ciężko wymagać od drużyny by wyglądała dobrze bez gościa który decyduje o wszystkim kiedy tylko piłka przekroczy połowę(no czasami Dembele się wyłamie)
0
@Quavosk Nie z tym zdrowiem.
0
@Pawel13sz Nie wierzę w to, to klasowy zawodnik za małe pieniądze, sam wielkim fanem nie jestem ale w takie informacje na pewno nie uwierzę.